Jump to content
Dogomania

Wesoła, cudowna FRYZIA juz w swoim CUDOWNYM domku!


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cioteczki,
jak Ja się cieszę, że mam Fryzię:loveu::multi: i że Wy się cieszycie:loveu:.

[B]Ulka, [/B]Fryzia ma taka minę jak się bawimy piłkami i sznurkiem.:cool3: Zawsze trzeba mieć min. 2 zabawki, bo z jednej strony chce żeby jej rzucać, zaczepia, robi kółka, ociera się o człowieka, ale nie odda swojego:diabloti: co ma w pyszczolku.

najlepsze miny to mam rano. Bo chciałaby mizianka, ale też pęcherz pełny.

Więc się głaskamy w drodze do drzwi wyjściowych, ( to dopiero trzeba nagrać! ) potem Niunia czeka w siadzie:cool3:, az pańcia przekręci wszystkie klucze. Taka grzeczniutka, że normalnie brak słów:loveu:

Z tym skakaniem to będziemy pracować, bo jak ktoś ( OBCY, nam to nie przeszkadza )przyjdzie po sumie na rosół w niedzielę kościółkowo ubrany:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luna123']I nie poszło:placz:[/quote]
a wrzucilas na youtube?
Luna a w schronie w zamosciu pojawil sie psiak podobny do Fryzi tylko ciemniejszy...nie wiem czy my mamy jakas pseudohodowle w okolicahc bo bardzo podobne psiska ciagle sie trafiaja...:shake:
W kazdym razie zgodnie z tradycja te psiaki wszystkie nazywam na "F"
był Fryzio, Franek, Fryzia a teraz będzie Frodo :cool3:..więc jakby ci sie przypadkiem ktoś ze znajomych zakochał we Fryziastej to krzycz od razu że jest taki sam w wersji "man" w schronisku:cool3: Jak bedziemy mieli dobre zdjecia to zaloze wątek i dam linka;)

Link to comment
Share on other sites

E tam wielgaśna, ([SIZE=1]tylko 56 arów:eviltong: ).[/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
ostatnie obserwacje: Niunia nie lubi kosiarek i traktorka:shake: ( mam taki do koszenia, bo bym się zajechała zwykła kosiarką ;))

Ja Fryzię wypuszczam na 10 koło domu, bo z tyłu mam ogrodzone, ale pod częścią nie ma murka. To tam chodzimy razem 2, 3 razy po południu i wieczorem ( znaczy ja chodzę, a Niunia galopuje:evil_lol:. ).

Muszę przyznać, że Fryzia ma apetyt.

Rano ja wypuszczam, potem ściągam do domu, zostawiam suchą paszę, wodę i jadę do pracy. Trochę dziubnie, ale generalnie jak nie dostanie od razu o 16:30, to waruje w kuchni i czeka na gotowane:razz:.

To jest bardzo mądre suczydło i otwiera szafki;) przesuwane. Ja mam tam m.in. instrukcje obsługi, których szukałam, a Fryzia znalazła:evil_lol:

A spodobało jej się na podwórku, bo jak dostanie mniam mniam, to ani nawet nie zaglądnie do domu:placz:. No ja się muszę fatygować:eviltong:.

Tak się zastanawiam, czy w przyszłym tygodniu nie będę jej zostawiać już na podwórku?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki,

mam pytanie, mianowicie się kuzynki nie bardzo polubiły.

Moja chrześnica jest też bardzo kochana:loveu:, daje całuski wszystkim i pieskom.
A wyszło m.in. u weta, że suczynek nie za bardzo lubi i koniec:shake:.

Próbowałyśmy i luzem i przez siatkę. Raz ja byłam z Fryzią, potem szłam do Niuni większej, buziaczki dostawałam, ale zęby na Fryzię pokazywała. To moja też troszkę się denerwowała:roll:.

Może dlatego, że Onka była przez pół roku w sumie rezydentką tutaj i nawet mieszkała ze mną:roll:?

Zapytamy się też faceta od szkolenia, bo ma mieć spotkanie przypominające...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...