Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurde, ludzie, tak sie nie robi :( Specjalnie poustawialam wszystko tak, zeby sie spokojnie zglosic na II turnus tak jak bylo podane, 26 marca o 0.00 Akurat tak sie sklada, ze ostatnio nie mialam mozliwosci siedziec na dogo ani forum obozowym i sledzic watku. A tutaj na ostatnia chwile zostal zmieniony termin zapisow na wczesniejszy. W efekcie - lista rezerwowa:-(

To nie w porzadku i nie powazne, takie wyscigi urzadzac i zgadywanki :( Ja wiem, ze Wam wszystko jedno, kto przyjedzie sie szkolic, ale... no sorry, tak sie nie robi.

Przepraszam, jesli kogos dotknelam ta uwaga z organizatorow, ale po prostu takie sa moje odczucia w tej chwili :-(

Link to comment
Share on other sites

A to przepraszam w takim razie za posadzenie o niepowazne traktowanie. Niemniej nie cieszy mnie to wcale a wcale. Niedoprecyzowanie przekazu spowodowalo moj blad, ktorego poniose konsekwencje (chyba ze ktos zrezygnuje, w co jakos w tej chwili watpie...) - 26 marca godz 0:00 przyjelam jako srodek nocy + data...
Trudno.
A tak przy okazji - dlaczego w wymienionych agilitowych osrodkach nie ma Katowic? ;-) Musialam podawac jako jakies tam "inne" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek'].....A tak przy okazji - dlaczego w wymienionych agilitowych osrodkach nie ma Katowic? ;-) Musialam podawac jako jakies tam "inne" ;)[/quote]

A to rzeczywiście, musimy Was uzupełnić!
Jak się nazywacie? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

[quote name='Wafelek'] 26 marca godz 0:00 przyjelam jako srodek nocy + data...
Trudno.
[/quote]

Wafelek, wstyd sie przyznac, ale mi tez sie tak samo "przyjelo". :)
i spoczywam na liście rezerwowej... :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajsonowa']Wafelek, wstyd sie przyznac, ale mi tez sie tak samo "przyjelo". :)
i spoczywam na liście rezerwowej... :mad:[/quote]
Jesssooooo, dziouchy, jestem pod wrażeniem :evil_lol:.
Ajsonowa, faktycznie, wstyd - to jedyne słowo, jakim można to określić ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Davie']Na końcu pierwszego posta masz "szczegóły [B]tutaj[/B]", kliknij.:cool3:[/quote]
ale w poście pisze (...)Czechy(...) a jak się kliknie, w tym poście jest link do ośrodka w woj. Mazowieckim...
Czyli to się odbywa w Czechach czy w Polsce? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zielsko']Daty obozow sa juz ustalone:

6-12.07.2008 obóz dla zaawansowanych z A. Grygarem, [B]Czechy[/B]

21-26.07.2008 oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych I

27.07-2.08.2008 oboz agility dla początkujących i średniozaawansowanych II

Szczegóły [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9573079&postcount=49"]Tutaj[/URL][/quote]
O to pewnie chodzilo ;)

Edit: dlatego ten post jest NAD ponizszym, jezeli odpisywalam, widzac ponizszy post? 0_0

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...