Jump to content
Dogomania

Te istnienia już wkrótce zgasną na zawsze.Tak zwalnia się rytm ich serc..


Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

CHYBA TRZEBA zrobic allegro cegielkowe, bo tu ciotki juz finasowo nie wydolą. Oflak , Rudzik, i inne biedy na parę ciotek to cięzko do utrzymania :-( , poza tym Labek do diagnozy i nie wiadomo co wyjdzie i ile. Mapet do ratowania ....i tak non - stop. Więc trzeba funduszy szukac jakos inaczej

Link to comment
Share on other sites

aukcja cegiełkowa to świetny pomysł i może ktoś go przy okazji dla siebie wypatrzy... bo tu z nas to już nawet średniowieczne tortury grosza nie wycisną.....

jeszcze Rudzik strasznie chory, musze z samego rana leciec z nim do weta bo dusi sie kaszle, ledwo dycha....

Link to comment
Share on other sites

bez psa do weta nie ma co jechac.... jeszcze 8 godzin....damy rade mam nadzieje... stan jest cięzki ale chyba nie tragiczny bo zjadł ładnie.... jak zasypia to też troszke mniej kaszle... nie wiem jak z tą budą ...? serce mi pęka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']mam ale od tego może kopnąć w kalendarz na serce.... dlatego nie daje
było już pare zgonów...sama też uważaj...[/quote]

Żebyś ty wiedziała co ja używam... jestem urodzonym astmatykiem, alergikiem jak ja to mówię wziewnym, pokarmowym i dotykowym (bywam również na bezglutenie). Szoki anafilaktyczne też mi nieobce. Dobrze dobrana dawka jest ważna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Żebyś ty wiedziała co ja używam... jestem urodzonym astmatykiem, alergikiem jak ja to mówię wziewnym, pokarmowym i dotykowym (bywam również na bezglutenie). Szoki anafilaktyczne też mi nieobce. Dobrze dobrana dawka jest ważna.[/quote]

Psi delikatniejsze od takich zouz jak ty Cioteczko!!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Żebyś ty wiedziała co ja używam... jestem urodzonym astmatykiem, alergikiem jak ja to mówię wziewnym, pokarmowym i dotykowym (bywam również na bezglutenie). Szoki anafilaktyczne też mi nieobce. Dobrze dobrana dawka jest ważna.[/quote]

ja już kiedyś od tych leków dostałam paralizu całego ciała....

no ale to tak tylko na marginesie rudzikowego kaszlu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talcott']Psi delikatniejsze od takich zouz jak ty Cioteczko!!:diabloti:[/quote]

Mogę wiedzieć kiedy będziesz w stolYcY?:mad::mad::mad:

[quote name='kikou']ja już kiedyś od tych leków dostałam paralizu całego ciała....
[B] no ale to tak tylko na marginesie rudzikowego kaszlu....[/B][/quote]

Na marginesie czy nie ja to traktuje jako sposób na podnoszenie wątku. Ciekawszy niż hopki tradycyjne (których się nieraz nie da uniknąć)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Mogę wiedzieć kiedy będziesz w stolYcY?:mad::mad::mad:

:eviltong::eviltong::eviltong: Przyjdę na spotkanie z cała merdająca obstawą! O!

A tak poza tym, to co to będzie - Rudzik nie powinien w takim stanie trafić do budy - bo to śmierć.

Link to comment
Share on other sites

Witam,Cioteczki!Widzę,że spania nie macie...:roll: Jedna noc i tyle postów...:lol:
Rozmawiałam z Cioteczką,która ma wieźć Parówkę-jeszcze nie wiedzą dokładnie,czy pojedzie do Przemyśla,czy do Rzeszowa a z tamtąd jako przesyłka...Cały czas nad tym intensywnie myślą.:p
Jedno jest pewne:Parówka jedzie.I jeszcze:najprawdopodobniej w komplecie dostanę gołębia!!!:loveu: (na stałe!!!:multi:)
Dałam swój numer telefonu i będziemy w kontakcie.
Fajnie-gołąb gratis...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...