Jump to content
Dogomania

Psie zabawkowe hity


moon_light

Recommended Posts

[quote name='toyota']W "moim" mieście w sklepie stacjonarnym pojawiły się zabawki Kong. I przeżyłam szok cenowy. Za Konga XXL extreme chcą 150 zł, czerwony o 5 zł tańszy.

W zooplusie zamówię: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/kong_dla_psa/classic/140102[/URL]

Czy możecie mi doradzić, czy dla owczarkowatego (waga 43 kg) lepszy będzie XL czy XXL ?

[COLOR=#333333][FONT=Arial]XL: dla psów od 25 - 40 kg
Wielkość: ok. wys. 12,7 x szer. 9 x gł. 9 cm[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Arial]XXL: dla psów od 35 kg
Wielkość: ok. wys. 15 x szer. 10 x gł. 10 cm[/FONT][/COLOR]


Jak za duży wybór to też niedobrze :diabloti:.[/QUOTE]

Ja bym wzięła ten większy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Czy możecie mi doradzić, czy dla owczarkowatego (waga 43 kg) lepszy będzie XL czy XXL ?

[COLOR=#333333][FONT=Arial]XL: dla psów od 25 - 40 kg
Wielkość: ok. wys. 12,7 x szer. 9 x gł. 9 cm[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=Arial]XXL: dla psów od 35 kg
Wielkość: ok. wys. 15 x szer. 10 x gł. 10 cm[/FONT][/COLOR]


Jak za duży wybór to też niedobrze :diabloti:.[/QUOTE]
Weź XXL, wejdzie więcej żarcia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewyspana']Jednak wzięłaś XL? ;p[/QUOTE]

Tak, rozmiaru Medium w sklepie ZOOPLUS nie ma na stanie, a jak jest napisane, że od 13 do 30kg, a mój psiur waży 18kg, to wydawało mi się być logiczne wybranie XL. I dobrze zrobiłam, bo kong jest dobrze dobrany. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Ja juz zamowilam dwa kongi jels. Swinke i hipcia, zabka mi sie strasznie podoba ale na trawie bedzie niewidoczna :-(

I zaraz lece zamawiac karme dla szczyla to przy okazji wezme crackle ball.[/QUOTE]

to już wiem kto mi świnkę M podebrał:lol:

Jestem strasznie ciekawa jaka jest różnica pomiędzy zwykła piłka a jels.

A przy okazji, ktoś pisał że jago squezz zamókł i teraz nie piszczy. Nasz piła pływała w jeziorze, ruda ślini ją bardzo i piszczałka ma się dobrze a mamy od września. Po wrzuceniu do jeziora nie piszczała chwilę a potem było ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Piękny masz awatar Fridaso :).[/QUOTE]

Dziękuję. :loveu:

Ja jednak KONG'a jels nie zamawiam, bo zabawek mam dużo, a muszę się dorobić toru agility, albo przynajmniej tunelu i resztę zrobić. ;)
Zabawka crackle ball jest fajna, lecz mimo słabych ząbków mojego maltańczyka bardzo się zniszczyła. Mimo to warto ją zakupić, bo koszt jest niewielki, a super się odbija. :loveu: Ech... dla Ozzy'ego zamawiałam KONGA classic i przy okazji szukałam zabawki z gumy lanej, wybrałam tą: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/liny_opony_dla_psa/30562[/URL] zooplus nie napisał, że jest zapachowa. Gdy tylko do mnie doszła napisałam do sklepu, że warto napisać firmę zabawki i informację o tym,że jest zapachowa - niektórym psiakom to przeszkadza... i mi też to przeszkadza, bardzo niemiły zapach. Uzupełnili informację o firmie, o zapachowej gumie już nie... nie przepadam za zapachowymi zabawkami, to moja pierwsza, cała psia szafka pachnie bardzo mdlisto hmm.. wanilią? ;) Chyba nie ma sposobu, aby usunąć ten zapach,prawda?

Edited by fridaso
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fridaso']Dziękuję. :loveu:

Ja jednak KONG'a jels nie zamawiam, bo zabawek mam dużo, a muszę się dorobić toru agility, albo przynajmniej tunelu i resztę zrobić. ;)
Zabawka crackle ball jest fajna, lecz mimo słabych ząbków mojego maltańczyka bardzo się zniszczyła. Mimo to warto ją zakupić, bo koszt jest niewielki, a super się odbija. :loveu: Ech... dla Ozzy'ego zamawiałam KONGA classic i przy okazji szukałam zabawki z gumy lanej, wybrałam tą: [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/liny_opony_dla_psa/30562[/URL] zooplus nie napisał, że jest zapachowa. Gdy tylko do mnie doszła napisałam do sklepu, że warto napisać firmę zabawki i informację o tym,że jest zapachowa - niektórym psiakom to przeszkadza... i mi też to przeszkadza, bardzo niemiły zapach. Uzupełnili informację o firmie, o zapachowej gumie już nie... nie przepadam za zapachowymi zabawkami, to moja pierwsza, cała psia szafka pachnie bardzo mdlisto hmm.. wanilią? ;) Chyba nie ma sposobu, aby usunąć ten zapach,prawda?[/QUOTE]

Nie ma sposobu ;p
Mamy 2 zabawki z lanej gumy pachnące właśnie tą wanilią i chociaż przeszły już naprawdę dużo, to nadal maja swój zapaszek.
Wydaje mi się, że cała ta guma jest perumowana, więc nawet ak z zewnątrz już przestanie pachnieć, to wewnątrz będzie nadal.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szura']Nie wiem, jakim cudem, mojego używam codziennie, w każdych warunkach, i ma się doskonale. :crazyeye:[/QUOTE]


Ja go rzucałam w mokrej trawie, po jakiś 6 rzutach przestał piszczeć :niewiem: myślałam, że to może przez to że piszczałka zamokła, ale po dwóch dniach powinna już raczej wyschnąć, a on nadal nie piszczy

Link to comment
Share on other sites

Ja mojego rzucam i w mokrą trawę, i w śnieg, i w kałuże, bo mój pies uwielbia aportować z kałuż. ;)

Nie wiem, czy to ja mam szczęście, czy kilka osób tutaj trafiło na wadliwą serię. Szkoda, bo te moje są nie do zajechania i to zdecydowanie nasze ukochane piłki.

Crackle ball nasza już ma nieźle pognieciony ten plastik w środku, ale mam wrażenie, że przez to się jeszcze bardziej podoba psu. ;) Natomiast nie dostają jej do samodzielnej zabawy, używam jej tylko do aportowania, żeby się nie znudziła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...