Jump to content
Dogomania

Renfri

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Renfri

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://agility-karpiska.pl

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Karpiska

Converted

 • Location
  Wągrowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam wszystkich pasjonatów psich sportów. Ośrodek mieści się w Karpiskach, blisko stacji PKP Kołbiel, k. Otwocka (20km od granic Warszawy). Mamy ogrodzony plac i regulaminowy tor przeszkód. Szkolenia odbywają się indywidualnie lub w małych grupkach. Poza tym organizujemy też warsztaty oraz wakacje z agility. Wszystkie informacje na mojej stronie:)
 2. Właśnie doczytałam o małych psach, mieliśmy już w ośrodku mikroskopijnego yorka i chihuahuaę:) więc pinczer jak najbardziej.
 3. za zakwaterowanie w marcu i maju tak jak reszta opłat za szkolenia:)
 4. Posiedzę teraz przez noc i uzupełnię informacje o obozach oraz opis ośrodka w Woli. Jeśli chodzi o dojazd na obóz obedience dla osób które będą jechały same, to ja mogę odebrać ze Żnina (jeżdżą tam PKSy). Faktycznie jest to już województwo Kujawsko-Pomorskie:) Ale blisko Wielkopolskiego;) Co do ogrodzenia, to boisko do treningów jest ogrodzone górkami, takimi wałami, z 3 stron, z jednej strony będzie stało rozstawiane, miekkie ogrodzenie z siatki na pastuchach. Jest to zapora dla psów, ale oczywiście nie dla zdeterminowanych uciekinierów które staranują i przeskoczą wszystko. Cały ośrodek je
 5. Formularz zgłoszeniowy: [url]http://graf-psy.pl/obozy/zgloszenie/[/url] Przez noc uzupełnię informacje o wszystkich obozach. Pod wpływem próśb rozbiłam obóz dla młodzieży na 2 turnusy. Jednak Ci co przyjadą na całość będą mieli dodatkowy wieczór treningowy. Zaraz odpisuję na resztę zapytań:)
 6. Mam już super miejscówkę na obóz obedience i młodzieżowe:) Niedaleko Żnina - Wielkopolska, w zapomnianej wiosce;) Warunki nie są luksusowe, ale jest ładnie. Ośrodek nad samym jeziorem, jest plaża strzeżona, obok przed domkami jest dojście do wody, gdzie możemy kąpać psy. I jest wielkie, piękne boisko tylko dla nas do treningów. Noclegi w domkach 3 osobowych. Szczegóły dziś wieczorem:)
 7. Obóz tylko frisbowy na początku lipca organizuje Annówka i właśnie został ogłoszony:) Na ostatnim szkoleniu sierpniowym Grafu zajęcia z frisbee będzie prowadzić Marta Parcewicz. Limit wiekowy został przesunięty od dwa lata w górę, bo niestety takie są odgórne wymogi w naszym kraju i nic z tym zrobić nie możemy. Ale już pisały tu osoby jak znaleźć opiekuna. Ostatecznie o przyjęciu decyduje właścicielka Annówki:) Poza tym nic się nie zmienia, plan jest taki jak na poprzednich obozach, tylko na dwóch pierwszych turnusach jest możliwość wybrania czy chce się mieć więcej treningów agility, czy po
 8. Marta Parcewicz też jest świetną instruktorką frisbee. Uczestniczki zeszłorocznej majówki z frisbee ją bardzo chwalą. Też reprezentowała polskę w USA na Purina Dog Challenge razem z Paulą :) a obóz dla młodzieży to jak 2 turnusy;) Z Paulą być może będzie obóz tylko frisbee zaraz na początku lipca w Annówce, przed I turnusem obozu Grafu. Ale to jeszcze nie jest pewne. Paula teraz pracuje i nie ma niestety tyle czasu na obozy.
 9. Osoby niepełnoletnie mogą nocować w Annówce pod opieką osoby dorosłej. (może to być inny uczestnik szkolenia, ale uwaga, takich osób na nocleg może być tylko kilka) Chyba, że wszyscy pod opieką rodziców;) Więc jak komuś kto nie ma 18 lat skończonych zależy na miejscu radziłabym się szybko zgłaszać. Albo zapraszam na 10-dniowy obóz dla młodzieży od 12 lat na początku sierpnia:).
 10. To jest cena samego szkolenia. Do tego dochodzi nocleg w Annówce: 350 zł ;)
 11. Informacje o obozach [url]http://graf-psy.pl/obozy/agilityfrisbeeobedience/[/url] :) Zgłoszenia otwieramy w niedzielę.
 12. może szybciej na piechotę?;) albo się z kimś zabierzecie? ja mam nadzieję że na dniach ogłoszę wszystkie szczegóły, zapisy ruszą na 99% 21 stycznia:) Podam tu informację, na facebooku i na stronie Grafu.
 13. Na dniach postaram się wysłać listy uczestników uczestnikom na maila :)
 14. Miejsce na Sylwestra może jest, bo mam nieopłacone zgłoszenia;)
 15. Na ferie zimowe można się zapisywać cały czas;) Co do obozów letnich to dogrywamy szczegóły i niedługo ogłosimy:) W lato będzie też obóz dla młodzieży z wychowawcą, jako zatwierdzona kolonia w domkach nad jeziorem:) Będą też obozy w Annówce, ale tu dla starszych. :)
×
×
 • Create New...