Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały DOM- maleńka 8 miesięczna sunia, gwałcona przez psy w schronisku


agata-air

Recommended Posts

jaka bieda
Gdzie dokladnie jest sunia ? Potrzebna kasa na transport . Zaznaczam , że biorę ją na tymczas, nieokreslony . W sobotę wydalam 3 psy w tym Korę z Krzyczek , dla Bobisia domek się kroi więc mam wolne miejsce. Czy ktos wie co jest z sunia na dzisiaj ? Nie atakujcie kier. schroniska na wątku bo może zlikwidować suczynę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Umieściłam prośbę na transportowym: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9743495#post9743495[/URL]

Napisałam też do drakuli, bo wybierał się z południa na północ. Może zabrałby sunię. Drakula niestety oferuje tylko płatny transport, ale chyba jakoś sobie poradzimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba'][FONT=Verdana][B]Zrobiłam allegro, dość drastyczne, ale może poskutkuje.
[/B][B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=332826816[/URL]
Jak macie jakieś uwagi, piszcie.

Fona, nadal czekam na namiary.
[/B][/FONT][/quote]

Przecież drugi pies nie jest potworem, on nie robi tego z nienawiści.
Potworem jest człowiek.

Link to comment
Share on other sites

Tz Itske oferuje transport Warszawa -Gdynia. Mialam już przyjemność go poznać. Itske powinna być na wątku transportowym.
U mnie jest tymczas i jeżeli zaoferuje się dobry dom na stale, to lepiej aby tam trafila. Ja nadal podtrzymuje oferte. Myśle tylko racjonalnie !
Czy ktos wie gdzie teraz przebywa sunia ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulaa']Przecież drugi pies nie jest potworem, on nie robi tego z nienawiści.
Potworem jest człowiek.[/quote]

Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie.

Jak bardzo was to razi, zmienię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie.
Jak bardzo was to razi, zmienię.[/quote]

Zgadzam się z tobą GrubbaRybba, ale z pewną taką nie śmiałością i stażem ponad 20 letnim w marketingu lub reklamie, pozawalam sobie zauważyć iż ja bym na transportowym umieściła zdjęcie suni :)

Aha i ja zrobiłam (jak pisałam na poprzedniej stronie) ALEGRATKĘ myślę, że dopóki sunia nie wyjedzie do ciotki Basi to niech sobie wisi ogłoszonko. Ale pozwolę sobie przypomnieć o jakimś telefonie, mailu. Bo póki co wisi mój mail. A lepiej bezpośredni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Ulaa, wiem, napisałam taki tytuł, aby ludzie wchodzili chętnie na aukcję. Czasem taka odrobina szoku jest dobra. Wiem, pracuję od 4 lat w marketingu i reklamie.

Jak bardzo was to razi, zmienię.[/quote]

Spoko, rozumiem i popieram to, ale nazywanie jednego psa potworem, by "ulepszyc" drugiego to chyba nie fair... Przecież tamten też jest biedny, też jest w schronisku, boi się i chciałby mieć dom.
Takie "chwyty" mogą być ok w odniesieniu do ludzi, ale psiaczki przecież nie są "lepsze" i "gorsze" tylko wszystkie takie same... Może usuń "przez potwora"... Samo słowo gwałcona i tak wywołuje szok i fotki dodatkowo...

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ze tak późno odpisuje ale byłam na interwencji ;/ tragedia goni tragedie.
a wiec moja numer 792685044. sunia jest nadal w schronie, niestety nawet nie wiem co teraz sie z nią dzieje. odbierałam dobkę z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108033&page=17[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red]Cioteczki GrubbaRybba prosi o szybki kontakt.[/COLOR][/SIZE] Nie ma w tej chwili dostępu do Internetu.
Nr telefonu podam na pw.

Ma fantastyczny DT nawet od zaraz, czyli problem transportu w zasadzie odpada. Suczka tam może trafić natychmiast. Może to będzie nawet DS, ale to sie zobaczy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dopiero w poniedziałek ?? :placz::placz: kolejne 3 dni męk przed nią :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]to domeczek nie może prędzej czy nie oddadzą jej wczesniej niż w poniedziałek ???[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...