Jump to content
Dogomania

UWAGA!!! MUFKA - 6 miesięczna nieduża sunia MA DOM


Akitka

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziewczyny przepraszam ze dopiero teraz
mam dziecko w szpitalu,
sytuacja jest alarmowa nie moge wziac psa, nie ma mnie caly dzien w domu
nie moge wziac 7 psa i zamknac go z pozostalymi 6 na caly dzien bo ja zabija a tu nikogo nie ma, mieszkam sama
musicie cos wymyslec niestety moja sytuacja jest trudna i pomoc odpada :-(

Link to comment
Share on other sites

Dorothy tak mi przykro :shake: życzę zdrówka dzieciakowi...
[quote name='maciaszek']
P.S. Jak mała zniosła samotny pobyt w domu?[/quote]
Znosi bo musi na szczęście nie pomyślała niczego zepsuć :diabloti:
Jutro też calutki dzień będzie sama :-( Kupiłam jej ucho i dam zmiotkę do zabawy bo uwielbia się nią bawić ;) To może się trochę zajmie :-(
I co teraz :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zyraffa'] Znosi bo musi na szczęście nie pomyślała niczego zepsuć :diabloti:
Jutro też calutki dzień będzie sama :-( [/QUOTE]Uffff... przynajmniej tyle dobrze!

[QUOTE]Kupiłam jej ucho i dam zmiotkę do zabawy bo uwielbia się nią bawić ;) To może się trochę zajmie :-([/QUOTE]Dobry pomysł :)!

[QUOTE] I co teraz :shake:[/quote]Napisz do Wandul_66, nakreśl sytuację. Wandul_66 bierze szczeniaki na tymczasy. Nawet ostatnio miała brać maluchy z Katowic. Może weźmie Mufkę, w tej sytuacji...

Dzięki zyraffo, że ją trzymasz :loveu: (bo nie tak to miało być...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']
Napisz do Wandul_66, nakreśl sytuację. Wandul_66 bierze szczeniaki na tymczasy. Nawet ostatnio miała brać maluchy z Katowic. Może weźmie Mufkę, w tej sytuacji...

Dzięki zyraffo, że ją trzymasz :loveu: (bo nie tak to miało być...).[/quote]
:lol:
Dziękuje maciaszek zaraz się zapytam Wandul 66 o Mufke

Link to comment
Share on other sites

dostałam PW o szczeniaka , mam wciąz moja Kruszynke , jest świezo po szczepieniu , obowiązuję ja jeszcze kwarantanna , nie moge jej wsadzic do łazienki drugiego psa - miałam zabrac ślepe szczeniaki z matka , byłyby w garażu , ta psinka pewno płakałaby tam sama pÓKI NIE PÓJDZIE kRUSZYNKA , JESTEM ZABLOKOWANA , DO TEGO MAMY SZCZENIAKA W LECZNICY , KTÓREGO TRZEBA GDZIES WCISNĄĆ!![url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108622&page=4[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Kurcze... :(

[CENTER][SIZE=3][B]Akitka, KONIECZNIE ZMIEŃ TYTUŁ !!!!!!!!![/B][/SIZE]
[/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B] Dom tymczasowy PILNIE potrzebny !!!![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]

Zmieniony. Spoglądam tu z doskoku, bo mam straszny sajgon. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Zyraffa, jak żyjecie?
Powiedz jak długo Mufka może u Ciebie zostać?
[/quote]
Jakoś żyjemy ja padnięta jestem praca w nogach zaraz walne sie do łóżka...
U mnie temperatura rośnie :shake: Tz niezgadzał i niezgadza się na psa na
22 m2 co inne jak by było większe i tak go namówiłam na te parę dni :-( W sumie mu się niedziwię pies trochę brudzi tu sierść tu resztki kości... a że małe mieszkanie to bardziej widać i jest wiecznie brudno i jeszcze się potknąć można o niego ...
Ja to zawsze jakiś problem muszę mieć :shake:
To teraz możecie na mnie najeżdżać:sadCyber:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zyraffa']Jakoś żyjemy ja padnięta jestem praca w nogach zaraz walne sie do łóżka...
U mnie temperatura rośnie :shake: Tz niezgadzał i niezgadza się na psa na
22 m2 co inne jak by było większe i tak go namówiłam na te parę dni :-( W sumie mu się niedziwię pies trochę brudzi tu sierść tu resztki kości... a że małe mieszkanie to bardziej widać i jest wiecznie brudno i jeszcze się potknąć można o niego ...
Ja to zawsze jakiś problem muszę mieć :shake:
To teraz możecie na mnie najeżdżać:sadCyber:[/quote]dlaczego myslisz , że będziemy najeżdzac - znam to uczucie , w tamtym roku po 4 szczeniakach z parwo w łazience (zapach przecudny) do tego w czasie Świąt Wielkanocnych , myslałam , że wyrzuce kompa przez okno , pozminiam numery tel :evil_lol: Do tego cała rodzina chciała mnie zlinczowac , łąćznie z 10 letnią córką , jak wychodziłam do pracy na 12 godzin a ubikacja tylko 1:mad::mad::mad::mad: Szybko trzeba mała ogłaszać a Ty wytrzymaj jeszcze trochę !!!! Pisałas , że byłas nad Sosiną - czyzbyś była z Jaworzna ??? To moje rodzinne miasto!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']dlaczego myslisz , że będziemy najeżdzac - znam to uczucie , w tamtym roku po 4 szczeniakach z parwo w łazience (zapach przecudny) do tego w czasie Świąt Wielkanocnych , myslałam , że wyrzuce kompa przez okno , pozminiam numery tel :evil_lol: Do tego cała rodzina chciała mnie zlinczowac , łąćznie z 10 letnią córką , jak wychodziłam do pracy na 12 godzin a ubikacja tylko 1:mad::mad::mad::mad: Szybko trzeba mała ogłaszać a Ty wytrzymaj jeszcze trochę !!!! Pisałas , że byłas nad Sosiną - czyzbyś była z Jaworzna ??? To moje rodzinne miasto!!![/quote]
Dziękuje, że jesteś ze mną i za podtrzymanie na duchu :calus: To musiało być nieciekawie w domu :shake: U mnie niejest wykapana bo niemam kiedy, albo mnie niema albo jest chłodnawo i niechce jej narażać na przeziębienie :shake: Mała siedzi praktycznie całe dni w domu teraz :shake:. Mieszkanie mi obsikuje to już wdępłam :mad: i zaczyna mi powoli łobuzować w domu :mad: Aż wstyd się przyznać ale mieszkanie mam już normalnie zapuszczone :oops:
Nauczyła się wychodzić czasami na balkon załatwić się:roll:

Ja jestem z Jaworzna ale uciekłam spod skrzydeł rodziców ;) i teraz mieszkam w Mysłowicach :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']a jest wogóle poogłaszana?[/quote]Ma chyba tylko Allegro. Prosiłam wielokrotnie o pomoc w ogłaszaniu, ale bez odzewu... :( Ja nie wyrabiam już, nie mam kiedy porobić tych ogłoszeń. W pracy i w domu już na mnie krzywo patrzą. Siedzę na dogo po dobrych kilka godzin dziennie :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...