Jump to content
Dogomania

czarna jaszczurka Galina


Justa

Recommended Posts

Trochę mnie nie było..

Przyszłam się pochwalić - wczoraj miałam ostatni egzamin i udało mi się go zaliczyć, w związku z czym z dumą wkraczam w X semestr ;)
Teraz 2,5 tygodnia wolnego, co wydaje się dość nieprawdopodobne biorąc pod uwagę ostatni miesiąc..
Galina zapuszczona, ale postaram się strzelić jakieś foty, bo pewnie już zapomnieliście jak wygląda ;)

Na sterylizację jestem zdecydowana, musieliśmy to przełożyć, bo okazało się, że cieczka ostatnio się pospieszyła. Wracam z nart i pozbywamy się macicy.

Ściskam Was wszystkich ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję wszystkim za gratulacje :loveu:
Przyznam szczerze, że nie sądziłam, że pójdzie tak gładko, ba - w ogóle nie przewidywałam ferii w tym roku, a tutaj taka niespodzianka ;)

Jeśli chodzi o zdjecia to miałam dzisij pójść, ale raz, że wtałam o 13, a dwa, że właśnie zaczął sypać śnieg :diabloti:
Galina jest niemiłosiernie zapuszczona, może uda mi się ją w końcu trochę ogarnąć.
Wczoraj mnie zaźliła niesamowicie, gdyż na wieczornym spacerze zebrała coś z chodnika i jak ją przyciągałam coby jej zabrać łup to co piesek zrobił? Połknął w całości to co pochwycił :mdleje: Ręce opadają..
Schudła mi ostatnio, chyba w końcu waży tyle ile powinna.
Po 10 latach w końcu zaopatrzyłam się w kubeł na karmę i powiem Wam, że to genialny wynalazek - nie dość, że w końcu po podłodze nie wala się niezbyt łądny wór z karmą, nie śmierdzi toto, to jeszcze nie mam stresa że ten żarłok się dobierze do nadprogramowego jedzenia. Że też wcześniej na to nie wpadłam :p
Właśnie, Galina w maju skończy 10 lat, kiedy to zleciało :mdleje:
W sumie.. Dopiero zaczynałam studia, a zaraz je kończę :mdleje: I niedługo pewnie wyfrunę z rodzinnego gniazda, bo 24 lata na karku już.. A jeszcze niedawko wydawało się to takie odległe..

Galiny sterylkę planuję na początku marca - wracamy z gór 2 marca, we wtorek lecę na badania krwi, w czwartek jak wszystko bedzie dobrze zaplanujemy operację.

No, koniec gadania ;)

Link to comment
Share on other sites

Haha to jakbys wstala o tej 7 to jeszcze miałabyś wiosenke :P a tak zima, zima. Oh jak te pory roku szybko sie zmieniają :razz:

A o czasie weź nic nie mów-leci zdecydowanie za szybko! dlatego trzeba dobrze wykorzystywać czas nam dany. A nie narzekać. Ja nie cierpie jak ktoś gada -oby do piatku. To cholerka po co ten tydzien caly jest? zeby cas przelecial ot tak, to życie przeleci w ten sposób predzej :P

No a nasze psiaki niestety nie młodnieją :( Tosia tez w kwietniu bedzie mieć 10! wiec sobie łapki mogą podac obżartuchy jedne :P

MIłego wypoczynku Justynko! i mizianki dla suni :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jeśli chodzi o zdjecia to miałam dzisij pójść, ale raz, że wtałam o 13, a dwa, że właśnie zaczął sypać śnieg :diabloti:[/QUOTE] Ale śpioszek ;)

[quote name='Justa']Wczoraj mnie zaźliła niesamowicie, gdyż na wieczornym spacerze zebrała coś z chodnika i jak ją przyciągałam coby jej zabrać łup to co piesek zrobił? Połknął w całości to co pochwycił :mdleje: Ręce opadają..[/QUOTE]... to taki standard... :roll:

U mnie na szczęście Dora jak coś chwyci i jak krzyknę, to od razu wypuszcza z pyska.

[quote name='Justa']Właśnie, Galina w maju skończy 10 lat, kiedy to zleciało :mdleje:
(...)
Galiny sterylkę planuję na początku marca[/QUOTE] jeny... to już 10 lat? :-o

Odezwij się na początku marca jak tam sterylka.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam wszędzie więc i tu wpadłam :)
Gratuluję zaliczenia kolejnego semestru! Zazdroszczę że już kończysz... Ja zaczęłam i gdzie tu do końca hehe
Ehh wyjazd w góry... Pomarzyć można :) Może jakieś zdjęcia przywieziesz to chociaż oczy naciesze .
Czekam na foty Galinki i zdrówka dla 10latki :)

Link to comment
Share on other sites

Zmotywowana Waszymi licznymi wypowiedziami poszłam zrobić zdjęcia.. Jako, że całkiem niedawno mój sprzęt poszerzył się o tele, to była doskonała okazja do wypróbowania go..
Wnioski są takie - albo się cofnęłam w rozwoju, albo pogoda była zbyt lipna :placz:

[IMG]http://img829.imageshack.us/img829/948/dsc0288ml.jpg[/IMG]

Może jak stopnieje śnieg będzie lepiej..


Wczoraj zrobiłam EKG Galinie i serce ma zdrowiutkie.
8 marca sterylka ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...