Jump to content
Dogomania

Uratuj jednego z 2000 bezdomnych. Czekają w schronisku już długie lata...(SUCZKI)


justynaz87

Recommended Posts

Nie znam.

Amelia nie żyje :(
Lady wygląda dość makabrycznie - gorzej niż od grzyba. To wygląda podobnie, jak grzyb od razu powikłany bakteriami, co widziałam na jednej kocie. I podobno posuwa się szybko, a leczenie nie przynosi efektów (nic dziwnego, nie jest leczona na grzyba). Tylko czekać, aż wszystkie psy z tej sali będą pół łyse :roll:
Dla lekkiej przeciwwagi: Ayla adoptowana :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Amelia była przerzucana między pawilonami a geriatrią. Staruszka, która marnie sobie radziła w zwykłym boksie, jednak z geriatrii była uparcie wyrzucana :roll: Na koniec zachorowała i była "leczona". Jak widać skutecznie.

Na Lady pewnie jest różnorodne życie i stąd takie efekty. Żal mi jej strasznie...

Link to comment
Share on other sites

Psychicznie trzyma się nieźle, fizycznie też nie odstaje na tle reszty geriatrium, ale prędzej czy później przyjdzie załamanie - zresztą ta infekcja skóry to już objaw osłabienia organizmu. Biedna sunia.

W temacie suń - Diana, piękna rasowa ONeczka, też mieszkanka geriatrium.
Jest starsza, ale z taką urodą mogłaby znaleźć dom. Tylko że ma guzy przy odbycia, miała być operowana (wiadomość z lata), nie była. Stan na dziś: ma jechać na konsultację. Jakby się ktoś uparł, to jest szansa, że by ją dostał z zaleceniem dalszego leczenia, ale to nigdy nie wiadomo. Ogłaszać, nie ogłaszać? Ma najlepszą możliwą miejscówkę (poza biurem), ale to nie to, co dom.
[IMG]http://i683.photobucket.com/albums/vv192/Paluch_2009/staruszki/DSCF3429.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przecież Diana ma już swój temat na dogomanii - i to od co najmniej kilku tygodni, a tam, jeśli dobrze pamiętam, są też linki do jej ogłoszeń i prośba o fundusze na hotel :eviltong:

Edit :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/czy-musze-umrzec-w-schronisku-onka-dianka-prosi-o-pomoc-zbieramy-na-hotel-148882/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Masę - gromadzę dzieci-testerów, to moje hobby :eviltong:

Moja siostra ma 13 lat, ale wygląda na 10 - mogę ją namówić, żeby dała się rzucić Baście na pożarcie.

Basta chyba sprawdzi się przy dzieciach - oby nie były bardzo małe, bo Basta nie lubi np. gdy ktoś skubie jej sierść, wówczas się odwraca i podgryza, ale delikatnie, jakby chciała powiedzieć "Weź, spadaj, ok ?".

Ale teraz to już inna Basta niż kiedyś. Miła, smutna i łagodna :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='APSA']Nie, źle wyciągasz wnioski - teraz mogę to zwalić na innych :eviltong:

A propos Basty właśnie odebrałam maila z pytaniem o nią, brzmi nieźle. Tylko musi być łagodna do dzieci - [B]masz jakieś na podorędziu, żeby ją wyprobować?[/B][/QUOTE]

Ja mam siostrę 10-letnią:evil_lol: ale niestety nie mam możliwości przyjechania w ten weekend do schroniska...

Link to comment
Share on other sites

Fajny masz Morisowa telefon, że się tak rozdzwania. Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie a jak nie tym razem to chociaż jeden telefon to dobry początek, kolejka zaczyna się ustawiać :p a jest do kogo bo Frezja zmieniła się w fajną (b. żywiołową i ciekawską) psinę.

Mój telefon niestety milczy a sunie nadal w schronie.
Za co te psy tam muszą siedzieć. Domy, gdzie jesteście!?

Link to comment
Share on other sites

Cóż znalazłam dziś na stronie :crazyeye:

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Sofia z Palucha - 856/06[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]18 listopada 2009 r.[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Dziś nastąpił tak długo wyczekiwany, Wielki Dzień Sofii, absolutnie niezwykłej suni z Palucha.
Czekała na ten Dzień ponad 3 długie lata...[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2]Wszystkiego najlepszego !!!![/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...