Jump to content
Dogomania

Bobek

Members
 • Posts

  224
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.alpi.piasta.pl

Bobek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Zapraszamy na niezwykłe wakacje. Nie będzie regularnych treningów z psami, nie będzie nudnych zajęć teoretycznych. Będzie wiedza na temat zrozumienia zachowania i potrzeb psów dostosowanie tej wiedzy do aktualnych potrzeb każdego psa z osobna. Wiele wartościowych informacji oraz zadań które sami wybierzecie według potrzeb. Sporo niezwykłych działań dla właścicieli psiaków i ich rodzin. Tropienie prowadzi Maria Kuncewicz. Jednym słowem wakacje które nigdy więcej się nie powtórzą .Odważnych poszukiwaczy odkrywających swoje psy na nowo serdecznie zachęcamy i polecamy. Szczegóły na stronie [url]www.kudlaty.piasta.pl[/url][/FONT][/COLOR]
 2. [B]Serdecznie zapraszamy na coroczną edycję niezwykłych wakacji.[/B] Jak co roku będą to dwa obozy 10-cio dniowe na Suwalszczyźnie. [B] I turnus 2-11.08.2012 II turnus 13-22.08.2012[/B] Proponujemy nietypowe wakacje często realizując mocno ukryte marzenia. Wspólnie spełniamy wakacyjne wariactwa ta dawka emocji jest solidna w naszym programie. Szaleństwo, goni szaleństwo! Prostota pomysłów, jednocześnie kreatywność państwa tworzy niezwykłą wakacyjną mieszankę owocującą niezapomnianymi pomysłami. Scenariusz tworzymy na bieżąco w tym tkwi urok naszych wakacji. Jednych zaskakuje innych zdumiewa. Zachęcamy cieplutko do spędzenia z nami wakacji. Każdy turnus jest niepowtarzalny, rezerwujemy sobie wyłączność na pomysły typu; zdobywanie wyspy, połówka, poszukiwania skarbów z psami, kręcimy wspólnie amatorskie filmy, aranżujemy wieczory teatralne. Nie sposób wymieniać wszystkich inspiracji, przedstawiliśmy szczątkowo te świeże ubiegłoroczne. [LIST=1] [*]Przydomowe jeziorko-zawsze można umoczyć się po pachy i zejść na dno z kajakiem [*]Kąpiele jeziorne z psami. [*]Strategiczne „wojny” leśne. [*]Spływy kajakowe rzeką Rospudą. [*]Podchody z psami, oraz trekingowe wyprawy [*]Wieczorki filmowe w zaimprowizowanej Sali kinowej. [*]Wiejskie dyskoteki, dancingi dla staro i małoletnich pod gołym niebem przy rytmach Tarzana [*]Proponujemy warsztaty tropieniowe, zajęcia węchowe, elementy agility i frisbee [*]Podstawy i zaawansowane treningi posłuszeństwa zorientowane na psa . [/LIST] Zajęcia prowadzą wykwalifikowani specjaliści Przyjmujemy osoby indywidualne jak i całe rodziny, młodszych i starszych. Szczegóły pod nr tel 503957303 oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona.
 3. Bardzo nam miło , postaramy się o niecodzienne piknikowe atrakcje .Czekamy na "starych" bywalców oraz na nowych przybyszy
 4. TWIS ALPI serdecznie zaprasza na [B]V Jubileuszowy PIKNIK AGILITY I FRISBEE 26-27.06.2010[/B] :multi: Szczegółowe informacje ukażą się do 30.03.2010 :razz: Jak zwykle wspaniała zabawa oraz wiele niespodzianek.:crazyeye::loveu:
 5. [quote name='Klaudicos']kiedy info dot. obozu 2010? ;)[/QUOTE] Ponieważ strona jest w przebudowie zapraszam do wysłania wiadomości na ades [email][email protected][/email] z zaznaczeniem na który turnus się wybieracie .Wówczas rezerwując miejsce wpiszę osoby zainteresowane do oczekujących .Szczegółowe informacje co i jak na obozie pozostają nadal na stronie [url]www.kudlaty.piasta.pl.:multi:[/url]
 6. Info pojawi się pod koniec stycznia .Wakacje będą jak co roku w sierpniu i jak co roku dwa obozy :pierwszy z elementami agility i frisbee , drugi z tropieniem :multi: Serdecznie zapraszamy :loveu:
 7. Zapraszamy wszystkich przyjeżdżających na piknik w czwartek lub piątek o każdej porze!!! Wszystkich przyjezdnych przywitamy po gospodarsku wodą,chlebem i Duchem Puszczy.
 8. [CENTER][CENTER][B]Zasady- Gry Frisbee-„Michałowo”[/B][/CENTER] [/CENTER] [FONT=Symbol]·[/FONT]Gra polega na rzucaniu dyskiem do kwadratu i łapaniu dysku przez psa w strefach, co powoduje zdobywanie punktów. [FONT=Symbol]·[/FONT] Kwadrat ma wymiary 9x9m. Jest on podzielony na cztery części, każda część nazwana zostaje strefą .Strefa oznaczona będzie numerem odpowiednim do ilości zdobywanych punktów od 1 do 4 [FONT=Symbol]·[/FONT]Zawodnik na wykonanie swoich rzutów ma 1 minutę. Czas liczy się od wykonania pierwszego rzutu. Jeżeli ostatni rzut zostanie wykonany przed upływem czasu, a złapany przez psa już po jego zakończeniu, rzut zostaje zaliczony. [FONT=Symbol]·[/FONT]Rzuty wykonuje sie z linii startowej oddalonej od kwadratu o 15 lub 20 metrów (do wyboru przez zawodnika). Każdy zawodnik decyduje skąd będzie rzucał przed rozpoczęciem gry i nie może zmienić swojej decyzji w czasie rzucania. [FONT=Symbol]·[/FONT]Jeżeli zawodnik wykonuje rzuty z odległości 15 metrów za każdy złapany rzut dostaje odpowiednio do strefy od 1 do 4 punktów. Jeżeli zdecyduje się na rzucanie z odległości 20 metrów jego wynik zostanie podwojony. [FONT=Symbol]·[/FONT]W przypadku kiedy pies złapie dysk pomiędzy strefami, przez sędziów zaliczana jest strefa wyżej punktowana. Jeżeli pies złapie dysk pomiędzy wnętrzem strefy, a resztą boiska rzut zostaje zaliczony, jako złapany w strefie. Jeżeli pies złapie dysk w powietrzu rzut zostaje zaliczony w miejscu wylądowania psa. [FONT=Symbol]·[/FONT]Każdy zawodnik korzysta z własnego dysku .Rzuty wykonujemy jednym dyskiem. Zapisy do zabawy frisbee przyjmowane będą na miejscu w sekretariacie na początku imprezy. Będzie to imprezka sobotnia po zakończeniu przebiegów agility i sztafety . Na zwycięzców czekają nagrody . Życzymy wspaniałej zabawy :multi::multi::multi: :):):)
 9. [quote name='tamer']Btw... czy już coś wiadomo o ewentualnym frisbee?[/quote] Tak,lada chwila,ogłosimy zasady dotyczące -zawodów Frisbee-[B]"Michałowo"[/B],:lol: Będzie pięknie! A rzucać będziemy do kwadratu,podzielonego na cztery części. Będzie pięknie!
 10. To już ostatni dzwoneczek do przyjęć:mad:,właśnie pakujemy do TIRA nagrody :lol: Zgłoszenie wyślij na adres e-mail , opłatę na konto. ;) pozdrawiam
 11. Cześć [quote] Ponawiam pytanie Saby: do kiedy trzeba zgłosić ilość namiotów, osób i termin przyjazdu?:razz: [/quote]Nie ma potrzeby meldowania ilości namiotów, miejsca jest wystarczająco dużo.Termin przyjazdu? Jeżeli macie ochotę na integrację zapraszamy już od 26 czerwca.:lol: Przywieźcie regionalne smakołyki i szarpniemy kolacjo- obiady przy ognisku.:multi: Tymczasem.:ylsuper:
 12. [CENTER][CENTER][/CENTER] [CENTER][B]Uwaga :)[/B][/CENTER] [CENTER]Poszukując najkorzystniejszych rozwiązań startującym zawodnikom zmieniony zostaje ranking punktów.Wprawdzie zmiany są niewielkie , jednak dają więcej korzystnych możliwości :loveu: [/CENTER] [CENTER]Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami oraz zapraszamy do udziału w zawodach.:multi: [/CENTER] [CENTER] [/CENTER] [CENTER][/CENTER] [CENTER][B]RANKING PUNKTÓW[/B] [/CENTER][/CENTER] W trakcie zawodów prowadzony będzie ranking punktowy,który pozwoli wyłonić zwycięzcę z dwóch dni. Łącznie każdy zawodnik ma do pokonania 4 przebiegi. Za każdy przebieg prowadzony będzie osobny ranking punktowy. Każdego dnia będą dwa przebiegi- Agility, Jumping. W podsumowaniu najważniejsza rolę będzie miał czas przebiegu oraz zdobyte punkty . W sytuacji gdy punkty będą ex equo , wówczas o kolejności decyduje łączny czas czterech przebiegów . Miejsce I-25 pkt. Miejsce II-20 pkt. Miejsce III-16 pkt. Miejsce IV-13 pkt Miejsce V-11 pkt. Miejsce VI-9 pkt. Miejsce VII-7 pkt. Miejsce VIII-5 pkt. Miejsce IX-3 pkt. Miejsce X-1 pkt
 13. Dla zainteresowanych noclegiem na polu namiotowym na terenie ALPI.;) Zachęcamy wszystkich chętnych, do przybycia w piątek przed zawodami (26.06.09r.). Pozdrawiamy.:)
 14. Witam. Informuję o zmianach w zasadach punktacji na zawodach piknikowych. Całkowicie zmieniony jest regulamin. Każdy przebieg będzie punktowany.;) Zasady punktacji w przebiegach Open na zawodach pt.”Miasto Przyjaciół-IV Piknik Agility” - do przebiegów klasyfikujących zawodnika zaliczają się 2 przebiegi Agility Open i 2 przebiegi Jumping Open odbywające się w ciągu dwóch dni zawodów (łącznie 4 przebiegi) - klasyfikacja zawodników tworzona będzie na podstawie sumy punktów uzbieranych za wszystkie przebiegi. [B]Agility Open[/B]. Zawodnik otrzyma następującą liczbę punktów: 1. za bezbłędny bieg-[COLOR=Red]6 punktów[/COLOR], 2. za 0,01–5,00 -[COLOR=Red]5 punktów[/COLOR], 3. za 5,01 – 10,00 -[COLOR=Red]4 punkty[/COLOR], 4. za 10,01 – 15,00 -[COLOR=Red]3 punkty[COLOR=Black],[/COLOR][/COLOR] 5. powyżej 15,01-[COLOR=Red]2 punkty[COLOR=Black],[/COLOR][/COLOR] 6. dyskwalifikacja -[COLOR=Red]0 punktów[COLOR=Black].[/COLOR][/COLOR] [B]Jumping Open[/B]. Zawodnik otrzyma następującą liczbę punktów: 1. za bezbłędny bieg-[COLOR=Red]5 punktów[/COLOR], 2. za 0,01–5,00 -[COLOR=Red]4 punkty[/COLOR], 3. za 5,01–10,00-[COLOR=Red]3 punkty[/COLOR], 4. za 10,01–15,00-[COLOR=Red]2 punkty[COLOR=Black],[/COLOR][/COLOR] 5. powyżej 15,01-[COLOR=Red]1 punkt[/COLOR], 6. dyskwalifikacja-[COLOR=Red]0 punktów[COLOR=Black].[/COLOR][/COLOR] Do klasyfikacji ogólnej liczy się suma punktów zebranych ze wszystkich 4 przebiegów (Agility i Jumping). Zasady punktacji konkurencji pt. "Młode Wilczki Atakują" oraz Agility Początkujący znajdują się na [URL="http://www.agility.piasta.pl"]stronie zawodów[/URL]. ;) Pozdrawiamy.:multi:
 15. [B][COLOR=Red]Pomyłka,Pomyłka, bardzo przepraszam[/COLOR][/B] !!!:oops::oops::oops: [COLOR=Blue] Koło- naturalnie nie będzie używane w Jumpingu początkujących[/COLOR]!.:loveu: Konkurencja agility początkujące jest bliźnicze do zasad AO. Tak więc -w[U]ysokość zawieszanych tyczek[/U]- o których wspominasz, będzie dostosowane do możliwości i poziomu psów rozpoczynających swoja przygodę w agility. Bardzo dziękuję za zwrócenie uwagi na ten ważny detal.;) pozdrawiam
×
×
 • Create New...