Jump to content
Dogomania

BULLIADA - Zaniemyśl, 12-13 VI 2004


tufi

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oto foto mini relacja z Bulliady ;-)

dosłownie bo beda miniaturki

zdjecia Maluszka z El Cornijal ;-)

zrobione na Bulliadzie

ecpuppy.jpg

aliceecpuppy.jpg

a oto zdjecie jeszcze jednej mini z Bulliady Jenna Zona Bulls

alicejenna.jpg

i jeszcze nasze wspolne ;-)

alicebulliada.jpg

pozdrawiamy

Aga, Krzysiek i Ala

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców :BIG:

Nasze wrażenia z BULLIADY są SUPEROWE !

Piękna okolica , Zaliczyliśmy kąpiel w jeziorku na waleta :oops: , świetnie bawiliśmy się na weight pullingu , nasza kruszynka niezmiernie nas zaskoczyła przeciągając 180 kg, a sama waży zaledwie 17 kg.

Możnabyło uśmiać się po pachy na przebierankach , pogadać przy ognisku , przekąsić conieco swojskiej strawy i pieczonej kiełbaski.

Poznaliśmy wielu fajowych ludzi , miłośników bullowatych .

Muzyczka faktycznie zabawiała nas całą nockę , ale my akurat nie przyjechaliśmy po to ,żeby się wysypiać :drinking:

Wystawa i organizacja świetna .

Oceny bardzo szczególowe i krytyczne i tak trzymać !

Pozdrawiamy wszystkich nowo poznanych i do zobaczenia za rok :beerchug:

Link to comment
Share on other sites

No to w takim razie króciutko o AST !!!

Sedzia :VIVA MARIA SOLECKYJ - SZPUNAR

Psy - od Klasy Posredniej , Suczki - wszystkie Klasy

Psy - Klasa Szczeniat,Mlodieży (M.Kozlowska)

PSY

KL.Szcz.

1.Wo.MORBIT ANGEL Herezja

KL.ML.

1.Zw.ML.ARISTO Prodigi

2.dsk.CZUBAJ CZAN Gold Bonzo

3.dsk.B.J.Gold Bonzo

4.dsk.STRONG MAN Pieszczochy Kramonki

KL.Pos.

1.CWC.IRGEN GOLDEN BOY Gang - Staff

2.dsk.BALTO Gold Bonzo

3.dsk.F.P.T JAILHOUSE ROCK Lesoto

4.dsk.CARTIER Blękitne Żarlacze

KL.Otw.

1.CWC.APO Herezja

2.dsk.EPD GOLDEN BOY Lesoto

3.dsk.HARRY Atletico

4.dsk.BOOLET Pentagon

KL.CH.

1.CWC,NPwR,Zw.RASY NOBLE PATRIOT Parastone"s

2.dsk.BASCO Klan Erolla

3.dsk.MARTIN SCHMIT Buteo

4.dsk.PETER PAN z Wislanego Portu

SUKI

Kl.ML.

1.Zw.ML. COLLIN Gold Bonzo

2.dsk.CARESS Gold Bonzo

3.dsk.BRENDY ONE Zanzibar

4.dsk.AGITA Florida

KL.Pos.

1.CWCKIARA

2.dsk.BORN TO ENYON LIFE Challender

3.dsk.PEGGY SUE Buteo

4.dsk.ARETUZA Ma-Po

KL.Otw.

1.CWC,NSwR UNCJA Zloty Kanion

2.dsk.INSPIRACJA Sasquehanna

3.dsk.BISHA Blekitne Żarlacze

4.dsk.CCS KSIĘZNICZKA CHARDACHA Lesoto

Kl.CH.

1.CWC ASTA Gold Bonzo

2.dsk.URODA Memory

3.dsk.SINBA Srebrny Krąg

Widzialam wybór NAJLEPSZEJ GLOWY,ale :oops: niestety nie dowiedzialam sie co to za zwierzatko - na pewno suczka :)

Gratulacje dla poszczególnych ZWYCIEZCÓW KLAS i zawodów WEIGHT PULLING , a takze konkurencji NAJZABAWNIEJ PRZEBRANEGO PSA - BRAWOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Pozdrawiam serdecznie spotkanych na BULLIADZIE - Dogomaniaków :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

My także meldujemy się po powrocie z Bulliady.

Ogólnie cały wyjazd zaliczamy do bardzo udanych, super domki, świetne domowe jedzenie w pobliskim barze i dookoła sami zwariowani ludzie na punkcie swoich psiaków.

Ps. w naszym domku była ciepła woda ( po prostu trzeba było podłączyć podgrzewacz do prądu).

Jeden z uczestników tego forum opisał bardzo jednostronnie występ buli, skupiając się tylko na hodowli DT a przecież były inne nawet piękniejsze psy z innych hodwoli. W klasie młodzież bardzo silna konkurencja szkoda tylko że jeden z psów z Siriusa skaleczył łapę, kulał i z góry skazany był na porażkę. Nawet p. Jędrasiak zauważył iż dawno takiej nie było.

Dziwi fakt że do porównania na najpiękniejszą głowę bullterriera nie stanął champion Hummer zwycięsca rasy tylko między innymi Leon Taurus który wygrał kl. otwartą a przegrał porównanie.Czyżby champion miał coś z głową ( MSMIM pisał piękna głowa kosztem miernych zębów więc tu chyba na odwrót ).O co tu chodzi ????????

Ps 2. Co do muzyki to dwa dni w roku możesz się pomęczyć przy dzwiękach techno, ciesz się że nie był to Michał Wiśniewski.

Link to comment
Share on other sites

Karolcia - sie nie denerwuj ;)

Ja bym tam chyba wolala Wisniewskiego sluchac niz tej lupanki, serio :)

Co do opinii o psiakach - kazdy ma inne gusta i na inne psy zwrocil uwage po prostu.

Co do Rudolfa - szczerze - jak dla mnie jest za drobny, widzialam go w dobrej formie na innej wystawie, nie jest po prostu w moim typie.

Z Hummerem pewnie kolezance MSMIMI chodzilo o to, iz ma ladna glowe, ale pewnie zgryz nie do konca dobry.

Decyzje dotyczace wyboru glowy wzbudzily troche emocji - zarowno w bullach duzych, jak i mini. Ale czy nie o to chodzi na wystawie? By byly emocje, zabawa i "show" :D

eee tam - nie ma sie co martwic i bron Boze klocic - kazdy z nas postawiony na miejscu sedziego wybralby zapewne inaczej :D Dlatego to jest takie fajne - nie ma dwoch takich samych psow i dwoch takich samych opinii o jednym psie :D

Link to comment
Share on other sites

Ps. w naszym domku była ciepła woda ( po prostu trzeba było podłączyć podgrzewacz do prądu).

no wiesz ty co :D za kogo nas masz hehe, no pewnie ze próbowalismy ale co z tego gdy był zepsuty :roll:

Jeden z uczestników tego forum opisał bardzo jednostronnie występ buli, skupiając się tylko na hodowli DT

pisałam o tym co mi sie podoba :)

a przecież były inne nawet piękniejsze psy z innych hodwoli

mogłabys napisac cos wiecej na ten temat? jakie psy ci sie podobały?

szkoda tylko że jeden z psów z Siriusa skaleczył łapę, kulał i z góry skazany był na porażkę.

wg mnie to nie był jedyny powód dla którego nie był na lokacie. ale - tak to jest ze kwestia piekna to sprawa względna, nie ma co sie spierac

podobnie jest z muzyką. :D

wiśniewskiego nie było ale krawczyk był :evilbat: :HUT012:

kwestia gustu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze :shock: Az sie boje - moze te zupki chinskie tak dzialaja? Tudziez picbulle? Przypomnij sobie minuta po minucie, co robilas na bulliadzie, przypomnij sobie... czy byli tam jacys genetycy i eksperymentowali? :o

Link to comment
Share on other sites

Przypomnij sobie minuta po minucie, co robilas na bulliadzie, przypomnij sobie... czy byli tam jacys genetycy i eksperymentowali?

eeeeeeeeeeeee....... :stupid:

ty... matisse- wiesz coś o tym ?? :o :evilbat:

ach matisse nie wie, nie było jej wtedy...........

pląsała przecież wówczas z amantami przy muzyczce ...

no powiedz matisse powiedz jak było..

i co z tymi dwoma kolesiami, bo tak szybko zniknęli nad ranem.... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

no powiedz matisse powiedz jak było..

i co z tymi dwoma kolesiami, bo tak szybko zniknęli nad ranem.... :evilbat:

Zniknęli nad ranem bo się Was bali najwidoczniej... Chyba nie wyglądacie najlepiej.. :evilbat:

Poza tym wcale nie muszę mówić jak było, w końcu masz sobie wszystk przypominać minuta po minucie.. Chyba, że masz z tym jakiś problem.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zniknęli nad ranem bo się Was bali najwidoczniej...

gdyby sie nas bali to by uciekli wieczorem kiedy natalia krzyczała ze mają sie odczepic bo jestes niepełnoletnia :evilbat:

a poszli sobie nad ranem- bo wytrzeźwieli moja droga a wtedy jak wiesz wszystko wygląda mniej pięknie 8) :lol:

tak mi przykro....... :roll:

:evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

a poszli sobie nad ranem- bo wytrzeźwieli moja droga a wtedy jak wiesz wszystko wygląda mniej pięknie 8) :lol:

To by wyjaśniało dlaczego do Ciebie nie chcieli przyjść w ogóle.. Może to ta fryzura, co? :evilbat:

I skoro już mówimy o trzeźwości to następnym razem lepiej uważaj komu proponujesz krycie swoim bandogiem.. :-?

Link to comment
Share on other sites

I skoro już mówimy o trzeźwości to następnym razem lepiej uważaj komu proponujesz krycie swoim bandogiem..

nie wypowiadaj sie na ten temat bo tej rozmowy nie mogłas słyszec ewentualnie ktos ci doniósł :-? pewnie połowa juz nie zgadzała sie z prawdą :x

nie zapominaj ze gdy taka rozmowa miała miejsce, ty odsypiałas nocke

a pamietasz co mówiłas przez sen? :lol: :lol:

ze " ...i tak stafikowcy są najlepsi..." ach och ech

ale mielismy ubaw.

:lol: :lol: :lol:

nie wiesz ze mówisz przez sen? powinnas wiedziec ja na twoim miejscu wzięłabym osobny pokój. cóż ty to tam opowiadałas :lol:

teraz do konca zycia cie bede szantażować :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Baaardzo dziwne, bo właśnie tę rozmowę o kryciu podsłuchałam w czasie nocy kiedy Ty myśląc że wszyscy śpią wymknęłaś się cicho umawiać się na krycie i sprawdzenie gameness :-?

Dziwne też co robiłaś w ciągu dnia, że słyszałaś jakieś głosy... bo ja na przykład oglądałam psy na wystawie, jakbyś wzięła ze mnie przykład może wreszcie nauczyłabyś się czegoś o bulterierach... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale dajecie czadu , no jak bym nie kumala to pomyslalabym,ze ZAGORZALA AWANTURA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bullo.Staffiko,Am'staffo Laczmy sie a bedzie WESELEJ :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak poza tym to "ladnie sie tam u Was dzialo " :roll: :wink: :wink:

A ja myslalam,ze tylko mój mąż "nie wiedzial co sie dzialo" :angel: dwa czy trzy razy ukladalam go do spacia ,a i tak za kazdym razem widzialam go jak lazil po calym osrodku jak RUMUN , ponoć wszedl dio jakiegos zupelnie obcego domku i sciagajac goscia z lózka krzyczal mu do ucha -....wsawaj impreza...... - na PULLINGU tez cos tam ponoć wymyslal , z jednego goscia sie smial (takiego kafara),że spuchl i zaraz pęknie - ZE ON NIE DOSTAL GDZIES PO GEBIE to jestem w SZOKU :o 8)

Na drugi dzień polowa osrodka mówila mu CZESC ,albo ..CO JEST JEZUS ?????

A on mi mówi,ze nawet nie wiedzial ,ze go tylu ludzi zna :lol: :lol: :lol: :lol: ,a on ich nie :wink:

Sluchajcie ,a moze to byl ten jeden z dwóch gosci , co tam u Was urzedowali :D :wink: :lol: :lol: :lol:

Po tak szczerze powiedziawszy po jakims czasie nie zwracalam UWAGI co sie z nim dzieje - skoro dobrze sie bawil :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...