Jump to content
Dogomania

Zawody: Miasto Przyjaciół-III Piknik Agility 21-22 czerwiec 2008 Białystok


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 760
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martita']Junka, tunel miekki pewnie bedzie.Dlaczego mialoby go nie byc???
Saba, a kto jeszcze jedzie???ale fajnie:multi:[/quote]

Bo moja Juna go nie robi?! :angryy: Ale powoli się oswajamy, nie wiem czasami do niego wlezie a czasami niet. :shake: Ale myśle, że do tego czasu będzie już super :)

Link to comment
Share on other sites

Uwazam, ze na kazdych zawodach powinny byc strefowki, w koncu to sa zawody agility!! Na sylwestrowych byl bieg dla szczeniaczkow i cala piatka dala sobie doskonale rade ze strefami!!
Natomiast, skoro juz tych przeszkod nie ma, nie widze powodu dla ktorego nie wykorzystac tego faktu w celu wczesniejszego swajania psa ze startami.

PS. Na chwile obecna jedzie bull i mieszaniec, towarzysko gronek.

EDIT: strefowek w mlodych wilczkach nie bedzie (info od organizatora).

Link to comment
Share on other sites

je je je ;) mi nie chodzilo o to czy moja sucz zrobi strefe tylko o to ze nawet na strefowke nie wejdzie bo jeszcze nie ten etap nauki... . A bardzo potrzebne są nam takie zawody, żeby się poprzyzwyczajac i tylko dziwilo mnie dlaczego maluchy mają mieć strefowki a A0 nie. No ale jak jest tak to super ;) jeszcze tylko namówic kogos zeby pojechal ze mna bo pociagiem juz sie nie bawie ;) tym bardziej z dwoma psami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']aż tak strasznie? :lol: ja się właśnie pociągiem wybieram :roll:[/quote]
może nie tak strasznie ale z dwoma psami nie wolno, 1 pies - 1 osoba pełnoletnia. Jak jedziesz z 2 psami musisz kombinować kogoś kto kupi bilet dla psa na swój bilet i będzie z toba jechał, albo kupić dwa bilety i przekonać konduktora że ta druga osoba akurat poszła do WC (raczej nie będzie to proste na dłuższej trasie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']tylko dziwilo mnie dlaczego maluchy mają mieć strefowki a A0 nie. [/quote]


Oczywiscie, ze taka sytuacja bylaby bez sensu! Jednak moim zdaniem, zawody to zawody i strefy powinny byc. Oswajac mozna na rozne sposoby, wejsc na parcour miedzy przebiegami, na przeszkodach ustawionych w ringu przygotowawczym, czy poprosic organizatora o mozliwosc udzialu w przedbiegach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Jak dla mnie to wspaniale, że nie ma strefówek w agility początkujący. :lol:[/quote]A ja nad tym ubolewam:evil_lol: Bo moja sunia to lepiej sobie radzi w strefówkach niż w tunelach i hopkach:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']A ja nad tym ubolewam:evil_lol: Bo moja sunia to lepiej sobie radzi w strefówkach niż w tunelach i hopkach:cool1:[/quote]
Hopki to podstawa, jeśli więc jeszcze sobie na nich nie radzi, to może dla niej za wcześnie na zawody? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Hopki to podstawa, jeśli więc jeszcze sobie na nich nie radzi, to może dla niej za wcześnie na zawody? ;)[/quote]
ale z hopkami też sobie dobrze radzi ;) a na zawody A0 w czerwcu czas najwyższy...
[SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]yh[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie będę wdawał się w dyskusję w sprawie stref w klasie początkujących.
Mając do wyboru z Ungą 2 przebiegi jumping jako początkujący lub przebiegi w openach zdecydowałem się na open'y.

Ale za to w początkujących zgłosiłem matkę Ungi ( Albę zwaną w domu Aurą ), która ma 9 lat i trenuje niecały rok.

Michał i szpice

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Nie będę wdawał się w dyskusję w sprawie stref w klasie początkujących.
Mając do wyboru z Ungą 2 przebiegi jumping jako początkujący lub przebiegi w openach zdecydowałem się na open'y.

Ale za to w początkujących zgłosiłem matkę Ungi ( Albę zwaną w domu Aurą ), która ma 9 lat i trenuje niecały rok.

Michał i szpice[/quote]
Ale wiesz,że wtedy nie masz juz powrotu do zerówek. czyli rozpada sie odpada pies z drużyny na Radom Cup:placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yassue']nieoficjalne, owszem, ale jakos tak grzecznosciowo utarlo sie ze potem do zerowek sie nie wraca ;)[/quote]
Właśnie też mi sie tak wydawało,więc przemyśl sprawe Michał czy warto zawalać Radom Cup jakby nie było serię zawodów dla jednego startu w nieoficjalnych. Tym bardziej,że nasza drużyna była na pudle w Kozienicach.
Szkoda by było tracic zawodnika biegającego czysto:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Właśnie też mi sie tak wydawało,więc przemyśl sprawę Michał czy warto zawalać Radom Cup jakby nie było serię zawodów dla jednego startu w nieoficjalnych. Tym bardziej,że nasza drużyna była na pudle w Kozienicach.
Szkoda by było tracić zawodnika biegającego czysto:shake::shake:[/quote]
To ja przepraszam. Ale nie ukrywam że Unga ma dysplazję 'D' więc start w Białymstoku ( jako zawody nieoficjalne ) traktuje - prywatnie - jako test w openach. Jednak nie zamierzam ryzykować dalej w openach zdrowia Ungi.
Więc jak będę musiał to z następnych zawodów oficjalnych w zerówkach zrezygnuję - [COLOR=Red]chociaż niechętnie[/COLOR]. Ale wtedy szpic wilczy w agility czeka na egzemplarz bez dysplazii. Wszelkie dalsze uwagi dotyczące naszego biegania w KLASIE ZERóWEK proszę na PW - żeby nie zaśmiecać wątku.

Michał

[B]PS.[/B] [SIZE=1]Dlatego jestem skłonny podjąć ryzyko w zawodach białostockich.[/SIZE] Dużo osób dziwi się że z Ungą nadal biegam, a uważają że nie powinniśmy.
Dalsze dyskusje dotyczące Ungi i mojej decyzji proszę na PW. Sprawa zawodów w Białymstoku do 10.06 ( dla mnie ) jest jeszcze otwarta.

Link to comment
Share on other sites

Chociaż biegam w zawodach od roku ( przyznaję się bez "bicia") to nie ogarniam jeszcze wszystkich przepisów ( tych oficjalnych i tych fairplay ). Więc proszę o wybaczenie tego oficjalnego nietaktu. Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni na [B]ok[/B].

Michał

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...