Jump to content
Dogomania

Chihuahua w potrzebie


Sawanna

Recommended Posts

  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img573.imageshack.us/img573/9444/chi2v.jpg[/IMG]
Miałabym dla niego domek u starszej pani.Jakiś czas temu zmarł jej ukochany Karus pies z charakterkiem tak że ryzyko żadne zresztą ja jestem perę ulic dalej zawsze mogę go zabrać jak coś będzie nie tak:evil_lol:Marzy jej się psiurek nieduży a ten bardzo podoba się jej córce.Piszcie jak coś.Trzeba byłoby tylko pomyśleć z transportem.Z Wrocławia mam odbiór w każdej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Czyli nasz - a pewna jesteś, że sobie poradzą?/ On nie lubi innych psów i wrócił z dwóch domów. W jednym ugryzł Pana a w drugim nie dogadał się z psem mimo, że były w schronie przez nowy dom razem na spacery wyprowadzane i razem zabrane :D ale w drugim domku nikogo nie pogryzł ale chaarrakter ma chłopak :D

Link to comment
Share on other sites

Pani miała już piesia z charakterkiem zdechł ze starości.Napisz mi o nim trochę więcej, wiek i co narozrabiał na priva.Mam sunię na tymczasie z brzydkim charakterkiem,już dochodzi do siebie.Szukam dla niej domku stałego:)Mam 2 zrównoważone własne psy które pomagają mi w socjalizacji suńki.Można byłoby go wyprowdzic na ludzi,jest mały ręki nie odgryzie;).Porozmawiam jeszcze z panią i dam znać.Mój nr 721408963,jak możesz to zadzwoń:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeżeli mogę się wtrącić- polecam skontaktować się na Facebooku z "AnnaNowak" lub "Mikropsy do adopcji"- to dziewczyna która organizuje adopcje niedużych piesków- bo nie piszesz, że to musi być chihuahua/w typie chihuahua ;). W razie czego powołaj się na mnie (Beata od Nutki).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzwonił ktoś już do tej hodowli? Ja jutro zadzwonię- chociaż nie stać mnie teraz na jeszcze jednego psa, może pani jakoś pójdzie na rękę? Po numerze telefonu poznałam że od dwóch lat ogłaszają się w "Przyjacielu Psie"- już kiedyś dzwoniłam, ale ciężko się z tą kobietą porozumieć, nawet nie potrafiła mi powiedzieć po kim są szczenięta (co w tej chwili przy takiej liczbie psów przestaje mnie aż tak dziwić...). To wygląda trochę tak, jakby hodowla zaczęła żyć własnym życiem... Przypomniało mi się jeszcze, że podczas naszej ostatniej rozmowy- w lipcu- pani stwierdziła że pieski bez papierów "lepiej się sprzedają" tak więc sytuacja tych co są w hodowli nie jest wesoła. Rozmowę z tą panią (jeżeli kogoś to interesuje) opisałam dokładnie i "na świeżo" na wątku przeciwko pseudohodowcom:[URL="www.dogomania.pl/threads/209073-Kolejna-pseudo-spojrzcie-na-te-zdjecia-(/page14#347"]www.dogomania.pl/threads/209073-Kolejna-pseudo-spojrzcie-na-te-zdjecia-(/page14#347[/URL]
Niestety moje przewidywania się sprawdziły... Najlepsze jest jednak to, że nie mogłam się doprosić o żadne zdjęcie na maila-zainteresowanych pani w ciemno zaprasza do Gliwic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Zadzwonisz jutro ? Daj mi znać na PW co wynikło z rozmowy, ok? Niestety też mnie nie stać na psiaka, ale cholera szkoda tych maluchów.....[/QUOTE]
Zadzwonię po pracy- zastanawiam się teraz jak podejść panią żeby zaniżyła cenę... Gdyby jeszcze ktoś chciał dzwonić- przygotujcie się raczej na słuchanie niż mówienie (poprzedni telefon) z tym, że niekoniecznie dobrych rad itd...

Link to comment
Share on other sites

Mi to wygląda na jakas starszą pewnie osobę która straciła nad tym wszystkim kontrolę....i pewnie nie zdaje sobie sprawy że sprzedawanie psów bez rodowodu przyczynia się do powstawania nowych pseudo...
Przy takiej ilości psów nie wierzę, żeby jednej osobie udało się to ogarnąć. Choćby regularne szczepienia, badania tych psów, doglądanie stanu zdrowia, nie mówiąc już o pamiętaniu nazw rodziców każdego, pilnowaniu cieczek, czy tego który pies którą suczkę kryje....Tych psów jest zdecydowanie za dużo.
Nie naskakiwałabym na tą Panią, ale powinna sobie uświadomić że to już za dużo, kilka psów ok, ale w tej sytuacji szkodzi ona i psom, i sobie.

Link to comment
Share on other sites

Pa-ttti, wejdź tam gdzie podlinkowałam. Jest dokładnie tak jak mówisz i pani całkiem otwarcie przez telefon kłóciła się ze mną że teraz wszyscy chcą psy bez rodo, i że ona też zamierza tak hodować... Tak jak mówisz, starsza pani, która nie ogarnia hodowli... Niemniej szkoda tych psiulów...:sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Pa-ttti, wejdź tam gdzie podlinkowałam. Jest dokładnie tak jak mówisz i pani całkiem otwarcie przez telefon kłóciła się ze mną że teraz wszyscy chcą psy bez rodo, i że ona też zamierza tak hodować... Tak jak mówisz, starsza pani, która nie ogarnia hodowli... Niemniej szkoda tych psiulów...:sad:[/QUOTE]

aha, czyli że nadal zamierza je "hodować"?
osoba która twierdzi że "wszyscy chcą psy bez rodo więc będzie tak hodować", to sory, ale nie jest hodowca....W takim razie ma ona gdzieś dobro rasy, całkowicie podporządkowywuje się kupującym, oby tylko zarobić...To nieprawda że wszyscy chcą bez rodo, są osoby które szukają tylko rasowego psa z rodowodem, ale oni szukają ze sprawdzonych miejsc, a ta Pani nawet pewnie nie zna imion ich wszystkich...To jest hodowla która w błyskawicznym tempie ma zadatki na przekształcenie się w pseudo, trzeba szybko coś z tym zrobić.
Tylko co? Jeśli psy mają co jeść i nie są bardzo zaniedbane, straż miejska nie pomoże.
Zk najwyżej może tą Panią wywalić, i będzie dalej rozmnażać psy.
Moim zdaniem pomóc może poinformowanie tej Pani, oraz przesłanie jej wzoru nowelizacji ustawy która wchodzi w życie od stycznia, że nie będzie można rozmnażać psów poza związkiem kynologicznym. (tzn tam jest to trochę inaczej ujęte, napisałam w skrócie). Trzeba byłoby dać jej do zrozumienia, że jeśli będzie rozmnażać psy bez rodowodu, będzie to niezgodne z prawem i będzie płaciła za to duże kary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...