Jump to content
Dogomania

GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patrzcie jak ktos zbiera pieniadze na naszego swietlicowego Gacka :angryy:
Juz czuje jaki bedzie smród z tego :angryy:
[url=http://allegro.pl/item528381930_charytatywna_pomoc_dla_rabanka_pomoz_i_ty.html]Charytatywna pomoc dla Rabanka!!!!Pomóż i TY!!!! (528381930) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

A to aukcja Gacka szukajacego domu
[url=http://www.allegro.pl/item496664653_2_5_roczny_gacek_wrocil_do_schroniska.html]2,5-roczny Gacek wrócił do schroniska. (496664653) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]ELZA [/B]-slicznosci -nic mi nie odpowiedziałas w sprawie Gacka,a Tyle dzialałas - ale ja i tak wiedziałam ....pamietaj jam zawsze do Twoich usług..:p..

Elzowy dom -zawsze jest dobry:Gacek -Farciarzu najpierw hotelik Murkowy -taki przedsionek psiowego raju,:loveu: a teraz Własny DOM.:multi:

[SIZE=1]Dziewczyny o co chodzi z tym allegro -dlaczego to jest nie o.k.???? -ja tez robie allegro piesom, które mnie wzruszaja szczególnie-Gackowi tyż- to nieregulaminowe...:oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Aga, super, ze przypilnowałaś. Ja juz aukcji nie widzę. Pisąłam już na wątki ogólnym mieleckim przed Świętami:

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red][I]Dziewczyny, w związku z wyłapaniem przeze mnie cegiełkowego oszusta na allegro, zwracam się do Was z ogromną prośbą o przeglądanie ww aukcji. Wchodźcie na nie, czytajcie na kogo lub na co dokładnie są zbierane pieniądze, żądajcie dokładnych danych do wpłat. Nie możemy pozwoli, by zwykły oszust niszczył wizerunek prawdziwych wolontariuszy. Jeśli macie wątpliwości przesyłajcie mi na PW linki. [/I][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[I]Oto wyłapana aukcja:[/I]
[URL="http://www.allegro.pl/item511251845_pomoz_nam_przezyc_prosimy_charytatywna.html"][COLOR=#000000][I]POMÓŻ NAM Przeżyć !! PROSIMY!! Charytatywna (511251845) - Aukcje internetowe Allegro[/I][/COLOR][/URL]


[CENTER][B][I]Ja na początku się wściekłam, bo tekst żywcem wzorowany na moim, choc okrojony i przyprawiony milionem błędów stylistycznych i ortograficznych. W miarę jak się wczytywałam, nic mi już nie grało. Oszust powołał sie na konkretną Klinikę w Wawie, więc niewiele myśląc zadzwoniłam do właścicieli Kliniki, by sprawę wyjaśnic. No i się wyjaśniło ...:angryy:[/I][/B]
[B][I]Oszust aukcję ściągnął a ja cały czas myślę nad karą dla niego!!![/I][/B]

[B][COLOR=red]Ciekawe czy tym razem znów Ci sami ludzie maczali w tym palce?[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Nicki z allegro tamtych oczustów to:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]renia1970[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]xxbaranekxx[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Pierwszy aukcje wystawił, drugi wystawił fikcyjny komentarz do czego sie przyznali.[/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jesli wystawiacie psiaki, to nigdy nie wpisujcie w tytule aukcja charytatywna, bo allegro moze taka aukcje usunac. W tytule normalnie : 'pies taki, a taki cos tam cos tam'.
[SIZE=1][QUOTE]
[SIZE=1]Dziewczyny o co chodzi z tym allegro -dlaczego to jest nie o.k.???? -ja tez robie allegro piesom, które mnie wzruszaja szczególnie-Gackowi tyż- to nieregulaminowe...[/SIZE]
[/QUOTE][SIZE=2][B]Koss[/B], to byla aukcja cegielkowa zbierana na naszego drugiego mieleckiego Gacka, ktory wrocil z adopcji po 1,5 roku, tekst zas pochodzil od 11-letniego psa Rabanka. Zdjecia zas zostaly sciagniete ze strony mieleckiego schroniska[/SIZE] :angryy:
[SIZE=2]Schronisko nikogo nie upowaznilo do wystawiania aukcji cegielkowych oprocz RENO2001. Allegrowicz zbieral pieniadze na swoje prywatne konto.[/SIZE]
[SIZE=2][/SIZE]
[SIZE=2]Kupilam od niego cegielke i takiego maila przyslal:[/SIZE]

[B]Moje nazwisko Zbigniew K. razem z rodziną prowadzimy domowe schronisko
w podtarnowskiej wsi. W środowisku ludzkim możemy to nazwać rodzinnym
domem dziecka bądź poprostu rodziną zastępczą. Otóż my spełniamy taką rolę rodziny zastępczej tyle, że w odniesieniu do zwierząt. Kochamy zwierzęta i chcemy im pomagać jednak nie zawsze jest nas na to stać. Właśnie dlatego dziękujemy za zakup cegiełki na rzecz naszego Rabanka napewno okaże się to bardzo pomocne dla nas jak i oczywiście samego pieska. Gratulujemy także zdrowego rozsądku i dojrzalstwa jakim się Pan/i
wykazał/a. Pieniążki za zakupioną cegiełke prosimy wpłacić przelewem bankowym na
poniższe dane.
Allegrowicz : [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3545033"][B]plonek_19[/B][/URL]

[QUOTE] [SIZE=3]Elzowy dom -zawsze jest dobry [/SIZE][/QUOTE]
[SIZE=2][B]Mam nadzieje, ze Gacek sie dogada z tym drugim psem[/B][/SIZE] :modla:
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][SIZE=1] ...
[SIZE=2]Kupilam od niego cegielke i takiego maila przyslal:[/SIZE]

[B]Moje nazwisko Zbigniew K. razem z rodziną prowadzimy domowe schronisko[/B]
[B]w podtarnowskiej wsi. W środowisku ludzkim możemy to nazwać rodzinnym[/B]
[B]domem dziecka bądź poprostu rodziną zastępczą. Otóż my spełniamy taką rolę rodziny zastępczej tyle, że w odniesieniu do zwierząt. Kochamy zwierzęta i chcemy im pomagać jednak nie zawsze jest nas na to stać. Właśnie dlatego dziękujemy za zakup cegiełki na rzecz naszego Rabanka napewno okaże się to bardzo pomocne dla nas jak i oczywiście samego pieska. Gratulujemy także zdrowego rozsądku i dojrzalstwa jakim się Pan/i[/B]
[B]wykazał/a. Pieniążki za zakupioną cegiełke prosimy wpłacić przelewem bankowym na[/B]
[B]poniższe dane.[/B]
[B]Allegrowicz : [/B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3545033"][B]plonek_19[/B][/URL]


[SIZE=2][B]Mam nadzieje, ze Gacek sie dogada z tym drugim psem[/B][/SIZE] :modla:
[/SIZE][/quote]

Nie no szczyt, szczytów :mad:.
Ja się jeszcze przy tym moim przypadku uśmiałam, bo ten jedyny, fikcyjny komentarz wystawiony "barankowi", to był zerżnięty ode mnie komentarz, jaki wystawiłam wszystkim uczestnikom jednej z mieleckich aukcji cegiełkowych.
Strach myślec do czego zdolni są ludzie :angryy:.

Co do transportu-poczekajmy na Murkę i jej ustalenia z Państwem od Mai. Może wypali ta najbliższa niedziela?
[B]Elzo[/B]-czy w następny czwartek ktoś z Łodzi ewentualnie Gacka by zabrał?
Jesli nie da radę w niedzielę to może w następny czwartek?
Cos sie wykombinuje na pewno ;).

Link to comment
Share on other sites

[B]Eliza[/B] bardzo Ci dziękuję.
Akcja[B] Gacek [/B]STOP.

Dziś zawoziliśmy [B]Atosa[/B]-ONka do domu i często byłam poza zasięgiem.
Pani Justyna ( miała adoptować [B]Gacka [/B]) próbowała dodzwonić sie do mnie kilkakrotnie- bezskutecznie.
W końcu wysłała sms-a tej treści:
"Przepraszam panią bardzo, ale niestety musimy zrezygnować z pieska. Dostaliśmy właśnie telefon z Holandii i wyjeżdżamy z rodziną na kilka tygodni.
Bardzo przepraszam za zamieszanie. Jest mi głupio,no ale tak wyszło
Justyna..."

[COLOR="DarkGreen"][B]To mnie jest bardzo przykro.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Akcja[B] Gacek [/B]STOP.

Dziś zawoziliśmy [B]Atosa[/B]-ONka do domu i często byłam poza zasięgiem.
Pani Justyna ( miała adoptować [B]Gacka [/B]) próbowała dodzwonić sie do mnie kilkakrotnie- bezskutecznie.
W końcu wysłała sms-a tej treści:
"Przepraszam panią bardzo, ale niestety musimy zrezygnować z pieska. Dostaliśmy właśnie telefon z Holandii i wyjeżdżamy z rodziną na kilka tygodni.
Bardzo przepraszam za zamieszanie. Jest mi głupio,no ale tak wyszło
Justyna..."

[COLOR=darkgreen][B]To mnie jest bardzo przykro.[/B][/COLOR][/quote]


O kurczę :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

O kurczę, a Ci ludzie z Wrocławia wzięli już pieska ze schroniska??
[B]Elza[/B], masz do nich telefon? Bo ja chyba nie znajdę :-(

A jak wrócą z Holandii to nie mogę wziąć Gacka??
Kilka tygodni to nic w porównaniu z ośmioma miesiącami w hoteliku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz'][B]Hej !!! [/B][B][COLOR=darkgreen]No nie załamujemy rąk ![/COLOR][/B]
Tyle czasu o niego walczyłyście to nie możecie jeszcze trochę? ;)[/quote]

No pewnie, że będziemy walczyły jak lwy, aż do sukcesu.

Zawsze się w takich sytuacjach zastanawiam, co jeszcze ludzie wymyślą, by jednak z adopcji się wycofac.
Fakt, że lepiej przed, niż po ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']No pewnie, że będziemy walczyły jak lwy, aż do sukcesu.

Zawsze się w takich sytuacjach zastanawiam, co jeszcze ludzie wymyślą, by jednak z adopcji się wycofac.
Fakt, że lepiej przed, niż po ;).[/quote]
Nawet napisze,jak lwice:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że Gacek nie jest człowiekiem i nie rozumie co właśnie uciekło mu koło nosa... bo inaczej to chyba już do końca życia pozostałaby mu trauma po niespełnionej nadziei... jeszcze ewentualnie mógłby zejść na zawał...
Co za totalny brak odpowiedzialności...

Link to comment
Share on other sites

taaa... i to już któraś nadzieja.
Co z tymi ludźmi? powariowali?
Mam nadzieje, że ci z Wrocławia jeszcze nie znaleźli w schronisku takiego cudnego gackopodobnego psiaka... i że ktoś ma do nich telefon... i że wszystko skończy się happy endem!
Ech Gacucha - do trzech razy sztuka ;) Będzie dobrze (bo musi być).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...