Jump to content
Dogomania

wszystkie szczeniaki w nowych domkach:)


jogi

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystko rozchodzi sié o té obdukcjé. LadySwallow, nie musisz wlasciwie isc do weta, jesli odbukcjé dostaniemy od weta w Zamosciu, który dzis widzial sunie.

Romek- zamosc- to byl wet niezalezny, poza schronem rozumiem?
Taki wet moze napisac nawet po wizycie w jakim stanie byly pieski- zachudzone, odwodnione, zarobaczone etc. To jest bardzo wazny dowód w sprawie, którá prowadzimy przeciwko tej mordowni.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, niestety ja przynajmniej do weekendu odpadam jako dt - pisałam już do Magik. Powód - zdrowie, a raczej kłopoty z nim. Nie chce, zeby sie okazalo, ze psiak nagle w lublinie zostanie bez opieki, gdy ja sie bede hospitalizowac. Przykro mi :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Dziewczyny, niestety ja przynajmniej do weekendu odpadam jako dt - pisałam już do Magik. Powód - zdrowie, a raczej kłopoty z nim. Nie chce, zeby sie okazalo, ze psiak nagle w lublinie zostanie bez opieki, gdy ja sie bede hospitalizowac. Przykro mi :-([/quote]

PO CO komukolowiek dawalas nadzieje, PO CO???JESTES wogole ODPOWIEDZIALNA za swoje slowa????????????

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]I w jakim sá wieku, bo na wátku Belli i soni, Jogi pisze ze wziéla 2 sunie: 5 mies. ruda i 3 mies. czarná, tylko która byla z miotu pozostalych 6 siostr?[/QUOTE]

Z miotu jest młodsza, czarna.

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie udało mi się wejść i zalogować :mad:

Pisałam już Emilii , że mam na koncie 700zł na szczeniaki :multi:

To nic nie szkodzi , że jeden został bez DT . Może przyjechać do mnie , i albo dogadam sie z Patryską i ją podrzucę do niej , albo bedzie u mnie . Zależy , czy będe miała jak dojechac do Patryski :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

Bianka, dziéki za tego jednego malucha extra tez. No i przekaz podziékowania darczyniom za kasé, którá wyslaly. Ja wczesniej deklarowalam sie i nadal podtrzymujé, bo sami nie wiemy jeszcze, co przed kazdym szczeniakiem stoi.

Jogi, daj nam znac, jak Aisha dzis sié czuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...