Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

Zwykłe Squeezzy i Squeezzy żelki różnią się tylko kształtem, są wykonane z identycznej, średnio twardej, elastycznej i mocnej gumy, fajnie się odbijają i piszczą ;) Jak już wcześniej wspomniałam, świnka w rozmiarze M jest malutka, dla 17kg psa trochę za mała ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To super ze sa malutkie, balam sie ze beda mimo wszystko dla nas za duze. Nasze jeszcze nie przyszly. Tez zamowilam swinie i hipcia ;)
frodo uwielbia squeeza zwyklego wiec mam nadzieje ze zelki tez beda spoko. Moze nawet mlodemu uda sie zlapac w pychol.

A jeszcze mam pytanie. Rogz grinz jest wart swojej ceny? Frodo raczej woli zabawki dosc miekkie, z materialu ktory sie troche ugina przy gryzieniu. Grinz jest wart swojej ceny?

Link to comment
Share on other sites

Zamawiał ktoś kiedyś w Pupilshopie?
Zamówiłam 2 stycznia Bounzera (M), dzień później przelałam pieniądze.
Powinny już dojść do tego czasu i powinnam dostać wiadomość o zaksięgowaniu wpłaty, jednak nic takiego do mnie nie przyszło...
Może ktoś jeszcze zamawiał z tego sklepu?

Link to comment
Share on other sites

wybacz, ale kiedy miała dojść paczka. Przecież wysyłki dochodzą w dni powszednie, sobota i niedziela nie jeździ kurier. Jak w piątek zapłaciłaś to dziś powinnaś mieć najwcześniej - chociaż z mojej autopsji wynika że będzie to jutro.
Ja zamawiałam kiedyś, kiedyś tam i dochodziło jak z każdego innego sklepu. Kurier w 48h (tu do mnie zawsze tak idzie).

Link to comment
Share on other sites

Ale tu nie chodzi o dojście przesyłki, tylko o samo potwierdzenie/zaksięgowanie u nich wpłaty na koncie.
Co do przesyłki, to wiem, że pójdzie priorytetem, tylko najpierw musi do nich dojść kasa, a żadnej informacji nie dostałam, że ta dotarła, co mnie trochę martwi...
Już dzisiaj rano powinni ją mieć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Zwykłe Squeezzy i Squeezzy żelki różnią się tylko kształtem, są wykonane z identycznej, średnio twardej, elastycznej i mocnej gumy, fajnie się odbijają i piszczą ;) Jak już wcześniej wspomniałam, świnka w rozmiarze M jest malutka, dla 17kg psa trochę za mała ;)[/QUOTE]

gdzie zamawiałas żelki?

Link to comment
Share on other sites

A ma ktoś może jakieś namiary na tzw. kość KONGA???
Weterynarz mi to polecił aby kupić to mojemu labradorowi,
który zazwyczaj wszystkie swoje zabawki zużywa po 2-3 tygodniach :) :) :)
Ponoć jego owczarek już dwa lata nie może pokonać swojej kongi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir @']A ma ktoś może jakieś namiary na tzw. kość KONGA???
Weterynarz mi to polecił aby kupić to mojemu labradorowi,
który zazwyczaj wszystkie swoje zabawki zużywa po 2-3 tygodniach :) :) :)
Ponoć jego owczarek już dwa lata nie może pokonać swojej kongi ;)[/QUOTE]
[URL]http://fun4dog.pl/pl/p/KONG-Goodie-Bone-Large/368[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odebrałam z poczty naszego Bounzerra ;p
Dobrze, że wzięłam M, bo L byłaby za duża.
[SIZE=1]No i mamy rabat 5% ;p[SIZE=2]
[/SIZE][/SIZE]
Psiakowi bardzo się podoba, bo może go ganiać, złapać i memłać ;p
Myślałam, że ta guma będzie cieńsza, jednak jest grubsza, z czego jestem zadowolona.

Wybierzemy się w weekend na dłuższy spacer, to go weźmiemy i jak ktoś chce, to porobię zdjęcia ;)

Link to comment
Share on other sites

u mnie jest obecnie posucha jesli chodzi o zabawki, bo jakos produkty trit made in poland nie za bardzo sie sprawdzily w przypadku moich dziewczyn, a pila azurowa juz odeszla w zapomnienie i znow musze zainwestowac w dostawe i tym razem chyba zostane przy kongu.

czy ktos kto ma sefestixa moglby mi doradzic jaki wziac rozmiar? pieski ok 25-26 kg. chcialabym, zeby mogly bawic sie razem, bo czesto biegaja z kijem np. w tandemie. nie wiem, czy m czy l.

Link to comment
Share on other sites

Kong Squeezz Ball M - katastrofa jak dla mnie.
Pies miał piłkę w pysku łącznie przez kilkanaście sekund (czas dwóch aportów, bez żucia, memłania, gryzienia) i piszczałka padła na amen. Piłka nie została przegryziona w żadnym miejscu przez psa. Więc..nie polecam. Chyba, że im większy rozmiar, tym trwalszy materiał, to może jeszcze zaryzykuję.

Link to comment
Share on other sites

No z moim się niestety stało - myślę, że to zależy od siły ścisku. Wera ma bardzo mocny, no ale sorry, piłki Trixie wytrzymywały dłużej jej maltretowanie, więc nie wiem o co chodzi. A miałam mega nadzieję na coś piszczącego, bo twarde bezgłośne już mam.

------

wycofuję ogólne oskarżenie piłek, dostałam odpowiedź ze sklepu:

[FONT=Arial][FONT=Times New Roman]Dzień dobry,[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3]wysyłam tę reklamację do importera, bo to już trzecia w ciągu ostatniego miesiąca dotycząca tego produktu, najwyraźniej to jakaś “felerna” partia, bo mamy tę linię w sprzedaży już od kilku lat i wcześniej żadne reklamacje się nie zdarzały. Na razie przyjmę tę reklamację bez odsyłania produktu, być może nie będzie to konieczne. Gdyby jednak importer tego zażądał wówczas Panią zawiadomię. Przepraszamy za tę sytuację.[/SIZE][/FONT][/FONT]

Edited by Soko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']No z moim się niestety stało - myślę, że to zależy od siły ścisku. Wera ma bardzo mocny, no ale sorry, piłki Trixie wytrzymywały dłużej jej maltretowanie, więc nie wiem o co chodzi. A miałam mega nadzieję na coś piszczącego, bo twarde bezgłośne już mam.

------

wycofuję ogólne oskarżenie piłek, dostałam odpowiedź ze sklepu:

[FONT=Arial][FONT=Times New Roman]Dzień dobry,[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Times New Roman][SIZE=3]wysyłam tę reklamację do importera, bo to już trzecia w ciągu ostatniego miesiąca dotycząca tego produktu, najwyraźniej to jakaś “felerna” partia, bo mamy tę linię w sprzedaży już od kilku lat i wcześniej żadne reklamacje się nie zdarzały. Na razie przyjmę tę reklamację bez odsyłania produktu, być może nie będzie to konieczne. Gdyby jednak importer tego zażądał wówczas Panią zawiadomię. Przepraszamy za tę sytuację.[/SIZE][/FONT][/FONT][/QUOTE]

Jak może mieć kilka lat tą serie jak w Polsce jest może trochę ponad rok? A ogólnie wyszła może ze 2-3lata temu?

a_niusia ja mam s dla mojej, mogę zrobić zdjęcie dla porównania.

Crackle ball wrócił do zooplusa.
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/zabawki/plastikowe/339559[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...