Jump to content
Dogomania

BULLIADA - Zaniemyśl, 12-13 VI 2004


tufi

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To musialby być faktycznie przypadek - jedziemy w dwa samochody 8 osób , 7 zgloszonych psiaków - jak " Rumuny " 0X juz nie wspomne o betach :evilbat: :D

WOW z niezmierna checia wziela bym kogos po drodze na prawde :) ,ale w obecnej sytuacji - to pozostaje tylko "na wetylek" :-?

Powiem szczerze,ze macie rację POWINNAM wziazć WSZYSTKIE stworzenia - fakt nie lubie pozostawiać ich z kims innym niż mąż,siostra, szwagier - niestety SILA WYZSZA :-?

Generalnie gdzies wyjeżdzajac wybieramy takie miejsca,aby mozna bylo psiaki zabrać ze soba - ale niestety calego miotu nie da rady :( :(

Agusia i Busiu bede wypatrywać Twojego uszka :wink: chyba,ze tufi uraczy mnie za duzą iloscia :drinking: hihihihi i juz nic nie bede mogla dostrzec :wink:

Ps. W 2001 roku na Bulliadzie spalam w samochodzie (az trzy godziny :D ) i wyspalam sie :D bylo SUPER i cieplo :)

Link to comment
Share on other sites

Staff- ka ja napewno pierwsza dojrzę te twoje cudeńka chyba że za dużo pochłonę napojów wyskokowych.W najgorszym razie też moge spać w aucie bo nie za duża jestem, hi hi , to się wyśpię.

Nie mogę znależć Zaniemyśla na komputerowym atlasie Europy , przy której drodze leży ta miejscowość i jak się jezioro nazywa?

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Razem z moimi dwoma Bulami będziemy w Zaniemyślu od soboty. To nasza pierwsza wizyta na takiej klubowej imprezie, zazwyczaj jeździmy na wystawy krajowe i międzynarodowe. Mamy nadzieję że pogoda dopisze, ognisko będzie trwać do samego rana, a w niedzielę cięzka praca na ringu. :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol:Moje bulowate pociechy to 10 letnia suczka PERFEKT MAKE UP Alet / w domu Bulcia/ która będzie występować niestety "solo" w klasie weteranów :cry: oraz 1,5 roczny Roland Taurus - ostatni występ w klasie młodzieży. Przed nami długa podróż ok.5 godzin , ale czego nie robi się dla swoich bulci.

Link to comment
Share on other sites

My też z Macikiem jedziemy i występujemy. Ale Macikiowi dzis Noxik zrobił nowe dziurki w brodzie ale to już normalne że Macik coś przed wyjazdem wykombinuje, potraktuje to jak weekend w fajnym miejscu i spotaknie z fanatykami bullowatych a już coś dla mata znajde. Wiec do zobacenia już nie długo

Link to comment
Share on other sites

PSY

mlodzież

1. LOTEC dziedzictwo tudora

2. LOTUS EXIGER dziedzictwo tudora

3. ROLAND Taurus

4. Rudolf Sirius

pośrednia

1. TRAVIS z Sypniewskiej Osady - CWC

otwarta

1. LEON Taurus - CWC

2. BOLO Dynastia Bulli

3. YPSILON Dynastoa Bulli

champ.

HUMMER Dziedzictwo Tudora - NPwR, BOB

SUKI

młodziez

1. ATENA z Rodziny Soprano

2. PORT AUGUSTA at opalplast ara-scania

3. LANCIA THESIS Dziedzictwo Tudora

pośrednia

QUEENNE Dynastia Bulli

otwarta

1. ANTRACITA z Polnej Drogi - CWC, NSwR

2. FIRSTPRIZEBEARS Błękitny Skarb

champ.

GEMBALLA Dziedzictwo Tudora

weteranów

PERFEKT MAKEUP Alet - najpiękniejsza glowa bullterriera

Bullterrier miniaturowy

SUKI

szczenieta

Mooncraft's IN YOUR EYES - WO

mlodziez

JENNA SMALL Zona Bulls - BOB, najpiekniejsz głowa bullterriera miniaturowego

Poza tym BISa kto zgarnal?

Oczywiscie - STAFF-KA i Bamber!!!

Bylo super, kto nie byl, niech zaluje - opowiem, jak odpoczne :)

Link to comment
Share on other sites

no stafka to mogłaby otworzyc kramik z pucharami bo zdobyła ich chyba z dziesięć a moze i więcej :lol:

w sumie nie ma sie czemu dziwic nawet był rozłam u nas w towarzystwie bullocholików którzy chcieli zdradzic BT i zaczęli sie wahać czy nie pokusić się na staffiątko od staffki. :lol:

poza tym widzielismy sunie i pieska - kilkunastotygodniowe asty z ostatniego miotu i bylismy oczarowani.

wiecej nie moge nic powiedziec na temat staff -ki bo ast i stb sie nie interesowalismy szczególnie, wiemy tylko ze bisa wziął pies staffki

co do bulli - sedziowanie bulli było w miare, sedzina zastanawiała sie baaarzdo długo nad ocenami i lokatami, nie było generalnie jakis szczególnie kontrowersyjnych ocen.

bob miał hummer z DT

było wiele psów z DT, dwóch braci LOTEC dziedzictwo tudora i LOTUS EXIGER dziedzictwo tudora, pierwszy rzeczywiscie zasługiwał na zw. mł.,biały z rudym znaczeniem na uchu podobnie jak ojciec

bardzo barzdo nam sie podobał, brat nieco mniej ale także

w ogóle dziedzictwo tudora zaprezentowało wiele pieknych psów, pieknych głow niektóre ze srednimi niestety zebami.,

cos kosztem czegos..

ale generalnie bylismy pod wrazeniem psów z tej hodowli

poza tym startowała sunia jaha11 i jej kibicowalismy, dostała niestety 2/2 ale za to dosk i piekny opis :)

co do ośrodka- nie było w ogóle ciepłej wody, warunki jak za tą cene -150zł za domek nie za dobre, łożka pietrowe jak z pokoju tortur a poza tym huczące "tekno" które nam zafundowali sąsiedzi dobijało nas niemiłosiernie a panie w recepcji wzruszały jedynie ramionami w stylu : cos ci nie pasuje to twoja sprawa wazne ze zapłaciłes wiecej nic nas nie obchodzi :evilbat:

generalnie jak nastepnym razem zdecydujemy sie na bulliade to juz nie bedziemy wynajmowac w tym osrodku :roll:

poza tym starsznie dużo baraniarstwa dresowego

i zawody weight pulling rodzące jakies niezdrowe emocje eeee...

chociaż sama wystawa równiez budziła czasem niezdrowe emocje niektórych wystawców którzy niezadowoleni z oceny ostentacyjnie schodzili z ringu

no i chciałabym jeszcze tylko powiedziec, z całym szacunkiem, ale wg mnie timar (którego nie było na bulliadzie) hoduje jednak bullterriery a nie owczarki niemieckie :wink: :lol:

generalnie najbardziej podobało sie mojemu kundlikowi (ok 35 cm w kłebie) karmionemu klubową kiełbaską ( liczylismy ze od kiełbaski KTTB zamieni sie w bulla ale nic z tego :cry: )

był zachwycony do czasu kiedy 30 kg bullinka usiadła mu na głowe :D

poza tym zdał egzamin na towarzysza bulla bo sie nie dał i walczył dzielnie w zabawie :)

acha!

nam sie bardzo podobały przebieranki

będą zdjęcia!

jakis wystawca astów chyba ze śląska przebrany za kobietę :D zadarł nawet ku uciesze publiczności swą kiecuszkę do góry - pewnie tym sedziego urzekł i wygrał :D ze swoimi astami równiez przebranymi

nam sie jednak najbardziej podobał pies zdaje sie z buteo i jego pan przebrani za karateków czy judoków (?). :lol: :lol:

w swoich białych kimonkach wyglądali wrecz rewelacyjnie!!!!

poza tym melduje ze w zaniemyslu serwują włoskie lody w kolorze niebiesko- turkusowym farbujące język i są o smaku gumy balonowej!!!!

Link to comment
Share on other sites

Impreza całkiem fajna, choć jak zawsze można było dostrzec parę minusów jeśli o organizację chodzi. Jeśli chodzi o "tekno" to powtorzę za kimś (niestety nie pamiętam kim) że Asia już stara jest i nie umie się bawić :lol: Ale faktycznie, muzyka czasami dobijała. No i byłam pod wrażeniem Poznania, cudowne miasto.

Jeśli o psy chodzi to nie do końca jestem zadowolona, bardzo mała stawka jak na tak teoretycznie prestiżową wystawę. Ale było na co popatrzeć. No i oczywiście wielkie gratulacje dla Staffki, widać od razu, że z niej dobra hodowczyni :wink: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

no stafka to mogłaby otworzyc kramik z pucharami bo zdobyła ich chyba z dziesięć a moze i więcej :lol:

No dobra w sumie pucharów naliczylam 15 - 11 w ringu i 4 w ringu honorowym - ufff kupka dobrego zlomku :wink:

DZiekuje wszystkim,którzy trzymali za moje psiaki kciuki :buzi:

No to jedziemy :

sedzia: Magdalena Kozlowska - Staffiki

PSY

Klasa SZcz.

1.Wo. STAFFKA IN THE WORLD

KL.ML.

1.bdb.MAX Dynastia Bulli

KL.Pos.

1.CWC TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka

KL.Otw.

1.CWC GIN BIN Pullera

KL.Ch.

1.CWC,NPwR,Zw.Rasy,BIS RAPID SHOT Buldozer = BAMBER

2.dsk.DIRTY DANCING Daffodil Yellow

3.dsk.SKY SKRAPER Adba

SUKI

KL.SZcz.

- LA OLA Daffodil Yellow - nie stawila sie

- YRRYDA TORAMODAZA Staff-Ka - nie stawila sie

KL.ML.

1.Zw.ML. MONTGOMERY Buldożer

2.dsk.TORA-TORA Buldożer

KL.Pos.

1.CWC BLACK LADY Skordatura - córa BAMBERA :D

2.dsk.FUKSIA Mar - Jak

- KATE Buldozer - nie stawila sie

KL.Otw.

1.CWC,NSwR TORRIDA KASKARINDA Staff-Ka

2.dsk.VICTORIA Poczta Berlin

3.bdb ZEBA Kabri

db.JAWA Kabri

W tym :

NAJPIEKNIEJSZA GLOWA SBT - GIN BIN Pullera faktycznie glowe ma psisko fenomenalną :D

KONKURENCJE HODOWLANE :

NAJPIEKNIEJSZE SZCZENIĘ BULLIADY - STAFFKA IN THE WORLD -Staffik

zaniemyslSZ.JPG

ZWYCIEZCA DERBY - CZUBAJ CZAN Gold Bonzo - AST

NAJLEPSZA PARA HODOWLANA - TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka & TORA-TORA Buldożer - Staffiki

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA - hodowla GOLD BONZO - AST

NAJLEPSZY REPRODUKTOR chyba ,nie jestem pewna,ale raczej tak - GOLD BONZO Kuba Rozpruwacz - AST

NAJLEPSZA SUKA HODOWLANA - niestety nie pamietam :(

BIS - RAPID SHOT Buldozer - Staffik

zaniemysl2.JPG

Przepraszm za jakość fotek,ale to nasz aparat - niestety :(

CALOKSZTALT IMPREZY BYL ZNIEWALAJACY w porównaniu do poprzednich lat :D

SIe rozpisalam,a jeszcze nie odesplalam - przepraszm udaje sie na spoczynek :wink: - gdyby jeszcze cos postram sie opisac jutro - Buziaki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...