Jump to content
Dogomania

Tragiczna śmierć Cziki


LadyB

Recommended Posts

Na początek, witam Was wszystkich serdecznie!

Piszę na tym forum w imieniu mojej znajomej, która miała 6 miesięczną suczkę. Owczarka niemieckiego. A także swoim własnym, moich licznych przyjaciół i rodziny. Honorata miała psa. No właśnie- miała.
Bowiem to niewinne stworzenie zginęło w tragiczny sposób z rąk psychopatycznego zwyrodnialca!
Czika była jeszcze młodym głupiutkim pieskiem mieszkającym na wsi. Pewnego dnia bawiła się na podwórku i nagle poleciała do sąsiada, gdzie rzekomo goniła kury. Jej pani to zauważyła i wiedząc jakiego pokroju jest ten dziwaczny mężczyzna, zaraz poleciała za ukochaną sunia. Niestety gdy dotarła na miejsce na podwórku tego faceta była krew. Zapytała się gdzie jej piesek. odpowiedział że psa tu nie było. Wezwała policje. Gdy funkcjonarjusze pszeszukali dom psychola w piwnicy w piecu znaleźli poćwiartowane i spalone zwłoki szczeniaka. Męższczyzna mówi że... tylko go kopnoł, a potem w amoku wrzucił do pieca, bo psina goniła jego kury.
A przecież te zmasakrowane zwłoki malucha były poćwiartowane!

No i chodzi mi o to aby może napisać jakiś list do towarzystwa ochrony zwierząt, czy gdzie indziej aby ten zwyrodnialec poszedł siedzieć a nie dostał wyrok w zawieszeniu!

Dla przykładu w Niemczech była sytułacja, że chłopak pokłócił się ze swoją dziewczyną i wyrzucił jej kota przez okno z wysokiego piętra. Dostał większy wyrok niż żądał prokurator. Wyrok nie w zawieszeniu!
Niech Polska w opinii europejczykównie będzie znów poczytywana za kraj w którym "i śmieszno, i straszno".

BARDZO, BARDZO PROSZĘ O POMOC!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:angryy:Jeśli złożone zostanie doniesienie do prokuratury - policja musi wszcząć śledztwo, a prokurator złożyć pozew do sądu!!!
Żybyż drania spotkało to samo :angryy::angryy::angryy:!!!!!!!! Że też takie "coś" jeszcze ziemia nosi!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']Niestety w Polsce stosunek do zwierząt jest straszny:roll:[/quote]


no wlasnie, wlascicielka suki wiedzac, ze takie rzeczy sie zdarzaly i suka lubila gonic inen zwierzeta i miala jak sie dostac na teren sasiada powinna sama cos z tym zrobic... gosc gosciem ale laska tez jest temu winna!

Link to comment
Share on other sites

Czytalam o tym w fakcie i zastanawialam sie co z tego jest prawda...
:angryy::angryy: Tym razem fakt nie klamal...
No nie weim... Na porkurature zglosic... Nie wiem, zupelnie... A tak mi zal tej Cziki... W fakcie byly nawet zdjecia:angryy::angryy: Brrr... Straszne...
Jak mozna nawet w "amoku" zrobic cos takiego????? jak ten pies musial cierpiec.. Dla Cziki [*]
Wspolczuje wlascicielce...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nessa']Nie rozumiem jak tak w ogóle można... :placz::placz::placz: Zadne więzienie tu nie pomoże, najlepiej tego faceta wrzucić do pieca i poćwiartować :angryy:[/quote]
No własnie! Co z tego, że on do więzienia pójdzie na kilka lat. Oko za oko, ząb za ząb. Powinien sam zobaczyć jak to fajnie tak umrzeć :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja oglądałam taki film (niestety) że chłopak pokłucił się z dziewczyną i wyżucił jej szczenieka przez okno ,,, zabił :( ciarki mi przeszły i chciałam rozwalić telewizor :talker: !!! Na szczęście nie chce widzieć takiego .. czegoś na wlasne oczy. Ludzie są beznadziejni. Niech ta pani zabije tego .. facia! zwloki pochowam ja ...

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest, że na wsi ludzie inaczej traktują zwierzęta niż w mieście. Oczywiście nie chcę generalizować, ale w mieście, w którym mieszkam właściciele najczęściej traktują psa jak przyjaciela, towarzysza (jak zawsze wyjątki się zdarzają).
Natomiast na wsi, którą znam pies często jest... parobkiem do pilnowania obejścia. A jak zrobi coś nie tak to i kijem może dostać.
Oczywiście nie piszę nawet co sie robi z nie potrzebnymi szczeniętami zaraz po urodzeniu:angryy:.

A co do sytuacji z tytułowego posta. Niech ta dziewczyna uważa, bo ten facet w amoku może i jej krzywdę zrobić.
Ktoś z taką znieczulicą na krzywdę innych (czyt. psychol) zaczyna od robaczka, potem jest pies. A na czym (kim) skończy?

Link to comment
Share on other sites

Tam gdzie jeżdżę na działkę miałam 'sąsiadów' mających wielkiego psa. Zrywał się z łańcucha i przychodził do nas, siedział czasem kilka dni z ojcem na działce, był wychudzony, rodzice go dokarmiali. Wreszcie tamci się wkurzyli, przyszedł facet po tego psa i go zabrał. Słychać było później jego skowyt... Jak powiedzieli później psa oddali komuś... Szkoda że ja później widziałam czaszkę psa zawieszoną u nich na gałęzi...
Dobrze, że była policja. Są dowody, facet się przyznał. Nie darowałabym mu tego..

Link to comment
Share on other sites

Chyba tylko do 2 lat więzienia i to w zawieszeniu :/ ...

Jedna z osób wcześniej się wypowiadających napisała, że jest to też wina dziewczyny, bo nie upilnowała psa.... Czyś ty zwariowała? Przecież było wyraźnie napisane, że właścicielka od razu pobiegła za psem [chyba każdy z nas nie raz biegał za 6-miesięcznym, jeszcze nie wytresowanym szczeniakiem]. Po za tym co byś zrobiła jakby do twojego kurnika wpadł pies sąsiadki? Ja bym takiego psiaka złapała, wyprowadziła z kurnika, zamknęła gdzieś gdzie mi nic nie zniszczy i poszła do sąsiadki, żeby go zabrała... no fakt, "drobną" awanturę też bym zrobiła, ale na litość Boską, nie zabiłabym za coś takiego bestialsko psiaka....

Link to comment
Share on other sites

Ale jak tak można! Przecież to serce się kraje na myśl o takim czynie! Brak mi słów po prostu! Nie wiem nawet jak wyrazić swoją złość, żeby nie zaszaleć przypadkowo!:angryy: Ten człowiek nie ma serca. Zamiast ciepłego serucha, pełnego miłości on ma kamień!:-( Przecież nic by mu się nie stało gdyby te kury zrobiły kilka kółek w ucieczce. Psina przecież by ich nie zjadła! Tu trzeba walczyć o swoje! A nie zawieszenia!

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam na obrzerzach miasta kiedyś jak mieliśmy wilczura kury przeskoczyły do nas na podwórko i pies je zagryzł nikt nie robił rzadnej afery oddaliśmy kasę i było spoko nie rozumiem jak można tak zabić takie maleństwo do nas na podwórko też ciągle wchodzą psy sąsiadów zazwyczaj same potem wracają do domów albo ktoś je odprowadza (taka niepisana umowa) a tego kolesia powinni pokroić tak jak on tą biedną psinkę

Czikuś
[*]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...