Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

[SIZE=3]Borys jutro wychodzi z lecznicy 12:40, chwilkę posiedzi u p. Lucyny, której mąż odstawi go do Warszawy, i wieczorem pojadą do Białobrzegów. Natomiast mogą być już ok 10:30 rano (mogą byc później) w poniedziałek w okolicach Warszawy i teraz pilnie potrzebuję dowiedzieć się, kto go stamtąd przechwyci, bo muszę podać nr telefonu tej osoby temu panu aby mogli się już poumawiać konkretnie. Przypominam o wzięciu transporterka, bo mój musi wrócić do Krakowa razem z tym panem[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']chyba sie wszystko układa pomyslnie. Obgadałyśmy najważniejsze sprawy z EVA, wielkie dzieki za pomoc! :loveu: Będzie w kontakcie z pania, która przywiezie kota do Warszawy.[/quote]

A podałaś pani mój telefon?
I jeszcze pytanie, jakiego dnia ta pani będzie z Boryskiem w Warszawie? Czy to ma być poniedziałek?

Link to comment
Share on other sites

jedyne zalecenie weta to miękkie podłoże do leżenia/spania. jedzie w opatrunkach ale to raczej tylko na podróż, potem można zdjąć i nie zakładać. Zresztą pełno wetów w rodzinie to co ja mam tłumaczyć;) Książeczkę ze wszystkimi badaniami i dotychczasowym leczeniem prześlę pocztą gdyż wet nie mógł jej na szybkiego znaleźć a wszystkie wpisy są w kompie. Proszę tylko o adres i również na PW dane z dowodu abym mogła wystawić umowę adopcyjną i przesłać do podpisu wraz z tą książeczką.

Boże, jak ja się cieszę:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja również się cieszę :multi::multi::multi:
Kolejne cudo, które znalazło swój dom :)
Ja dziś wyadoptowałam mojego podopiecznego chartowatego Blakiego. Trafił do naprawdę wspaniałych ludzi i jestem pewna, że będzie szczęśliwy :) I też ma weta w rodzinie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isabel']Przepakowanie w [B]zamkniętym [/B]aucie - pewnie niepotrzebnie o tym przypominam, ale taka już jestem - przewrażliwiona i z wybujałą wyobraźnią[/quote]

Noe obrażam się, bo jak tylko czytam na jakimś wątku o przepakowaniu, to piszę taki sam tekst jak Ty. To kuż jakieś skrzywienie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...