Jump to content
Dogomania

LOLEK-pręgowany stróż i przyjaciel OD WRZEŚNIA 2008 ma w Niemczech dom :)))))))


Greven

Recommended Posts

jasne Greven ze sie zgadzamy :) w koncu to dla dobra psa, a weterynarz sie zna najlepiej
ok jutro zrobie zestawienie zobacze co i jak wyglada, ile brakuje i porozsylam przypominacze, dzisiaj po cakym dniu juz padam z nog
mizianki na dobranoc dla Lolka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzisiaj we wrocłąwskiej Wyborczej ukazało się ogłoszenie lolka,ale niestety bez zdjęcia.Nie wiem dlaczego.Jutro ponowię.Ciekawe czy było w szczecińskiej :crazyeye:
Wpłaciłam 20 zł za czerwiec.

Link to comment
Share on other sites

no juz robie zestawienie, przepraszam za opoznienie ale teraz wogole nie mam do tego glowy, sesja.....:shake:

na hotel na maj wplacili:
mysza1- 50zl
Agnieszka5- 30zl (kastracja)
Poker- 50zl (hotel i kastracja)
Szyszka- 20zl
AnkaG-30zl
Epe-20zl
Agnieszka5-100zl
olga132-30zl
mysza1- 50zl

razem:380zl +20zl dolozylam ja, z pieniedzy ktore byly przeznaczone na bursztynke a nie byly jej potrzebne

na hotel za czerwiec do tej pory wplacili:
Poker- 20zl
Basiaqk- 70zl
mysza1- 50zl
Olga132- 20zl

czy mam rozsylac powiadomienia czy nie trzeba, wszystkie ciotki pamietaja?? w zeszlym miesiacu mysza1 dolozyla 50zl i ja 20zl wiec brakowaloby 70zl w tym miesiacu, ale teraz dolozyla basia 70zl, wiec jesli kazda ciotka wplacilaby swoja czesc to powinno wystarczyc :)
pozdrawiam serdecznie

aha! poprosilabym o wplaty tak do 10 to wplace Greven juz pieniazki.
Sandra! dostalam wydruk z konta pisemny i rzeczywiscie! wzieli kase za przelew a nie przelali, nie wiem o co chodzi! dosle ci to 50zl z wplata za hotel w czerwcu

Link to comment
Share on other sites

dostalam nowe wplaty:
Agnieszka5- 100zl
Epe-20zl

razem mamy 330zl, potrzeba jeszcze 120zl, w tym miesiacu robie przelew 450zl

brakuje jeszcze wplaty szyszki, nie wiem czy ankag jednorazowo wplacila 30zl czy to tak na stale, poza tym obawiam sie ze nie wystarczy pieniazkow bo w tamtym miesiacu kazdy cos wiecej dolozyl na kastracje, ktorej nie bylo a co poszlo na hotel
porozsylam info po ludziach jeszcze

Link to comment
Share on other sites

Proszę, zajrzyjcie to tego wątku, może ktoś będzie mógł pomóc konikowi:
[URL="http://www.proequo.pl/forum/viewtopic.php?pid=18181#p18181"]www.proequo.pl/forum/viewtopic.php?pid=18181#p18181[/URL]


[IMG]http://i297.photobucket.com/albums/mm227/iverrichor/IMG_3715.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jak tam Lolek się sprawuje? Narwany czy spokojnieszy?

[B]Justyna, mam prośbę[/B]- czy możesz skontaktować się z Martą (Amelką) i zapytać, jakie są losy Bursztynki- zupełnie nikt nie wchodzi na jej wątek, czy ona zostanie w tym DT, czy znalazła dom? Niepotrzbnie chyba mam ją w podpisie skoro i tak nic na wątku się nie dzieje. Dzięki

Link to comment
Share on other sites

Greven ,wybacz, musze to napisac, bo juz jakis czas chodzi mi to po glowie- odnosnie wykupywania koni.

Tak sobie myslé, jaka jest istota tego wykupywania koni przed rzezniá, jak skuteczna jest to pomoc a jak bezzasadna (mówiác obiektywnie, bo gdybym mogla, wykupilabym wszystkie konie, krowy, swinie, kury i inne na swiecie przed rzezniá i zamknéla tá instytucjé, a miésozercy musieliby zabijac na wlasne potrzeby SAMI, ciekawe ilu wtedy zostaloby smialków...).

Juz wyjasniam, czemu bezzasadna. Nie jestesmy w stanie zamknác instytucji rzezni niestety. Zwierzéta sá i bédá w nich zabijane, niezaleznie od tego, ile z nich wykupimy- wykupisz tego konia, pojedzie inny, bo zapotrzebowanie jest i rzeznik znajdzie zawsze innego dostawcé, nie ma innej mozliwosci.

Myslé ze ratowanie zwierzát z opresji, zaniedbanych, chorych, starych i glodnych jest lepszym spozytkowaniem pomocy, którá kazdy chce udzielic zwierzétom. Walka z haniebná smierciá, czésto w transporcie do rzezni- tu mozna koncentrowac sily.

Nie mamy wplywu na to, ze zwierzéta hodowlane i dzikie sá zabijane dopóki ludzie chcá je zjadac, ale powinnismy walczyc o ich godná smierc, tyle im sié od nas nalezy i na tym skoncentrujmy sily...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Jak tam Lolek się sprawuje? Narwany czy spokojnieszy?

[B]Justyna, mam prośbę[/B]- czy możesz skontaktować się z Martą (Amelką) i zapytać, jakie są losy Bursztynki- zupełnie nikt nie wchodzi na jej wątek, czy ona zostanie w tym DT, czy znalazła dom? Niepotrzbnie chyba mam ją w podpisie skoro i tak nic na wątku się nie dzieje. Dzięki[/quote]

myszko napisze do niej, ale Marta w ogole sie do mnie nie odzywa, nie raz juz pisalam i pw i smsy to odpisywala po tygodniu lub wogole :(

Link to comment
Share on other sites

Emilia, nie mogę się z Tobą zgodzić. Wszystkie nasze działania, przy Twoim podejściu nie miałyby sensu. Wszak wszystkich i tak nie uratujemy- psów, kotów czy koni.
To, o czym piszemy na dogo, to kropla w morzu problemów, o których się nie mówi, nie wie...
Koniarze zawsze będą próbować ratować konie, choćby jedno stworzenie to juz jest coś. Kto jedno życie uratował, cały świat uratował.
Jasne, że potrzebne są zmiany w prawie, walka o godne traktowanie i humanitarną śmierć wszystkich zwierząt, ale to nie wyklucza się z ratowaniem pojedyńczych istnień. Może gdyby zaangażowało się więcej osób, rezultaty byłyby dużo lepsze. Może własnie spojrzenie ludzi na takie akcje trzeba zmienić.
Konie to wyjątkowe zwierzęta, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...