Jump to content
Dogomania

Radom ! Rottka z kablem na szyi potrzebuje pomocy !Sa juz zdjecia , str 7,8


nowmaja

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Wstrzymaj się może chwilkę z ogłoszeniem, do momentu, gdy coś dojdzie z obserwacji ze schroniska (jej zdrówko, charakter, zachowanie wobec ludzi, innych zwierząt, co zarzutuje, do jakiego domku powinna trafić), a wtedy zrobię jej tekst ogłoszeniowy i zaczniemy ogłaszać. Co Ty na to?
Bazując wyłącznie na tym, że była biedna, samotna, z ulicy i ładna możemy wiele nie ugrać. Ludzie potrzebują konkretów.[/quote]
Red, na pewno ktoś może zrobić allegro. Ja się nie będę wygłupiać, bo
o suni zbyt mało wiadomo. To, co w cytacie ustaliłam z Nowmają i na to przystała.
Jeśli uważasz inaczej masz pełne prawo ogłaszać sunię, gdzie chcesz. Im więcej ludzi to zrobi, im więcej będzie ogłoszeń o innej w brzmieniu ale pokrywającej się faktowo treści, tym lepiej dla tej bidulki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']w sobotę mogę sprawdzić jak reaguje na inne psy i np. koty[/quote]
Super. :multi: Miną kolejne dni, a to zbuduje obraz suni. Koniecznie dowiedz się proszę, jak w ogóle reaguje na pracowników, choć oczywiście trzeba będzie wziąć poprawkę na jej stres. Biduśka...:-(

Link to comment
Share on other sites

sunia już podchodzi do mnie bardziej ale na dwie osoby w boksie reaguje nie za ciekawie... siedzi w kącie... wystawia zęby albo cicho powarkuje, może wtedy dziabnąć
jednak jeżeli mi i Kaś udało się zrobić żeby agresywny pies, który rzucał się na kratkę na sam nasz widok, daje łapę i siada a co najważniejsze cieszy się kiedy przychodzimy to myślę, że sunię też oswoję :)...
a w karcie imionka nie ma... wymyślać, wymyślać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Imię nie miało być wymyślane dla samego wymyślania, bo czas leci ale po to by KWL szybko zrobił banerka z imieniem dla suni. Jeśli wcześniejsze propozycje nie są OK podaj swoją. Szkoda czasu na rozdrabnianie się.
Niech już ten baner działa i zawita w podpisach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Imię nie miało być wymyślane dla samego wymyślania, bo czas leci ale po to by KWL szybko zrobił banerka z imieniem dla suni. Jeśli wcześniejsze propozycje nie są OK podaj swoją. Szkoda czasu na rozdrabnianie się.[/quote]

Przecież moja wypowiedź nie była atakiem a mam wrażenie, że tak to odebrałaś. Pytam o imię bo podawaliście ale jako takiego potwierdzenia że to właśnie to nie było. A sama propozycji nie mam bo mam mało pomysłów a wcześniejsze imionka wydają mi się odpowiednie. Chyba też chcę pomóc, prawda :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']Przecież moja wypowiedź nie była atakiem a mam wrażenie, że tak to odebrałaś. (...) [B]A skądże, jednocześnie odpisywałam, uspokajałam psa, ratowałam przed nim kota [/B]
[B]i wisiałam na gg. Nie odebrałam Twojego postu jako ataku, Boże broń. :loveu:Wyszło oschle, a nie miało.[/B] :shake: Chyba też chcę pomóc, prawda :shake: [B]Jasne, że prawda !!![/B] :lol: [/quote]
Masz jakąś fajną propozycję to ją dawaj, zostajemy przy takiej i spoko. Zbieramy info o suńce (o ile pamiętam odwiedziny miały być w sb.)
i robimy ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makuuu']byłam wczoraj i jadę jutro[/quote]
Pozbieraj co się da w kupkę (info) i działamy. Hm...Tylko na kogo podawać kontakt? Imię (tak by wypadało, a przynajmniej tak wygląda grzecznie wobec czytających), kom. mail. Na Nowmaję? Nie wiem tylko, czy wyjechała, czy na jakiś czas zniknęła z wątku (a może coś przegapiłam?).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...