Jump to content
Dogomania

Schronisko Dłużyna Górna pod Zgorzelcem, wątek ogólny, psy na 1,2,3,4 stronie


Recommended Posts

dawno się tak nie poryczałam
płakałam razem z psem ..............ze wspaniałą sunią owczarka niem. dłogowł.
sunia 3 letnia została kilka dni temu oddana przez włascicielke do schroo, rozpacz jej jest nie do opisania:-o:-o......z Kasią przez dłuższy czas nie mogłysmy jej uspokoic, niunia dostała ataku rozpaczy......cos strasznego
sunia jest przepiekna, łagodna po prostu cudowna
w ksiedze jest zapisane że szczenna!!!, nie wiem czy wet to potwierdzi bo nadal jest nie przyjeta czyli nie ogladał jej
Kasia zagladała jej pod ogon i stwierdziła że Aza - bo takie jej imię ma cieczke, mam nadzieję że na dniach to sie wyjasni
takiej rozpaczy dawno nie widziałysmy
biedna slizgała sie po kafelkach , dopiero jak rozłwozyłysmy jej kocyk połaozyła się
aza ma prawdopodobnie dysplazję

[IMG]http://images28.fotosik.pl/325/41e2d8e1809e9b67med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images50.fotosik.pl/60/39ed89f038c98de0med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images45.fotosik.pl/60/ce2cd8276b1c5376med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='magda z.']ta niuńkę Onkę tzrebaby owczarkom podrzucić, na klasie podeslę im link do wątku, a jakby była szczenna to mamy forse na sterylkę[/quote]

nie wiem czy przy tak kiepskim stanie psychicznym mozna robic sterylke.......ona takiego dziwnego ataku dostała, najpierw strasznie płakała a potem zaczęła kichać ale chyba ze sto razy pod rząd a potem czkawka ją straszna złapała.....dodatkowo ma straszną biegunkę ......to wszystko z przerażenia i nieszczęscia , dawno nie widziałam tak zrozpaczonego psa, naprawdę ona jest w takim stanie że może po prostu nas opuścić z tej rozpaczy
powiem jedno , babe którą ją oddała udusiłabym dosłownie, dawno nie czułam takiej złości, byłam naprawde o krok aby podpatrzec jej dane, pojechac i jej w twarz napluć ......taka krzywde wyrządziła suni , niewyobrażalną wręcz krzywdę:placz:

Link to comment
Share on other sites

sunie owczarka wrzuciłam na watek larysy .......bardzo podobna sunia mozę tam szybciej znjadzie dom .....




a coz tym psem


chodzi mi o ranę i o to jakie konsekwencje ...czy ktos je wyciagnie skoro była interwencja

a to już wogóle jakiś koszmar, jak juz wyjeżdzałysmy przyjechał paweł z interwencji z psem który miał wrośniety łańcuch w szyję i totalnie zagłodzony ....od razu pojechał do weta.....widok okropny
a jednak piesek się cieszył jak go głaskałam i patrzył tymi przerazonymi oczetami:placz::placz:

[IMG]http://images31.fotosik.pl/452/d4468555b437be38med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images44.fotosik.pl/57/8ee598f9de167e13med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']sunie owczarka wrzuciłam na watek larysy .......bardzo podobna sunia mozę tam szybciej znjadzie dom .....




a coz tym psem


chodzi mi o ranę i o to jakie konsekwencje ...czy ktos je wyciagnie skoro była interwencja

szyja została zszyta.....pies o dziwo całkiem dobrze się czuje....nie ma co się dziwic po tym co przezył i w jakich warunkach koczował schroniskowy boks to dla niego luksus......a facet ma sprawe za znecanie się

dziekuję za pomoc dla naszej oneczki, bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zbójini']załócie owczarkom osobne wątki. tutaj jest za dużo tego nieszczęscia. łatwo sie pogubić:shake:[/quote]

niuni na pewno założę wątek jak tylko wet potwierdzi tą rzekomą ciążę

ja z checią bym założyła ogólny owczarkowy watek bo jest ich u nas co najmniej kilka ale powiem szczerze że już nie ogarniam , jesli któraś dłużynska ciotuchna pomoże mi chociaż w bazarkach lub ogłoszeniach to jakoś to pociągniemy inaczej nie ma szans

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrófffcia']Lolka jak chcesz ja mogę założyć wątek na dogo owczarków z dłużyny ale ja nie mam jak jeździć do schro robić zdjęcia i wywiady...[/quote]

ja mogę porobić fotki i dowiedzieć się wszystkiego o niufkach i na bieżąco uzupełniać ale już nie mam po prostu mocy na telefony, maile i uzgodnienia, ogłoszenia i sprawdzanie domków, moge za to pilotowac transporty ..........naprade chciałabym sie tymi wszystkimi sierotami zając ale nie daje rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']ja mogę porobić fotki i dowiedzieć się wszystkiego o niufkach i na bieżąco uzupełniać ale już nie mam po prostu mocy na telefony, maile i uzgodnienia, ogłoszenia i sprawdzanie domków, moge za to pilotowac transporty ..........naprade chciałabym sie tymi wszystkimi sierotami zając ale nie daje rady[/quote]
MOgę jakos pomóc???Zwłaszcza chodzi mi o tę ostatnia oneczke...("Ciężarna")....tak mnie poruszyła jej historia, że chyba dziś nie zasnę...:placz::placz::placz:już nie będę pisać "jak można"...bo szkoda słow..zresztą nie ma slów na takie postępowanie...nie chcę nawet mysleć, jak ta sunia się czuje i co myśli...
Ale jeśli tylko mogę się na coś przydać...napisz proszę- chętnie pomogę...(choć jeszcze niewiele umiem- ale zawsze mogę sie nauczyć)
i czekam na wątek suni...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']MOgę jakos pomóc???Zwłaszcza chodzi mi o tę ostatnia oneczke...("Ciężarna")....tak mnie poruszyła jej historia, że chyba dziś nie zasnę...:placz::placz::placz:już nie będę pisać "jak można"...bo szkoda słow..zresztą nie ma slów na takie postępowanie...nie chcę nawet mysleć, jak ta sunia się czuje i co myśli...
Ale jeśli tylko mogę się na coś przydać...napisz proszę- chętnie pomogę...(choć jeszcze niewiele umiem- ale zawsze mogę sie nauczyć)
i czekam na wątek suni...:-(:-(:-([/quote]

dzwoniłam do weta i kierownika schroo ...... i dowiedziałam się
po pierwsze że:
pracowniki źle dokonał wpisu do ksiegi, ona nie została oddana przez włascicielke tylko znaleziona o 7 rano na pewnej posesji cała mokra, prawdopodobnie wpadła do rzeki albo ją przepłynęła, wiec istnieje opcja że ktos ją szuka i może być z niemiec
po drugie:
aborcja nie wchodzi w gre gdyz termin porodu wypada gdzies za tydzien z hakiem - miot bedzie uspiony ale my w czoraj z Kasia widziałysmy że niunia trochę krwawi, może byc tak że w wyniku szoku, stresu i tego co przezyła może poronic.....jest teraz pod stałą obserwacją
biedna niunia nie mogę przestać o niej myslec

Link to comment
Share on other sites

czytalam o once - dziewczyny jesli ta sunieczk ajest w ciazy to nie ma na co czekac - lepiej sterylka aborcyjna nizelio szczeniaki w schronie i ich niepewny potem los ..
Byalm przy sterylkach nawet na kilka dni przed porodem wiec moim skromnym zdaniem to najlepsze wyjscie

Mam dwa maila od ludzi zainteresowanych adopcja Larysy - naprawde fajnie napisali

podaje do siebie numer - 516 123 787 lub napiszcie maila odesle wam dwa maile w sprawie adopcji ktore mam !!!
Mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Coś więcej o waszym kaukaziku można się dowiedzieć ? Jakieś fotki nie z boksu ?[/quote]

to jest 4latek został oddany do schroo 08.12 przez własciciela bez podania przyczyny
wielki, majestatyczny ale i ostry dla obcych......mnie już lubi i je z reki ale jeszcze boje się wejśc do jego boksu:roll: .....jeszcze 5- 6 wizyt i wejde do niego
psiak jest zdrowy i przepiekny, nadstawia sie bokiem do drapania ale prawdą jest że na początku chciał mnie zjeść

[IMG]http://images46.fotosik.pl/56/c6d5cfd4fa30360amed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images24.fotosik.pl/321/d38e60e185858daemed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda']czytalam o once - dziewczyny jesli ta sunieczk ajest w ciazy to nie ma na co czekac - lepiej sterylka aborcyjna nizelio szczeniaki w schronie i ich niepewny potem los ..
Byalm przy sterylkach nawet na kilka dni przed porodem wiec moim skromnym zdaniem to najlepsze wyjscie

Mam dwa maila od ludzi zainteresowanych adopcja Larysy - naprawde fajnie napisali

podaje do siebie numer - 516 123 787 lub napiszcie maila odesle wam dwa maile w sprawie adopcji ktore mam !!!
Mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
'[/quote]

dziekuję kochana na pewno zadzwonię.....myslę że póki co trzeba poczekać aż rozwiąże się jej ciąża
wet zdecydowanie stwierdził że aborcja nie wchodzi w rachubę bo ona nie najlepiej eis czuje, jest przeziębiona i ma biegunkę, musi byc na obserwacji kilka dni ...........
jest tez w tragicznym stanie psychicznym .........i tu czy sterylka czy uspienie maluchów to na pewno pogorszy jej cierpienie:placz:

a sunia jest po prostu przepiękna .........jedyną opcja jej wyrzucenia mogła być niechciana ciąża ...........ale co ona naprawdę przezyła tego nikt nie wiem, najbardziej wszystkich zastanawia skąd ona przypłynęła i dlaczego musiała

Link to comment
Share on other sites

jeśli dojdzie do porodu Oneczki to miot zostanie uśpiony .........nikt nie dopuści do tego aby pojawiły się kolejne niechciane szczeniaki, ja w każdym bądz razie wtedy się tam nie pojawię bo istnieje opcja że po ujrzeniu małych nie dam rady i porwę całą gromadkę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...