Jump to content
Dogomania

Renfri

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Renfri

 1. Zapraszam wszystkich pasjonatów psich sportów. Ośrodek mieści się w Karpiskach, blisko stacji PKP Kołbiel, k. Otwocka (20km od granic Warszawy). Mamy ogrodzony plac i regulaminowy tor przeszkód. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w małych grupkach. Poza tym organizujemy też warsztaty oraz wakacje z agility. Wszystkie informacje na mojej stronie:)
 2. Właśnie doczytałam o małych psach, mieliśmy już w ośrodku mikroskopijnego yorka i chihuahuaę:) więc pinczer jak najbardziej.
 3. za zakwaterowanie w marcu i maju tak jak reszta opłat za szkolenia:)
 4. Posiedzę teraz przez noc i uzupełnię informacje o obozach oraz opis ośrodka w Woli. Jeśli chodzi o dojazd na obóz obedience dla osób które będą jechały same, to ja mogę odebrać ze Żnina (jeżdżą tam PKSy). Faktycznie jest to już województwo Kujawsko-Pomorskie:) Ale blisko Wielkopolskiego;) Co do ogrodzenia, to boisko do treningów jest ogrodzone górkami, takimi wałami, z 3 stron, z jednej strony będzie stało rozstawiane, miekkie ogrodzenie z siatki na pastuchach. Jest to zapora dla psów, ale oczywiście nie dla zdeterminowanych uciekinierów które staranują i przeskoczą wszystko. Cały ośrodek je
 5. Formularz zgłoszeniowy: [url]http://graf-psy.pl/obozy/zgloszenie/[/url] Przez noc uzupełnię informacje o wszystkich obozach. Pod wpływem próśb rozbiłam obóz dla młodzieży na 2 turnusy. Jednak Ci co przyjadą na całość będą mieli dodatkowy wieczór treningowy. Zaraz odpisuję na resztę zapytań:)
 6. Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;) Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)
 7. Obóz tylko frisbowy na początku lipca organizuje Annówka i właśnie został ogłoszony:) Na ostatnim szkoleniu sierpniowym Grafu zajęcia z frisbee będzie prowadzić Marta Parcewicz. Limit wiekowy został przesunięty od dwa lata w górę, bo niestety takie są odgórne wymogi w naszym kraju i nic z tym zrobić nie możemy. Ale już pisały tu osoby jak znaleźć opiekuna. Ostatecznie o przyjęciu decyduje właścicielka Annówki:) Poza tym nic się nie zmienia, plan jest taki jak na poprzednich obozach, tylko na dwóch pierwszych turnusach jest możliwość wybrania czy chce się mieć więcej treningów agility, czy po
 8. Marta Parcewicz też jest świetną instruktorką frisbee. Uczestniczki zeszłorocznej majówki z frisbee ją bardzo chwalą. Też reprezentowała polskę w USA na Purina Dog Challenge razem z Paulą :) a obóz dla młodzieży to jak 2 turnusy;) Z Paulą być może będzie obóz tylko frisbee zaraz na początku lipca w Annówce, przed I turnusem obozu Grafu. Ale to jeszcze nie jest pewne. Paula teraz pracuje i nie ma niestety tyle czasu na obozy.
 9. Osoby niepełnoletnie mogą nocować w Annówce pod opieką osoby dorosłej. (może to być inny uczestnik szkolenia, ale uwaga, takich osób na nocleg może być tylko kilka) Chyba, że wszyscy pod opieką rodziców;) Więc jak komuś kto nie ma 18 lat skończonych zależy na miejscu radziłabym się szybko zgłaszać. Albo zapraszam na 10-dniowy obóz dla młodzieży od 12 lat na początku sierpnia:).
 10. To jest cena samego szkolenia. Do tego dochodzi nocleg w Annówce: 350 zł ;)
 11. Informacje o obozach [url]http://graf-psy.pl/obozy/agilityfrisbeeobedience/[/url] :) Zgłoszenia otwieramy w niedzielę.
 12. może szybciej na piechotę?;) albo się z kimś zabierzecie? ja mam nadzieję że na dniach ogłoszę wszystkie szczegóły, zapisy ruszą na 99% 21 stycznia:) Podam tu informację, na facebooku i na stronie Grafu.
 13. Na dniach postaram się wysłać listy uczestników uczestnikom na maila :)
 14. Miejsce na Sylwestra może jest, bo mam nieopłacone zgłoszenia;)
 15. Na ferie zimowe można się zapisywać cały czas;) Co do obozów letnich to dogrywamy szczegóły i niedługo ogłosimy:) W lato będzie też obóz dla młodzieży z wychowawcą, jako zatwierdzona kolonia w domkach nad jeziorem:) Będą też obozy w Annówce, ale tu dla starszych. :)
 16. Zapraszamy na zimowe edycje naszych obozów. Miejscówka ta sama co w lato, czyli Annówka:) Zajęcia z agility będą się odbywały na krytej ujeżdżalni, 1 km drogą przez las od Annówki. Wszystkie informacje na stronie Grafu w zakładce obozy. Zgłoszenia od 15 października:) Będą IV turnusy: [B][COLOR=#888888][FONT=Arial]I turnus: 20.01-24.01.2013[/FONT][/COLOR] [COLOR=#888888][FONT=Arial]II turnus: 28.01-01.02.2013[/FONT][/COLOR] [COLOR=#888888][FONT=Arial]III turnus: 05.02-09.02.2013[/FONT][/COLOR] [COLOR=#888888][FONT=Arial]IV turnus: 13.02-17.02.2013 [/FONT][/COLOR][/B]
 17. Od 2 października zaczynamy zajęcia. Przyjmujemy zapisy od osób początkujących i średniozaawansowanych. Zapraszamy:) [url]http://graf-psy.pl[/url]
 18. Dobre buty do biegania, koniecznie! Początkującym wystarczą adidasy z porowatą podeszwą. Na mokrej trawie inaczej nie da się biegać bezpiecznie. Na suchej za to najfajniej biega się boso:)
 19. Hej, Zajrzałam tutaj i chiałam tylko napisać, że staram się odpisywać jak najszybciej się da. Jeśli zadajecie pytanie o zakwaterowanie, klatki i wszystko co dotyczy ośrodka, to ja muszę te pytania przesyłać Marcie - właścicielce ośrodka i potem czekam na odpowiedź, dlatego to się przedłuża. Z resztą jest podany do niej kontakt na stronie Grafu - i napisane że odpowiada za zakwaterowanie;-) Jeśli ktoś nie otrzymuje odpowiedzi w ciągu dwóch dni to najlepiej napisać jeszcze raz, mail pewnie siedzi w spamie, a dostaje dziennie z 500 emaili z czego 475 to spam:D Więc łatwo mi przegapić. Jest też
 20. Zapraszam wszystkich mniej lub bardziej początkujących na kursy agility w Poznaniu: :) Termin zajęć: wtorki i czwartki godz: 17:30 lub 19:00 (jedne zajęcia trwają 1,5 godziny) Miejsce: placyk przy ul. Bolka 6 Zainteresowanych proszę o zgłoszenia na email: [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script> Proszę o podanie preferowanej godziny zajęć. Ruszamy jak tylko zbierze się grupka chętnych. W agility siedzę od 12 lat, kiedyś biegałam na zawodach z dwoma wyżłami, a obecnie mam szalonego bordera Szacha. Pracuję ze wszystkimi rasami, nawet tymi
 21. Teren jest ogrodzony. Co do turnusu V, wersja rozszerzona ma zajęcia agilty rano z Olgą, a podstawowa w tym samym czasie ze mną. Wieczorem zajęcie ze mną z obi, sztuczek, freestyle dla wszystkich, ale może też być i agility, jeśli uczestnicy będą woleli.
 22. Są duże przetasowania na listach, ludzie się przenoszą. W tej chwili 3 osoby na rezerwie na turnus IV. V turnus komplet. II prawie komplet, a reszta turnusów też w połowie zapełniona :)
 23. Można zostawić bez klatki. Jak psy się znają to nie ma problemu.
 24. Ja bardzo polecam zakupienie sobie klatki już teraz i przyzwyczajanie psa do niej. Zauważcie, że psy normalnie większą część dnia śpią, gdy jesteśmy w szkole w pracy. Na obozie też będą bardzo potrzebowały relaksu i pospania w ciągu dnia. W klatce wiadomo, że pies będzie miał spokój i go inny pies z pokoju zaczepiać nie będzie. A Wy w tym czasie możecie sobie coś innego porobić.:) A bez klatki to albo siedzicie i śpicie z psem, albo go ciągacie ze sobą i Wam padnie ze zmęczenia i nie będzie dobrze pracował na zajęciach ;)
×
×
 • Create New...