Jump to content
Dogomania

Black&White - czarna księżniczka i biały szajbus


gops

Recommended Posts

[quote name='Aleks89']No mam dlatego nie chce i nie moge :P
Chociaż Zocha urzęduje głównie na balkonie.[/QUOTE]
Ja mam szynszylę. Miała królika. Never Again! Never. Chorowite to to i kosztowne w utrzymaniu, wbrew pozorom. A jak zachoruje... bosh latania koło tego, karmienie strzykawką i cuda wianki.
Szyl jest bardziej kontaktowy niż król. Król to był kawał gnojka.
Chomiczków w dzieciństwie miałam chyba z 10. Pewnie jak każde dziecko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aleks89']Patusia jak ty się do mnie odzywasz kochanie?[/QUOTE]

okres mam :diabloti:

[quote name='Unbelievable']dla mnie chomiki też są durne, nudne i brzydkie :diabloti: miało się ich kilka, miałam masto, miałam szczury, bez porównania zupełnie, już nie mówiąc o tym że najfajniej takie zwierzaki się zachowują w stadzie, a chomiki trzyma się pojedynczo
[/QUOTE]

chomiki nie są durne tylko nie w twoim typie, tak się składa że też miałam i chomiki i inne gryzonie, wiesz zresztą ;) i nie uważam by były one głupie, bo pierony są mądre na swój sposób ale fakt wole inne gryzonie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Żaba-ja odkurzam raz dziennie ,zamiatam mieszkanie 3-5razy dziennie i raz myje podłoge ,a co 3dni ją pastuje.I ty mi mówisz o sprzątaniu:evil_lol:[/QUOTE]

to ja może zamienie swojego D na Ciebie :D :D jeden pies więcej nic Ci nie zrobi haha :D

Link to comment
Share on other sites

pięknie dziś zaczęliśmy dzień ..
wyszłam z suką , na smyczy oczywiście , idę schodami w dół ale nagle sucza coś ciągnie (nie ciągnie ze schodów bez powodu) krzyknęłam na nią (normalnie by przestała) ale nie przestaję i koniecznie chcę iść an dół , skracam smycz bo nie wiem o co chodzi idę w dół a tam na parterze siedzi sobie kotek , taki max 4 miesiące ...
mówię akysz, próbuję go przegonić na dół by móc Miśke przywiązać do poręczy a ten zamiast sobie iść idzie do nas , zaczęłam uciekać do góry ! bo byłby po kotku przecież takie maleństwo to jednym gryzem obojętnie jaki pies może zabić .
na szczęście kotek zatrzymał się i już nas nie gonił , zaufałam Misi i piętro wyżej mimo jej podjarania dostała komendę spokój , siad , nie wolno , zostań , aż się trzęsła z podniecenia ale się nie ruszyła :loveu: wywaliłam kotka z klatki i wrzuciłam do ogródka sąsiada za płot żeby nie przyszło mu do głowy do nas podejść jak wyjdziemy .
nie ufam jej tak nigdy bo ma różne jazdy ale w końcu zaryzykowałam , jak chodzi o innego psa to nie ma z tym problemu nie podejdzie ale koty to gorsza sprawa, będę teraz ją tego uczyć skoro wiem że się da :diabloti: pewnie nie będzie to łatwe ale jak widać mam mądrego psa i może się uda :lol:
nie wyobrażam sobie takiej sytuacji mając 2 psy , zanim szczyla naucze wszystkich komend które powinien znać perfect to trochę potrwa a ktoś koty co jakiś czas wpuszcza do klatki.
dziś napiszę kartke "nie wpuszczać kotów" może to coś da , ostatnią zerwali po godzinie.. dorośli ludzie niby kurcze.

Link to comment
Share on other sites

Bezsensowne jest wpuszczanie kotów do klatki, potem nie dość, że wszystko obsikane i obs.ane, to jeszcze się koty piłują na klatce i się niesie na cały blok, a dodatkowo psiarze mają stresa :roll: My też mieliśmy takiego kota, co do nas biegł, GDZIE się podział koci instynkt samozachowawczy?! :evil_lol:

A Miśka się potrafi powstrzymać, więc to wróży bardzo dobrze - pracuj nad kotami tyle, ile się da, zanim przyjdzie do Was szczyl :)

Link to comment
Share on other sites

co do kotów, to u nas kiedyś często sąsiadom kot uciekał na klatkę, a pies puszczony zawsze schodzi. Jak na dole usłyszałam warczenie psa i przeraźliwy syk (nie pasujący wcale do kota) to nie powiem byłam nieco... przerażona :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

a no , zamierzam ją ćwiczyć przy kotach , może się uda w jakimś stopniu to już będzie dużo bo ja wieczorem od kiedy kolczatki nie moge używać mam pourywane ręce tak się łajza nakręca.

dziś za dobre zachowanie :diabloti: suka dostała kawał ogonu wołowego , pełno mięcha i duża kość , tanie nie było ale cóż zasłużyła :evil_lol:
dałam jej na kolacje , smakuję jej bardzo , mega zadowolona morda , ale brat szedł na fajka to mówi że ją weźmie pod blok na smyczy, to wziął na smycz a ona ani drgnie :lol: ciągnie do pokoju w którym została resztka kości , nie daję się zaciągnąć na dwór , musiał ja na rękach wynieść :evil_lol: bała się chyba że jej zabiore i już nie odzyska .
jak wróciła od razu do pokoju po kość i dokończyła .
komedia .

czekamy na wodną obroże tylko nie wiem czy będzie mogła nosić bo to 2,5cm , ale zaryzkuję i sprawdzimy na 3cm jest już ok to może ... oby .

Link to comment
Share on other sites

A ja mam królika, i ona jest niesamowita, miziasta strasznie, nic nie gryzie, nie niszczy, uwielbia psa, a kota rozstawia po kątach :D

U mnie Deka tak strasznie nie tolerowała kotów, pamiętam kiedyś jak pojechaliśmy do weta to o jejku, ręke chciała urwać..
A teraz mamy kocura i jest troche lepiej, i już chyba zrozumiała, że ten to nasz i jego zjeść nie wolno, chodź nie wiem co ona sobie tak na prawdę myśli hehe
Jednak kot i tak na podwórko nie włazi jak są psy i dobrze, bo jak by nas nie było mogło by się to źle skończyć.

Zamówiłaś tą z furkidza?

Link to comment
Share on other sites

moja za piłką wejdzie wszędzie więc i do wody a ja to wykorzystuję :diabloti:
obróż nigdy za wiele :evil_lol:
najwyżej zostanie dla małego lub komuś sprzedam .
czekam jeszcze na

[IMG]http://furkidz.eu/environment/cache/images/0_0_productGfx_e0f3210d4dbd59c2da45eeedf35487fd.jpg[/IMG]

i kaganiec dla małego na początek kupiłam używany żeby sprawdzić czy w ogóle rozmiar będzie ok , i starczy na razie zakupów bo za dużo wydaję na sucze i na psa którego jeszcze nie mam bosz .

Link to comment
Share on other sites

No tak 'obróż nigdy za wiele' skąd ja to znam :evil_lol:
Druga też fajna, mamy taką niebiesko-błękitną chodź już nie wiem czy to ten sam wzorek, w każdym bądź razie podobny.. już mi się te wszystkie wzorki mieszają :D
Będzie pasował do Misi ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Świetna ta obroża w łapki, gdzie mogę obroże tej firmy pooglądać?[/QUOTE]
[URL]http://furkidz.eu/[/URL] są bardzo fajne tylko mówię raczej nie na błotne spacery bo dużo takich spacerów by nie wytrzymały .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Jaka rasa? :razz:[/QUOTE]

[quote name='Vailet']szukałam przez pół godziny gdzie o tym pisałaś i nie mogę znaleźć, dziś jakoś nieogarnięta jestem. Jakiego? :cool3:[/QUOTE]
jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem czyli suka dostanie cieczke, urodzi się jakiś samiec to będzie staffik .
a jeśli nie pójdzie to też będzie staffik :evil_lol: pozostaje tylko czekać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...