Jump to content
Dogomania

Zawody: Miasto Przyjaciół-III Piknik Agility 21-22 czerwiec 2008 Białystok


Bobek

Recommended Posts

[quote name='Czarna_Owieczka']O ile dobrze pójdzie, to będę jako widz, z.....aparatem :razz: więc jeśli kupie dobre akumulatorki, będą foty :cool3:[/quote]
Super :razz: ja mam nadzieję że nas obfocą fotografowie tak rzadko na zawodach bywamy :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pewnie, że powinny ale ja chętnie pojadę taki kawał żeby poczuć trochę rywalizacji ;) poza tym zawsze wszyscy chcą jak najszybciej skończyc zawody dlatego niechętnie przyjmowani są przedskoczkowie... . No nie ważne ja po prostu stref nie robie z szelciakiem i do czerwca ich nie zrobie i tylko dlatego sie pytałam.
A co do pociągu to i tak bym nie jechała sama(ktos musi walizki nosic) :P droga długa, mecząca i na około... zabrać namiot, spiwór sprawunki dla dwóch psów...(klatka tez by sie przydała)a tfu tfu jak jeszcze zimno to cieple ciuchy...Chocć jak patrze na samochód, który pali 10l/100km(benzyny w dodatku) to sie zastanawiam:P

Link to comment
Share on other sites

Michał mam nadzieje,że na gg udało mi się wszystko wyjaśnić co do agilitowych zasad fair play.Uważam,że jednak powinieneś zostać przy starcie w A0 i nie kombinować. Może uda mi się pojechać jako widz:-P chyba,że Mikulcowa się wyleczy do tego czasu w co wątpie

Link to comment
Share on other sites

prawdopodobnie będę - jako widz z aparatem ;)
Postaram sie przynajmniej w jeden dzień być.

[B]Zakla[/B], mam nadzieje, że uda mi sie Twoja Su zobaczyć.
Zachwyciła mnie jak jej foty widziałam :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']a mi ktos egzamin wymyslił w pierwszy dzien sesji i z biegania lipa; ([/quote]

Moja radosc rowniez zostala brutalnie skonczona. Czas egzaminow dotkal takze nas, kurde!!!!!Mam i przed zawodami i w sobote nawet:angryy::angryy::angryy:
Lili z Gracka tak samo:angryy:
Jednak postaramy sie byc chociaz na jeden dzien, chociaz teras sie zastanawiam czy w ogole jest sens:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza13']

[B]Zakla[/B], mam nadzieje, że uda mi sie Twoja Su zobaczyć.
Zachwyciła mnie jak jej foty widziałam :loveu::loveu:[/QUOTE]
Milo nam ;) Powinnysmy sie pojawic, taki przynajmniej mamy plan. Chociaz na sobote:loveu: A w Bstoku masz jej brata Uzo ( Last Tango in Paris aquilonis).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...