Jump to content
Dogomania

.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boni się przypomina.
Szukamy DS lub nowego DT.
Najlepiej domek z ogródkiem
Fajny, wesoły, dosłuszny ( pod warunkiem że nie chodzi o jedzenie...) pies.
On się zmienił, nie jest rozgorączkowany, wyciszył się(poza porami karmienia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']a gdyby tak napisac kontretnie ile kosztuje karma leki dla boni .....moze ludziska boja sie kosztów ..[/quote]

Karmię go hill's i/d - worek kosztuje różnie ale powyżej 200 zło.
Czasem sa promocje i możma troche taniej kupić .
Zazwyczaj ok 220 zł - leki najmniej ok 80 zł.
Czyli 300zł.
Jeśli ktoś ma tylko jednego psa to da się wytrzymać
Ale przy kilku to 300 zł to juz konkretny wydatek :(

Dzis byliśmy dość poźno na spacerze bo ok 20.30 - dziś miałam gimnastyke korekcyjna z synkiem

Dzis było fajnie , ciepło.
Poszliśmy w pole.
Boni wybiegała do przodu - prawie go nie widziałam, ale co chwilke podbiegał do mnie i sprawdzał czy nie zapomniałam o chrupkach dla niego :).

Do kojca wraca bez protestów, pogodzony z losem czeka do następnego spaceru, smutnie patrząc przez kraty....

Dostałam rozliczenie z OWP -
We wrzesniu na Boniego wpłynęło 824,31.
Plus 30 zł które dostałam na konto.
Czyli mamy 854,31. Z tych pieniązków został kupiony jeden worek i/d ale nie wiem ile Anashar za niego bedzie płacił.

Wysłałam zapytanie do Owp czy moga obiąć Boniego opieką (dwa psiaki znalazły domki) i czekam.....

Link to comment
Share on other sites

Dziś udało mi sie wyjśc na spacer trochę wcześniej i całe szczęście bo póżniej opadła gesta mgła i pewnie nie zdecydowała bym sie spacerować.

Boniś na każdym spacerku skubie trawę albo bardzo zrowe kiełki pszenicy (oziminy juz wzeszły).
Czasami wygląda jak koza kiedy złapie do pyska duża kępę trawy.
Ten jego brzuszek .......

Link to comment
Share on other sites

Witam!

czytam o Bonim i czytam i nic tylko plakac:((to tak piekny psiak..dziewczyny bardzo chcialabym pomoc dlatego powiedzcie prosze co jest najbardziej potrzebne?moge cos wplacic i postaram sie rozejrzec za domkiem chociaz tymczasowym tylko czy ktos moglby mi jeszcze raz w skrocie opowiedziec co dokladnie mu dolega?do kiedy Boni ma dom tymczasowy?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

njabardziej potrzebny jest dom ..........na cito



a do kiedy Boni miała DT ....do konca .......[I]wrzesnia wiec sama widzisz .......

nie wim czemu ludzie sie tak boja tego psa ........przeciez to zwykly piekny pies .........tyle tylko ze musi miec lepsza karme i leki :-(:-(:-(
[/I]

Link to comment
Share on other sites

W przypadku Boniego - jak często wymagane są wizyty u lekarza oraz jaki zakres badań jest konieczny do wykonania ? Pytanie moze dziwne , ale nie wszystkie gabinety oferują pełny zakres diagnostyki. Może warto o tym powiedzieć ?

Link to comment
Share on other sites

Boni jest psem z chorą trzustką , niestety sam mam psa s tą samą chorobą :-( Koszt utrzymania jest koło 300 zł , takie realia , to nie jest kosmos , są psy co dużo więcej kosztują :shake: Wizyta co miesiąc , leki i karma do końca życia prawdopodobnie , ale więcej napisze Beka pewnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Natalia moze wysłąć Ci te zdjęcia które mu robiłam? I moze podmienisz w banerku...Tak ładnie na nich wyglada :)

A poza tym "zjadłaś" literke n...

Boni dziś urwał się do kumpli....
Bylismy rano na spacerze.
Biegał po polach. Ja zazwyczaj rozgladam sie czy nie ma bodzców zew, które znów zmuszą mnie do biegu (bo noga boli..) ale niestety zagapiłam się , a Boni nie. Dostrzegł psy na spacerze - same spacerowały...
I w długą a ja za nim. Ale gdzie tam nie miałam szans. I krzycze , wołam ale Bonis ogłuchł :mad:
Idę w stronę gdzie mi znikneli z oczu ..
po kilku minutach przybiega uradowany i nos do kieszeni po nagrodę pcha :)
Psy były duże owczatkowate i też chłopaki.
i nie było żadnych problemów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...