Jump to content
Dogomania

BULLIADA - Zaniemyśl, 12-13 VI 2004


tufi

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chętnie bym przyjechała (Gosia09 z Emi by mnie na pewno zabrały) ale nie zostawię mojego szczeniaczka w domku, a to nie bulek więc nie wezmę ze sobą. Cóż Gosia będzie musiała mi opowiedzieć jak było i wy oczywiście

Link to comment
Share on other sites

hurra :)

Ja napisalam maila do organizatorow i byc moze z moja blondyna damy pokaz obedience - czekam tylko na jakakolwiek odpowiedz :)

Ale i tak ja wezme - ksiazeczka zdrowia + zaswiadczenie o szczepieniu chyba wystarczy? Mysle tu o tej imprezie, bo na wystawie bede miala inna robote :D Fotografowanie :)

Link to comment
Share on other sites

No to dostalam potwierdzenie - Bercia i ja damy krotki pokaz klasy zerowej obedience :D Zaczynamy ostre treningi, co jej sie bardzo przyda, gdyz zaczyna wpadac w urojona ciaze.

Juz zaczynam miec treme :roll:

Link to comment
Share on other sites

Zaniemyśl jest tutaj:

http://www.pilot.pl/index.php3?Z_CITY_NAME=Zaniemy%B6l&form_t=1〈=pl

Jest to 30 km od Poznania :)

Bez psa mozna jak najbardziej. Koszty - prawie zerowe, bo: ognisko jest bezplatne, chyba ze chcesz cos zjesc ;) nie wiem, czy wstep na wystawe kosztuje - jesli tak, to jest to max ok. 10zl. Mysle, ze w granicach 50zl powinno sie wszystko zmiescic.

Link to comment
Share on other sites

my tez chcielibysmy sie wybrać (2 osoby) i szukamy transportu z katowic.

poza tym myslelismy o wynajeciu domku. czy ktos by sie dołączył aby było taniej???

ps

matisse sie waha :wink: marudzi ze nie warto ze mało psów bedzie ze kumoterstwo :wink: czy ktoś ją (i mnie) przekona że jest inaczej?

Link to comment
Share on other sites

Horacy - z tego, co mi poznanscy bulloholicy donosza, to domek dla Was jest zarezerwowany i to dla kilku osob, wiec juz koszty macie obnizone :)

Matisse juz sie nie waha - wytlumaczylam jej na gg :D

A tak serio - warto zobaczyc cos takiego na wlasne oczy i wtedy ocenic, czy bylo kumoterstwo itd itp.

Bedziecie mogli poznac Staff-ke i jej wspaniale psy, zobaczyc moja porazke podczas wystepu z Beri :wink: , a i innych atrakcji na pewno nie zabraknie :)

Link to comment
Share on other sites

Horacy - z tego, co mi poznanscy bulloholicy donosza, to domek dla Was jest zarezerwowany i to dla kilku osob, wiec juz koszty macie obnizone

szukamy jeszcze kogos do pokoju :drinking:

:lol: mamy 4 osobowy pokój wiec jak jeszcze jakies duszyczki sie znajdą a to juz bedzie super tanio

oszczedność w tej kwestii jest dobra bo nadwyżke mozna przeznaczyc na inne cele :drinking:

musimy przekonac matisse :beerchug:

i nadal szukamy transportu

poza tym uważam ze w takim domku moze sie zmieścic wiecej niz przewiduje plan przeciez nie mówcie mi ze bedzie każdy spał grzecznie w swoim łózku :haha:

a jak jeszcze słysze ze bedzie ognisko hoho

akuurat 8)

Link to comment
Share on other sites

Moi Drodzy - sa pewne problemy. Oto, co dzis przeczytalam w mailu od organizatorow bulliady:

Niestety nie wiadomo, czy bulliada dojdzie do skutku, bo jest za mało zgłoszeń jak na razie. Okaże sie po 25-26 maja.

Zglaszajcie swoje psy, bo jak inaczej sie spotkamy?

Termin przyjmowania zgloszen przedluzono do 25 V - macie jeszcze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

To moze gdzies wybrancom pokaze z boku ;)

Zobacze jeszcze - jesli sie jej poprawi, to postaram sie z nia troche popracowac - ale do niczego nie bede jej zmuszac. Poza tym klasa zerowa to podstawowe komendy, wiec nie wiem, czy to bedzie az tak atrakcyjne dla widzow... Pozyjemy, zobaczymy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...