Jump to content
Dogomania

Roksanka ma już nowy dom !!!! Dziękujemy za pomoc :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wychodzi na to, że nie ona jest agresywna tylko ta druga. A Roksana jak niektórzy twierdzą o psach pokrzywionych, że jest obciachem nie wyjściowym.Z Dziodzią jak chodzę to nie raz mnie ludzie napadali że psa maltretuję albo że kalekę taką to uśpić. Teraz to mam w pompie i jak mnie tylko ktoś zaczepia biorę psa pod pachę się nie odzywam i spylam w drugą stronę.
[B][COLOR=Purple]PODNOSZĘ> ROKSIA SZUKA NOWEGO MIEJSCA DLA SIEBIE ![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Roksana ma domek , zabrała ją do siebie jakaś starsza pani z rodziny męża " właścicielki " ,
z jednej strony cieszę się bo Roksi jest bezpieczna a z drugiej strony obawiam się że ta pani nie pójdzie z nią do weta.

Dziękuję wszystkim za pomoc w szukaniu domku dla Roksany , szczeniak zostaje u tej dziewczyny i na pewno go nie odda :(

Dobranoc i jeszcze raz wszystkim dziękuje :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie wiem i nie dowiem się :( czy Roksana trafiła do domu czy do budy , mam nadzieję że będzie tam szczęśliwa, smutno mi że nie udało mi się znaleźć jej domu gdzie miałAbym pewność że będzie kochana I leczona a nie tylko bezpieczna, chociaz to też bardzo dużo .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Rudzia-Bianca']Niestety nie wiem i nie dowiem się :( czy Roksana trafiła do domu czy do budy , mam nadzieję że będzie tam szczęśliwa, smutno mi że nie udało mi się znaleźć jej domu gdzie miałAbym pewność że będzie kochana I leczona a nie tylko bezpieczna, chociaz to też bardzo dużo .[/QUOTE]

Nie rozumiem dlaczego nie można tego sprawdzić.
Sprawa wygląda bardzo niejasno, żeby nie powiedzieć - podejrzanie.
Ta Pani która wzięła sunię mogła się "objawić" tylko po to, żeby dogo przestało się suną interesować i żeby można było zrobić z nią to co będzie wygodne dla dotychczasowych właścicieli !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...