Jump to content
Dogomania

.BONI za TM........... Miał domek najlepszy na świecie...


ANETTTA

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczorajszy spacerek

[IMG]http://images33.fotosik.pl/375/e99a178cb54bed2fmed.jpg[/IMG]


[IMG]http://images25.fotosik.pl/278/25e2f3109b4f8abemed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/15/6027d4a2fb8defb8med.jpg[/IMG]




am jeszcze filmik który pozazuje jaki Boni jest karny i wraca do mnie ale coś internet kiepsko mi chodzi. Spróbuje później wgrać.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, zamiast pustego biadolenia, proponuje, zeby ktos co jakis czas strescil jego historie....

potem jak ktos sie chce czegos doszukac, to nie ma szans, przeciez to jest piekny pies, czemu eutanazja?

jaka jest jego sytuacja?czas w dt sie konczy, czemu? co dalej? jaki macie plan
?

Link to comment
Share on other sites

majafaja a masz jakiś pomysł??
Boni to chory pies.
Do szcześcia potrzebny mu dom z ogrodem (wypróżnienia 5 razy dziennie ale to moze sie z czasem zmienić na lepsze), karma dla trzustkowców i leki do każdego z min 3 posiłków.

Dlaczego kończy sie tymczas??
Bo psy które biore sa zawsze na działce. Dla mnie jest to mniej kłopotliwe a i dla psów lepsze (przestrzeń). Boni niestety nie może byc na działce bo po pierwsze nie dam rady jeżdzic tam 3 razy dziennie, [po drugie już raz miałam donos do SM i leczenie psa po dokarmianiu przez miłośnika zwierząt...
Boni siedzi w kojcu. Przy firmie rodziców (teren nie ogrodzony).
Jestem u niego 2 razy dziennie.( w weekendy 3 )
Od kwietnia...
Mój syn zaczął chodzic do szkoły mam mniej czasu.
Jest również problem z pieniążkami na karmę i leki dla Boniego.
Niestety mało kto sie nim interesuje. I nawet taki dramatyczny tytuł nie wzbudził zainteresowania dogomaniaków....

Link to comment
Share on other sites

przykre, faktycznie.

wydaje mi sie, ze ludzie sa teraz inni - stali sie bardziej wygodni. no bo zwierze to 'klopot', prawda? trzeba sie nimi opiekowac, troszczyc,kochac.... latwiej jest bez nich.
ludzie wola dbac o swoje 4 litery, a nie kocie czy psie 4 lapy.... troche to przykre, ale swiat sie zmienia. pewnie dlatego nikt sie nim nie interesuje...

to naprawde dziwne, ze nikt nie chce takiego pieknego psa, ehhh.... moze ma za mala reklame ?? kurcze, nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

a czy jest szansa,ze Boniemu sie poprawi ?? tzn ze ta trzustka bedzie normalnie chora? MOja sunia ma chora trzustke, ale normalnie z tym zyje - nie ma rozwolnienia non stop, nie bierze lekarstw, jest po prostu na diecie. Karma jest faktycznie nietania, ale to nie jest jakas maskara finansowa....

jakie sa szanse, ze stan Boniego sie unormuje?

Link to comment
Share on other sites

Boni nie ma rozwolnienia. Po prostu często się wypróznia, pewnie nie przyswaja bo qupale sie duże,,,
A czy się poprawi? Tego to nie wie nikt nawet weci.....
Ale już jest dużo lepiej wiec wszystko jest mozliwe.

Karma nie jest tania + plus leki to ok 350 zł miesięcznie,
Dla mnie to dużo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala002']Biedny psiak :-(, na jaki nr mozna wysylac pieniadze?( moge dzis wyslac ok 100 zl, jesli Was to poratuje)
Napisze dzis do Fundacji Hollenderskiej, oni pomagaja naszym psiaka, moze cos wymysla:shake:. Trzymajcie kciuki :happy1:[/quote]

O Matko jasne, może tym razem Boniemu się poszczęści.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...