Jump to content
Dogomania

Fotografia II


dog_master

Recommended Posts

  • Replies 15k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chantell']Mi się podoba. ale co to za kropka biała nad łebkiem?[/QUOTE]
[I][B]To zapewne komar ,których było tam mnóstwo,bo generalnie tam jest taka glina, bo woda wczoraj dopiero opadła po zalaniu...[/B][/I]
[quote name='Moniek193']Ładne, ale ciemne, takie odnoszę wrażenie ;)[/QUOTE]
[I][B]Jak zmieniłam deliaktnie ustawienia to już pies był przepalony :shake:[/B][/I]
[quote name='Korenia']Rinuś bardzo fajne :) Ja bym chyba zrobiła z niższego poziomu :)[/QUOTE]
[I][B]Właśnie już nie mogłam się położyć bo jak napisalam wyżej tam byla glina i mnóstwo robactwa:p[/B][/I]
[quote name='kaasik91']Rinuś - trochę mnie drażni to niebo. Następnym razem spróbuj ustawić się tak aby nie było go widać ;)
Ostatnio też walczyłam z portretem :eviltong:
[/QUOTE]
[I][B]hmm, ale widzisz jakbym zrobiła tak jak sugeruje Korenia czyli z niższego poziomu zrobiła zdjęcie to już w ogóle byłoby widać niebo...zawsze mogę je uciąć ,ale wydaje mi się wtedy zdj traci to coś...[/B][/I]

[I][B]ps. piękny portret.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
[I][B]hmm, ale widzisz jakbym zrobiła tak jak sugeruje Korenia czyli z niższego poziomu zrobiła zdjęcie to już w ogóle byłoby widać niebo...zawsze mogę je uciąć ,ale wydaje mi się wtedy zdj traci to coś...[/B][/I]

[I][B]ps. piękny portret.[/B][/I][/QUOTE]
Nie chodzi mi o samą zmianę poziomu z którego robiłaś zdjęcie a o przesunięcie się w prawo bądź lewo tak aby korony drzew ,które są w tle bardziej przysłaniały to niebo:roll: [SIZE=1]sorry ale ja nie potrafię kompletnie tłumaczyć:shake::eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaasik91']Nie chodzi mi o samą zmianę poziomu z którego robiłaś zdjęcie a o przesunięcie się w prawo bądź lewo tak aby korony drzew ,które są w tle bardziej przysłaniały to niebo:roll: [SIZE=1]sorry ale ja nie potrafię kompletnie tłumaczyć:shake::eviltong:[/SIZE][/QUOTE]

[I][B]ok , zrozumiałam :evil_lol: i w sumie masz rację, ale mi to niebo też nie przeszkadza:eviltong:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']i pewnie jasne szkiełko?
mogę zapytać jakie? bo nie mam podglądu ex.[/QUOTE]
jasne szkiełko to z pewnością.

Z innej beczki:
Czy macie jakieś doświadczenie,albo czy potraficie podpowiedzieć,które szkło kupić? Pytam od strony technicznej (nie patrząc na cenę) o:
Sigmę 70-200 mm f/2,8 vs Nikkor 80-200 mm f/2,8 - ceną się różnią, zdecydowanie. Ale jak mam inwestować,to chcę coś dobrego. Zależy mi głównie na AF - szybkim i sprawnym. Wiem,ze sigma ma silnik HSM,ale chyba nikon to nikon ?!
Ktoś potrafi mi podpowiedzieć ?
W testach wychodzą porównywalnie. Ale testy były na body D200, ja mam D80 - to różnica.
No i nie wiem jak z tym AF w praktyce. Nie mam ja tego sprawdzić. Hmmm...:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']jasne szkiełko to z pewnością.

Z innej beczki:
Czy macie jakieś doświadczenie,albo czy potraficie podpowiedzieć,które szkło kupić? Pytam od strony technicznej (nie patrząc na cenę) o:
Sigmę 70-200 mm f/2,8 vs Nikkor 80-200 mm f/2,8 - ceną się różnią, zdecydowanie. Ale jak mam inwestować,to chcę coś dobrego. Zależy mi głównie na AF - szybkim i sprawnym. Wiem,ze sigma ma silnik HSM,ale chyba nikon to nikon ?!
Ktoś potrafi mi podpowiedzieć ?
W testach wychodzą porównywalnie. Ale testy były na body D200, ja mam D80 - to różnica.
No i nie wiem jak z tym AF w praktyce. Nie mam ja tego sprawdzić. Hmmm...:hmmmm:[/QUOTE]
Kto mi pomoże ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...