Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Troche pracuję trochę praktykuję ;)[/QUOTE]

no to jutro najprawdopodobniej przyjedzie tam nasz były podopieczny - olbrzym Bąbel :( ze Starachowic - nie wiadomo co mu jest co w S diagnostyka jest po prostu boska... może pobędzie tam kilka dni na badaniach :( oby znaleźli co mu jest i oby się udało mu pomóc bo wygląda to źle - woda w płucach i w worku osierdziowym, w morfo wychodzi ostry stan zapalny, biochemii nie zrobiono :mdleje: ; EKG było robione i jest tam coś nie tak, ale już nie pamiętam jak brzmiał opis, a nie mam go na mailu; generalnie jestem przerażona bo pies jest młody a już takie coś :( utul go ode mnie proszę :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no to jutro najprawdopodobniej przyjedzie tam nasz były podopieczny - olbrzym Bąbel :( ze Starachowic - nie wiadomo co mu jest co w S diagnostyka jest po prostu boska... może pobędzie tam kilka dni na badaniach :( oby znaleźli co mu jest i oby się udało mu pomóc bo wygląda to źle - woda w płucach i w worku osierdziowym, w morfo wychodzi ostry stan zapalny, biochemii nie zrobiono :mdleje: ; EKG było robione i jest tam coś nie tak, ale już nie pamiętam jak brzmiał opis, a nie mam go na mailu; generalnie jestem przerażona bo pies jest młody a już takie coś :( utul go ode mnie proszę :([/QUOTE]

On będzie na jakąś fundację wpisywany czy na osobę prywatną?
Na pewno w niedzielę się tam pojawię, bo mam teraz tydzień urlopu, ale nie wiem czy tak długo zostanie. Potarmoszę jeśli tak ;)
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']na nas albo na ŚTOZ będzie bo Majka ze ŚTOZu jest w Starachowicach i ona na miejscu czuwa nad Bąblem, strasznie się martwię o niego... taki młody, fajny pies[/QUOTE]

Ok, to zajrzę w niedzielę do komputera co tam zostało stwierdzone..
Obrzęk płuc i zmiany w EKG mogą wskazywać na chorobę serca.. Trzeba go porządnie przebadać, to na pewno.

Dziś 21 i gdzie ta wiosna?
Fajnie byłoby pojechać gdzieś gdzie nie będzie śniegu i przetestować nowy obiektyw - zwłaszcza, że Galina odpicowana :razz: Na supersport - brzuch ogoliłam jej na zero, bo dziwnie wyglądała ogolona do mostka, a od mostka kłaki dlugości 5 cm.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[quote name='eria']prześliczna :loveu:[/QUOTE]

[quote name='malawaszka']lalunia śliczna - 100 lat!!!![/QUOTE]

:loveu:

[quote name='Doginka']Ale Gallusia ma ślicznie głowę zrobioną :loveu:[/QUOTE]

No takiego komentarza to się nie spodziewałam :loveu:
Jedyne co to ta grzywka, ale lepiej układa się krótka więc tak już jej zostawiam ;)


Jutro Galeństwo będzie miało sanację jamy ustnej, proszę trzymać kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...