Jump to content
Dogomania

Zawody: Miasto Przyjaciół-III Piknik Agility 21-22 czerwiec 2008 Białystok


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Renfri']Szach jest caly tydzien starszy od Deliego, ale mi sie akurat nie spieszy. Malemu cos nagle odbilo i nie moge nim w przeszkody wcelowac;)[/quote]
:roflt::roflt::roflt::roflt:

[quote]A ja mam nadzieje, ze juz na pewno w tym roku dojade....:-)[/quote]Ja tez mam nadzieję,że dotrę. Z Delim towarzysko oczywiście:lol:
A właśnie, coś dla weteranów będzie? to by sobie sucz pobiegała:p

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ale fajnie z tymi młodymi wilczkami! musze się zastanowić...
tylko jak będą wygładały te przebiegi? interesują mnie głownie strefówki??/ bedą? jakie?obniżone?? Czy może tylko jumping?? Jest to dla mnie dosć istotne...
na stronie jest napisane ze "początkujący" mają tylko jumpingi przy "młodych wilkach " nic nie jest napisane.... Chyba na odwrót co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Mi się wydaje, że początkujacy to A0 czyli agility i jumping a mlode wilczki to tylko jumping, jeżeli nie to prosze o sprostowanie bo chcialabym sie zgłosic ale na strefowki to w czerwcu jeszcze nie bedziemy gotowe.[/quote]
W kategorii "początkujący" będą tylko jumpingi wschodnie;)

A tak w ogóle wschodnie się czymś różnią od zwykłych jumpingów?

Link to comment
Share on other sites

jak najbardziej widzę sens ich braku. Pies dość szybko jest w stanie nauczyć się pokonania łatwego jumpingu, natomiast nauka dobrego pokonania strefówki zajmuje o wiele więcej czasu. Dzięki temu że są same jumpinki nasza reprezentacja będzie prawdopodobnie większa niż tylko ja i saJo ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...