Jump to content
Dogomania

BULLIADA - Zaniemyśl, 12-13 VI 2004


tufi

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm powiem tak pojechal bym z chencia i napewno z agrafka jesli tylko ktos mi dokladnie powie co i jak naj lepei tufi odezwi sie na gg do mnie :D bendzie wdzieczny ... to bendziemy

nom chyba ze stan mojontkowy mi nie pozwoli ... :( :wink:

Link to comment
Share on other sites

tufi hahah wiesz ja slyne z tego ze lubie sie gubic na prostei drodze ... jak jechalem po agrafke tez mialem zabawna przygode :lol:

hmm a ktos ze szczecina bendzie jechac tam nie wiesz moze ? to bym sie zabral z ta osoba hahah moze wtedy dotarl bym chyba bez problemow .... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moi drodzy , a czy ktoś kto jedzie z Krakowa miałby dwa wolne miejsca , i mógłby nas zabrać ( mnie i mojego chłopaka)?

A tak w ogóle to jak do Zaniemyśla dojechać , chyba do Poznania i potem jakiś autobus czy coś ? może ktoś jest zorietowany jak z Krakowa najlepiej?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

To prawda w samym osrodku "Niezamyśl" nie ma juz wolnych domków, ale kieruja osoby zainteresowane do pobliskich.Są przynajmniej jeszcze dwa ośrodki i to góra kilkaset metrów od miejsca imprezy. Dla zainteresowanych podaje nr. telefonu do osrodków...Ośrodek "Niezamyśl" - tel. 061-2857083

Ośrodek "Tramp" - tel. 061-285-75-15

Link to comment
Share on other sites

o super ... ale ja chyba dopier na miescu bende sie martfic o spanko :D bende spontaniczny :D :lol:

ale wie moze juz ktos kto jak bendzie jechac ? z chencia sie z kims zabiore ... ewentulanie ktos kto bendzie jechal z poznania autobusem niech sie tu odezwie bo ja chyba taki srodek transportu wybiore ...

Link to comment
Share on other sites

To juz za kilka dni! Pakujecie sie juz powoli? Ja nie moge sie doczekac - ale mam jeszcze troche do zrobienia...

:oops: Funduje nagrody dla kazdego psa, ktory otrzyma tytul "Najpiekniejszej glowy Bulliady". :oops: Tylko nie mam pomyslu, co zrobic dla najpiekniejszej glowy z tych wszystkich :(

Link to comment
Share on other sites

To juz za kilka dni! Pakujecie sie juz powoli? Ja nie moge sie doczekac - ale mam jeszcze troche do zrobienia...

tufi a wiesz juz moze jak sie bendziesz zabierac tam ?

ja tez mam jeszcze troche na glowie i w sumie nie wiem czy tam bende :( jak narazie sa szanse ze sie pojawie ... :-?

Link to comment
Share on other sites

Narobiliście mi smaku na buliadę, wiec staję na głowie żeby wyciągnąć jakieś fundusze i nagle dziś wyjazd, a wyjazd= równa się kasa.Jeszcze tylko przekonam lubego i jak wszystko wyjdzie to ruszamy, oczywiście noclegu poszukamy na miejscu( co myślicie o namiocie??).

Pytanko: można tą bestyjkę z mojego emblematu zabrać? bo ona cóż :oops: :oops: :oops: bez papierów jest, a sznaucer mini nie będzie przeszkadzał.

Bo nie mamy z kim naszy dzieciaczków zostawić, proszę kogoś w temacie o odpowiedż.

Dziś wieczorkiem wyruszam na Hrebenne więc odezwę się jak wrócę, a jak nie to jak tylko na buliadzie zobaczcie to stojące ucho Bunia walcie śmiało.

Link to comment
Share on other sites

Tak my sie tez juz prawie spakowalismy ,ale wynikl nam jeden NIE MALY problem :( ( a juz bylo wszystko nagrane :-? ) nie mamy z kim zostawi Malcow i dwoch suczek (reszta jedzie z nami) .

Mam nadzieje ze klopot sie rozwiaze i sie spotkamy :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ja biore moja bezpapierowa bullinke i rownie bezpapierowa schroniskowa suczke - problemu nie bedzie :D

Fotek mamy zamiar zrobic tysiace 8)

Co do wyjazdu i dojazdu - jeszcze wszystko sie ustala, cos wiecej pewnie bede wiedziec w piatek moze :D

Staff-ka - Ty juz cos tam wymyslisz :D Bo musisz byc i tyle :)

Co do noclegu - noce teraz sa coraz cieplejsze, nie bedzie pewnie problemu - a poza tym kto chce spac? 8)

Link to comment
Share on other sites

Staff- ka ty napewno coś wykombinujesz a jak nie to bierz wszystko z sobą, :wink:

Dzięki za pomoc jeśli moje stadko może jechać no to ja też chyba muszę sę zacząć pakować, tylko narazie hi hi w drugą stronę pojadę, a potem się przepakuję i chyba na Poznań.

Bardzo chciałabym was poznać no i na Buliadę już z 3 rok nie mogę się zebrać, luby już przekonany, wiedziałam że przeciąganie ciężarów go skusi, trzymajcie kciuku żeby wszystko się udało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...