Jump to content
Dogomania

Roksanka ma już nowy dom !!!! Dziękujemy za pomoc :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niektórzy traktują psy przedmiotowo, młody i zdrowy może być , chory w łeb. Dla nich pies nie jest przyjacielem czy członkiem rodziny, a rzeczą:mad:

Tak bardzo często dzieje się przede wszystkim na wsi. Wolę nie pisać , co działo sie z psami ojca mojej koleżanki ze studiów, kiedy okazywało sie ,że nie są wystarczajaco groźne:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']i co tam ciekawego u Roksany słychać?
znalazła już jakiś domek?
może jakiś tymczas chociaż?
a może ta "cudowna" jej pani pozwoliła do chwili znalezienia nowego domu - zostać jej razem ze szczeniakami?[/quote]

Vutz , Roksana może do czasu znalezienia domu zostać u " siebie " , dlatego na razie nie szukamy pilnie tymczasu tylko docelowo domu żeby suni dodatkowo nie stresować, ona jest bardzo zżyta z dziećmi i z rodziną :( podejrzewam że ciężko jej będzie znieśc rozłąkę z nimi :( dlatego lepiej od razu znaleźć dom .


[quote name='Od-Nowa']Roksana na pierwsząaaąąąąąąąąą[/quote]

dzięki OdNowa , nie zaglądałam bo 2 dni odwyku przymusowego - komp pada :(


Szczeniak Roksany prawdopodobnie znalazł dom , ale to jeszcze w czwartek potwierdzę .

Link to comment
Share on other sites

Malusze poszedł do kolegi włascicielki Roksany, nie wiem jakie będzie miał tam warunki:( , na pewno dom z ogrodem mam nadzieję że nie do kojca .

Dziś dowiedziałam się że jesli nie znajdzie się dom dla Roksany , to będzie musiała się pozbyć tego drugiego szczeniaka ( w znaczeniu znaleźć mu dom ) i Roksana zostanie u siebie w domu , bo jak się okazało to mąż tej dziewczyny ( chyba rozsądny w miarę człowiek ) powiedział że nie pozwoli uśpić Roksany , ale zgadza sie ewentualnie na oddanie jej do dobrego domu.

Tego wcześniej nie wiedziałam , dopiero dziś mi ta dziewczyna powiedziała że mąż w życiu by jej nie pozwolił uśpić Roksany bo to jego pies i on ją lubi :crazyeye:ale dla świetego spokoju w domu zgodził się ją oddać ,

współczuje mu żony :(

Ale nie wiem co już lepsze dla Roksany:( tam na pewno nikt jej nie będzie leczył, a ona na pewno wymaga wizyty u weta :(

Link to comment
Share on other sites

Ile córeczka ma teraz tygodni??

przez 3 dni jest jeszcze wyróżniona aukcja szczeniaków krótym szukałam domu i mogę ją tam dokoptować. Więcej osób zobaczy.
A transport to nie wiem.. liczyć że się znajdzie?
Było duzo telefonów i tamte szczeniaki znalazły już domy. Został jeden ale chory

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Od-Nowa']Ile córeczka ma teraz tygodni??

przez 3 dni jest jeszcze wyróżniona aukcja szczeniaków krótym szukałam domu i mogę ją tam dokoptować. Więcej osób zobaczy.
A transport to nie wiem.. liczyć że się znajdzie?
Było duzo telefonów i tamte szczeniaki znalazły już domy. Został jeden ale chory[/quote]

OdNowa córcia urodziła się 14 lutego :) powinna mieć na imię Walentyna .
Jeśli nie za późno odpowiadam to proszę umieść ją na aukcji .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...