Jump to content
Dogomania

Radom ! Rottka z kablem na szyi potrzebuje pomocy !Sa juz zdjecia , str 7,8


nowmaja

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadlam ,doslownie na chwile . Noc minela mokro i zimno , mala jest zmoczona i drżąca. Do tego na uchu ma sporego kleszcza. Dlaczego zmagam sie sama? chyba dlatego ze inaczej nie moge. Jak jej nie dac jesc, popiskuje cicho , prosi , patrzy tymi swoimi smutnymi oczami prosto w serce. A ja niestety nie mam doswiadczenia w szukaniu dla takich bidulek domow. Napewno licze na cud , ale czasem cuda sie zdarzaja przy niewielkiej pomocy .

Link to comment
Share on other sites

Nowmaja, tak naprawdę, to nie rozumiem o co chodzi w tym wątku, na tej ulicy jest bardzo dużo wałęsających się psów, to w pobliżu schroniska. Jeśli ona sobie nie radzi, to może zgłoście do schroniska, zrobicie jej zdjęcia, jeśli to jest rottka, to dziewczyny z fundacji ją zabiorą, nawet były u nas kilka dni temu.

Link to comment
Share on other sites

Red , zdjecia sa , na stronie 7,8 Suczka nie daje sie zlapac , jest bardzo wystraszona . Wiem ze w okolicy jest duzo psow , mieszkam tu od wielu lat i nie raz prosilam schronisko o pomoc . Z nia jest ten problem , ze nikt w okolicy jej nie pomoze , nawet gdyby konala z glodu pod plotem . Probujemy jakos jej pomoc , schronisko napewno nie odmowi , ale dobrze byloby , gdyby jednak tam nie trafila , tam szanse na adopcje sa duzo mniejsze .

Link to comment
Share on other sites

Jest zgloszona do Pomorskiej Fundacji Rottka, ale poniewaz to mix , nie wiem czy sa szanse dla niej. Jesli nikt nie zaoferuje jej domu , bede zmuszona poprosic o pomoc w zlapaniu jej i odwiezieniu do schroniska . Naprawde walesajacych psow jest tu wiele , mam nadzieje ze nie dolaczy do nich na stale . Jesli masz kontakt do kogos z Fundacji Rottka , sprobuj porozmawiac o niej

Link to comment
Share on other sites

Jutro rano zadzwonie do schroniska , problem z tym , ze ona nie da sie zlapac , do mnie podchodzi tylko na wyciagniecie reki. Red, podaj mi prosze numer telefonu kogos , z kim moglabym porozmawiac w schronisku . Mysle ze trzeba bedzie ja uspic i dopiero przewiezc ,Ja oczywiscie pomoge w akcji .. Dzisiaj widzialam , ze do rottki , dolaczyla , mala czarna suczka , chyba szczenna .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red'](...)można zrobić jej zdjęcia i przesłać dziewczynom z Fundacji Rotka.(...)[/quote]
Sunia ma na forum rottków wątek, zdjęcia fundacji są znane tyle, że fundacja jest zasypana teraz masą czystych rottków i nie wie, w co ręce włożyć, a ta sunia jest tylko rottkopodobna. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='red']W schronisku przynajmniej by była wysterylizowana, można zrobić jej zdjęcia i przesłać dziewczynom z Fundacji Rotka.
[B] Myślę, że mimo wszystko trzeba ją zgłosić do schroniska i szybko wysterylizować.[/B][/quote]

Nie wiem, czy powinnam, ale zrobię wyjątek... napiszę...
[B]Może będąc tam na miejscu pomóż zrealizować własną sugestię ????[/B]

A co do fragmentu postu o Fundacji Rottka - nie skomentuję...
To b. krótki wątek... Może przeczytaj ?

Przykro mi, że nowamaja nie uzyskała maksymalnie możliwej pomocy z naszej strony... Tak naprawdę wciąż jest sama...

Link to comment
Share on other sites

Nowmaja, czy by nie szło umieścić ogłoszenia o suni na stronie schroniska, czy byłoby to niepotrzebne zwracanie uwagi na sunię?

Pomyśl może o zrobieniu krótkiego ogłoszenia (krótkie, bo coś powieszonego i rozwlekłego zniechęca przechodniów do czytania)
i rozwieszenia w:
sklepy zoologiczne
lecznica (e)dla zwierząt
placówki służby zdrowia (oczywiście po uzyskaniu zgody),
gabinety prywatne (a w nich poczekalnie)
Ludzie czekający w kolejkach czytają, co popadnie z nudów, niewykluczone, że i takie ogłoszenie przykuje ich wzrok i coś z tego wyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Sunia oczywiscie nadal jest bezdomna . Przepraszam ze nie pisze codziennie , ale naprawde brak mi czasu , ot , tak mi sie zebraly klopoty. Dokarmiam ja , skromnie , ale codziennie , wiec glodna nie jest , choc ludzie zaczeli patrzec juz na mnie bokiem .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...