Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']Justa oby tylko tłuszczak jak u wieeelu sznaucerów[/QUOTE]

W dotyku przypomina tłuszczaka, ale poczekam aż się wypowiedzą bardziej doświadczeni ode mnie :shake:
Ehhh.. czas leci nieubłaganie..

Galczenek w pasach bezpieczeństwa
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2163/jn2h.jpg[/IMG]

Edited by Justa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Justa oby tylko tłuszczak jak u wieeelu sznaucerów[/QUOTE]
Trzymam kciuki, żeby to było to, a nie nic poważniejszego.

[quote name='Justa']
Galczenek w pasach bezpieczeństwa
[URL]http://img855.imageshack.us/img855/2163/jn2h.jpg[/URL][/QUOTE]
Te pasy wyglądają naprawdę super ;)

Link to comment
Share on other sites

Galina dzisiaj została pozbawiona niemal wszystkich siekaczy :shake: odkryły się szyjki zębowe, zęby zaczęły się ruszać no i trzeba było je powyrywać.
Korzystając z okazji zrobiliśmy biopsję cienkoigłową guzka.. No i czekamy na wynik.

Galeństwo doszło już do siebie, właśnie rzuciła mi pod nogi piłkę :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']W dotyku przypomina tłuszczaka, ale poczekam aż się wypowiedzą bardziej doświadczeni ode mnie :shake:
Ehhh.. czas leci nieubłaganie..

Galczenek w pasach bezpieczeństwa
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2163/jn2h.jpg[/IMG][/QUOTE]

Dopiero wróciłam do żywych (:evil_lol:) i zobaczyłam to zdjęcie. :) Ile Galina waży? Jeśli coś koło 8 kg, to może te szeleczki by pasowały też na mojego Buddy'ego. Moglibyśmy kiedyś umówić się na przymiarkę? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Oj tu też zdrówko szwankuje czarnej sznupce... Oby nie rósł ten tłuszczak:)
Szelki jak do auta rajdowego:lol: wyglądają na bezpieczne i wygodne.[/QUOTE]

Oby nie, a jak urośnie to się usunie ;)
Szele są mega, dużo lepiej się czuję od kiedy je ma, zwłaszcza, że sporo jeździmy samochodem we dwie :)

[quote name='Bonsai']I jak tam TŻ, dostał się? Ja tak!!! :)[/QUOTE]

[quote name='Bonsai']Dopiero wróciłam do żywych (:evil_lol:) i zobaczyłam to zdjęcie. :) Ile Galina waży? Jeśli coś koło 8 kg, to może te szeleczki by pasowały też na mojego Buddy'ego. Moglibyśmy kiedyś umówić się na przymiarkę? :)[/QUOTE]

Dostał się :) :) :)
I Tobie gratuluję !

Szelki na 100% będą pasować, bo one mają bardzo dużą regulację, a najważniejsza jest w tym wypadku waga zwierzaka i one są chyba do 12kg o ile dobrze pamiętam :)
Polecam, naprawdę są super, chociaż trzepią trochę po portfelu to warto !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dawno się nie odzywałam, ale jest powód :)
Nieoficjalnie skończyłam studia, została tylko papierologia i czekanie na wydanie prawa do wykonywania zawodu ! :)

U Galiny wszystko w porządku, trzyma się jakoś dziewczyna, w tym roku stuknie jej lat 11 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']Gratulacje !!! :-)[/QUOTE]

Dzięki ! :)
To niesamowite.. Jak założyłam tego blożka byłam na samiuśkim początku studiów, a tu już koniec.. ale nie powtórzyłabym tego za żadne skarby :p

[quote name='malawaszka']No to Gratulacje - czyli już możemy Ci mówić Pani Doktor??? :)[/QUOTE]

Kurcze.. chyba tak ! :mdleje:
Aczkolwiek nie dociera to do mnie kompletnie.. Jak ktoś się w klinice do mnie tak zwróci to nie czuję jakby mnie to dotyczyło :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']Dzieńdobry Pani Doktorowo :) ale super ze juz masz taki tytuł! oszołomienie - to zrozumiałe :) ale super naprawde! :multi:

Głaski dla Galci :)[/QUOTE]

Dzięki, też się cieszę ! :)

[quote name='Korenia']Gratulacje :) W jakiej dziedzinie chciałabyś się specjalizować?[/QUOTE]

Dzięki!
Chciałabym chirurgię, a co z tego wyjdzie..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...