Jump to content
Dogomania

Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!


Tweety

Recommended Posts

[quote name='desideratum'][COLOR=Black]Uprasza się Pannę[/COLOR][COLOR=Black](?)[/COLOR][B][COLOR=Black] ;) tweety [/COLOR][/B][COLOR=Black]o[/COLOR] wyczyszczenie skrzynki, bo nie mogę Ci wiadomości przesłać :eviltong:[/quote]
pewnie az tyle zgloszen od domkow dostala :multi:

Link to comment
Share on other sites

a co to za podsmie****ki z ciotki?:mad:;) nie mam czasu oddychać a Wy chcecie cobym skrzynkie czyściła;)

Z wieści nieciekawych, są wyniki krwi na cukier i są niefajne, jutro pozostałe więc może w końcu dowiem się więcej:shake:

Link to comment
Share on other sites

haaaalo! jest na sali jakiś przystojny ratownik? :evil_lol: Bo cioteczce tchu brak i trza jej sztuczne zrobić :eviltong:

a co.. to za złe wieści przed przed snem.. ja się pytam? :angryy:
w takim razie trzymam mocno kciuki, żeby to było tylko chwilowe... ech..

dobrej nocy życzę i optymistycznego poranka... ;)

p.s. proszę wymiziac Boryska ode mnie :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='desideratum']haaaalo! jest na sali jakiś przystojny ratownik? :evil_lol: Bo cioteczce tchu brak i trza jej sztuczne zrobić :eviltong:[/quote]
nie mam czasu nawet na przystojnych ratownikow. Kurcze a potem się zestarzeje, to znowu czas na to nie będzie mi potrzebny. Wszystko przez te kocie ogony:diabloti:

[quote name='desideratum'] a co.. to za złe wieści przed przed snem.. ja się pytam? :angryy:
w takim razie trzymam mocno kciuki, żeby to było tylko chwilowe... ech..

dobrej nocy życzę i optymistycznego poranka... ;)

p.s. proszę wymiziac Boryska ode mnie :calus:[/quote]

mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety'] Wszystko przez te kocie ogony:diabloti:[/quote]

hmm.. nie tylko koty mają ogony... :eviltong: warto od czasu do czasu innymi się zainteresować :diabloti:

a teraz spadam już, bo jutro hektolitry Red Bulli nie pomogą ;(

p.s. trzeba brać poprawkę na stan kociaka... może dlatego takie wyniki... jak zacznie dochodzić do siebie... to na pewno się poprawią i innej myśli nie dopuszczamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tweety']a co to za podsmie****ki z ciotki?:mad:;) nie mam czasu oddychać a Wy chcecie cobym skrzynkie czyściła;)

Z wieści nieciekawych, są wyniki krwi na cukier i są niefajne, jutro pozostałe więc może w końcu dowiem się więcej:shake:[/quote]

[B]Gdyby to była tylko kwestia cukru... To marzenie...[/B]
Wtedy Borysek by miał większe szanse niż myślimy !!!
Oby chociaż teraz miał odrobinę szczęścia biedactwo!!!!

[B]Wciąż bardzo liczymy na pomoc Dogo w kwestii domów tymczasowych !!!!! Sprawa super pilna !!!!
[/B]
I nadal kociny zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację !!!
Nie zapominajmy o nich !!!

Link to comment
Share on other sites

O nich sie nie da zapomnieć :loveu:
Skończyły sie dwa bazarki, więc troszkę skarpetki się podreperują :cool3:

Borys, Ty się, proszę, nie wygłupiaj, tylko zdrowiej. Co to za fochy? Piękny, zdrowy kot ma z Pana być. A nie jakieś choróbska! I silnym być proszę. No!
To teraz czekam na wieści :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borysku - jako ze mamy srodek dnia, pewnie jak kazdy szanujacy sie kot ucinasz sobie rozkoszna drzemke (o ile Cie tam ciotki w fartuchach jakimis iglami nie kluja, albo czegos niesmacznego do pyszczka nie pchaja :razz:). Zatem niech bedzie to sen leczniczy i krzepiacy, a po obudzeniu spojrzysz na duzych spojrzeniem typu "bedzie lepiej"!

Czy ja dobrze wyczytalam w artykule, ze Ty lapkami cegly przy okienku przesuwales? Nono, to topiero mocarz z Ciebie :cool3: Niech moc bedzie z Toba!

Link to comment
Share on other sites

[I][B]leukocyty 45 tys przy normie 10 -15 tys[/B]:shake:. Jest nadzieja, że jest to tylko efekt stanu tych łapek, ma mieć powtórzony cukier, który też był nie w porządku.
[/I]
Tweety - a inne ? Np. kreatynina, mocznik... itd.
Zmartwił mnie teraz Borysek... Bardzo...

Zgadzam się z Margo !!!

[B]Borysek bardzo potrzebuje własnego domu i miłości !!!!
By chciał żyć !!!!
Prosimy - może jesteście w stanie pomóc Boryskowi dając chociaż DT ???!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Borysku, nie rób numerów ciotkom!!! - tyle pozytywnych fluidów do coebie płynie, że wypada tylko zdrowieć.

Przez tą sprawę z Boryskiem nie śpię od wczoraj. Moje diabelskie kocię było wczoraj kastrowane, a do tego że jednojajowiec, to szukano mu i wycięto z jamy brzusznej drugą kulkę.
łaże teraz za nim jak cień i obserwuję, czy aby jakiś niepokojących objawów nie ma. Ale wygląda na to, że francy tylko kołnierz przeszkadza i jakby mógł to by juz coś zmodził :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...