Jump to content
Dogomania

NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 736
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miałam dzis telefon o owczarka collie, najpierw zdębiałam, potem przyszło mi do głowy, że może chodzi o Pumę... :roll:
Ale jak zapytałam czy chodzi o suczkę w typie collie, paroletnią, o imieniu Puma, to usłyszałam, że najlepszy byłby szczeniak... :razz: :-(

Link to comment
Share on other sites

Taaa... szczeniaczki są fajne, ale chyba sobie ludzie nie zdają sprawy ile cierpliwości trzeba wykazać, żeby je wychować :) Przecież z nimi to praktycznie jak z dziećmi.
A Pumcia, to już taka odchowana pannica :) Potrzebuje miłości i zrozumienia ale nie piszczy po nocy, nie sika gdzie popadnie, nie zostawia kupkowych niespodzianek w przedpokoju :) Same zalety :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']...
A Pumcia, to już taka odchowana pannica :) Potrzebuje miłości i zrozumienia ale nie piszczy po nocy, nie sika gdzie popadnie, nie zostawia kupkowych niespodzianek w przedpokoju :) Same zalety :)[/quote]

Tylko jak to wytłumaczyc niektórym ludziom :roll:?

Link to comment
Share on other sites

Pumcia wciąż w ruchu...
Coraz wspanialej się cieszy na widok człowieka, już nie jest to tylko machanie ogonkiem, ale "taniec" w miejscu, przebieranie łapkami, "ukłony"...
Wykonanie zdjęcie portretowego to nie lada wyzwanie... :razz:

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/714/pumciasd3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img120.imageshack.us/img120/3430/pumcia1su1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pumcia sie rozkreca :multi: Musial minac czas, zeby zapomniala i uwierzyla.
A propos tego zdjecia portretowego to bardzo by sie przydalo na nowa miniaturke do allegro, zeby zwiekszyc ogladalnosc aukcji :wink:
Zmienilam miniaturek , dalam to ostatnie zdjecie, jak bedzie 'mordkowe' to zmienie ponownie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...