Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 736
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj ze zdziwieniem stwierdziłam, że Puma bez żadnych skrupułów bierze z ręki smakołyki :-o Na początku było to nie do pomyślenia :roll:

A tutaj udało mi się sfilmować typowe zachowanie Pumci ;)
[URL]http://www.wrzuta.pl/film/1dc3bcy9Uc/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jejku! Murka! Ja się powtórzę, ale czynisz cuda kobieto!
Pumcia prześliczna. Zdjęcia nie oddawały całej jej urody i gracji. I ten machający ogonek...
Pumcia na pewno znajdzie domek :) Takie wielkie psie serduszko potrzebuje tylko kogoś kogo będzie mogło kochać i komu będzie mogło bezgranicznie zaufać :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Ra_dunia[/B], to żadne cuda ;) A już na pewno nie moje ;)
To naturalne, że gdy odchodzi schroniskowy stres i psiak ma nieco więcej przestrzeni, spokoju, kontakt z człowiekiem to staje się radośniejszy.
Nie wiem czy Puma będzie kiedyś takim "normalnym", ufnym psem, ale wierzę mocno, że przełamie się choć częściowo. Z resztą sami widzicie, jak się cieszy na głos człowieka (również na widok) :loveu:
Teraz będę z nią "pracować" ze smakołykami :cool3:

A że jest urokliwa, to zasługa mojej teściowej, która (nie wiem czy TZ wspominał) gdy byłam w szpitalu Pumcię porządnie wyczesała ;)

Link to comment
Share on other sites

Ten psiak to osobna historia (wychowałem sobie siostrzenicę :mad:)... Zadzwoniła z hasłem "Wujek, przyszedł za mna do domu taki piękny piesek, nie wiesz kto mógłby go przygarnąć? Aha, nie macie miejsca? To ja go potrzymam, aż się u was zwolni!". Stworzenie nazywa się Pieszczotek (imię w pełni zasłużone, ale zgadnijcie, jak to skracamy :lol:), kocha dzieci, nie kocha innych piesków, stróżuje jak moskiewski stróżujący, prosi się o fryzjera i skacze z balkonu na łeb Gackowi :shake:.
Ola go pieści, kupuje mu karmę i go ogłasza, ale że wyjechali na tydzień do Włoch, mam okazję ratować małego przed Gackiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Ulka - zobacz filmik koniecznie :) Pumcia jest śliczna i widać, że już nie tak zalękniona :)[/quote]
Tak zobacze go, ale po pracy. Na razie mam komunikat : "access denied":diabloti: Wstawie tez filmik do aukcji allegro.

Link to comment
Share on other sites

I ważne jest, że Pumcia podchodzi do rąk nie po smakołyki, bo na filmikach wygląda jakby coś zabierała z ręki i dawała nogę. Dopiero po filmikach odkryłam, że robi się śmielsza gdy się coś ma w ręce. A takie przychodzenie do ręki, liznięcie, musnięcie i ucieczka to u niej typowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, czy wiecie jak sie wstawia filmiki na allegro? Czy tak jak zdjecia czy tak jak linki, czy moze jeszcze jakos inaczej :oops:

Aukcja gotowa
[QUOTE]Gotowe! Właśnie wystawiłeś przedmiot na sprzedaż.

Oto adres strony z Twoim przedmiotem:
[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=401783835[/url][/QUOTE]

Bardzo by sie przydalo zdjecie portretowe Pumy, wiem, ze to trudne zadanie przy tak ruchliwym i niesmialym psie,ale moze Ci sie uda Mureczko :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']No wlasnie, mialas Reno taki filmik.
Mozesz wyedytowac ta aukcje i zobaczyc jak to zrobilas, czy przez <a href...> czy inaczej...?[/quote]

Aga, ja to robiałam po prostu na zasadzie "Kopiuj" - "Wklej" :lol:/ Kopiujesz link, wklejasz w edytor wizualny allegro i zminiasz nazwę. KONIEC.
Ja sie nie bawię w jakieś skomplikowane rozwiazania. Nie mam do tego cierpliwości ani czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...