Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

[quote]choć trochę bez sensu bo ktoś moze się zniechęcić i w ogóle nie zajrzeć do tego tematu bo przecież obóz 2007[/quote]

O tu mamy zniecheconych na przyklad::cool3:


[quote name='Lounelines']Ja chceeem już waaaakacje!!![/quote]


[quote name='Guciek']31 stycznia i nadal cisza :lol:[/quote]

[quote name='Figo_94']No właśnie.[/quote]

[quote name='Asti']A mnie skręca, żeby się zapisać :D[/quote]

[quote name='Marta & Figa']No to czekamy na więcej info odnośnie obozu :)[/quote]

[quote name='Enchantress*']Oj czekamy,czekamy! :loveu:[/quote]

[quote name='Lounelines']Pozostaje tylko czekać i czeeekać i czeeekać :roll: na informacje oczywiście...[/quote]

[quote name='Figo_94']Dokładne info miało być na koniec stycznia, a mamy już prawie koniec lutego i cisza :angryy:[/quote]

[quote name='Enchantress*']Codziennie zaglądam do wątku w nadziei na nowe informacje odnośnie wyjazdu i nic. Mam nadzieje że newsy pojawią się w miarę szybko. :lol:[/quote]

[quote name='Lounelines']czeeeeeeekaaaaamy :roll:[/quote]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Davie']Słuchajcie, dopiero teraz się zorientowałam - dlaczego piszemy o tegorocznym obozie w temacie z zeszłego roku...? :lol:
[/quote]

Dobry refleks :evil_lol:

[QUOTE][COLOR=#006400][B][SIZE=3]Może nasz drogi moderator się zlituje i wydzieli?[/SIZE][/B][/COLOR]:cool3:[/QUOTE]
Mógłby, gdyby go ktos powiadomił ze ma takie zyczenie :razz:

Pierwszy post tez troche zmoderowałam.
Proponowałabym wkleić jeszcze info szczegółowe o obozie z Grygarem

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam, że miejsce, w którym będzie obóz jest jak z bajki - tam jest pięknie, po prostu rewelacyjne miejsce na wypoczynek. Właścicielka jest ciepłą, otwartą osobą, która wkłada w to miejsce dużo serca (wszystko jest wypielęgnowane i wypucowane), kocha psy (sama je ma), a nam stara się nam dogodzić jak tylko może (w czasie naszej wizyty przyjęła nas rosołem, który był jeszcze lepszy, niż niesamowity rosół mojej Babci). Dodajmy instruktorów, którzy wszyscy reprezentowali Polskę na MŚ, a do tego mają doświadczenie pedagogiczne, profesjonalny sprzęt (przeszkody), no i fortową obozową tradycję (kto był, to wie :cool3: ) - ja będę na obydwu obozach i nie moge się już doczekać! :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze co do opiekunów: znamy się z kilkoma z wypowiadających się tutaj "małolatów" ;). Jeśli któraś z Was potrzebuje opiekuna - dajcie znać, a być może się dogadamy. Jestem gotowa wziąć pod "opiekę" 2-3 osoby. Ale przed podjęciem decyzji będę chciała pogadać nie tylko z samą osobą, ale i z jej rodzicami. :)

Dlaczego zmiana jeśli chodzi o wiek? Prawdę mówiąc, ilość zgłoszonych w zeszłym roku osób niepełnoletnich zaskoczyła nas - i w końcu przeraziła... Ja ze swojej strony powiem, że z mojego punktu widzenia, wszystkie te osoby zachowywały się bardzo odpowiedzialnie i nie było z nimi żadnego problemu [SIZE=1]no, może poza syfem pozostawionym w niektórych pokojach... :roll: [/SIZE] Pomimo to, świadomość odpowiedzialności za taką liczbę młodych ludzi niestety doprowadziła do bardziej restrykcyjnego podejścia do tematu w tym roku. Myślę, że większość osób, które naprawdę chcą ćwiczyć agility nie powinna mieć problemu ze znalezieniem opiekuna. Wiem, że wiele młodych osób już opiekuna znalazło - niektóre osoby umówiły się na przykład, że jeden rodzic weźmie pod opiekę nie tylko swoją pociechę, ale i koleżankę... Więc takie rozwiązania też są możliwe. :)

Co do cen - niestety, to miejsce jest znacznie droższe - ale i znacznie fajniejsze :) - niż w zeszłym roku. Dodatkowo, zauważcie, że w tym roku obóz jest o dobę dłuższy... A sama doba z wyżywieniem w tym ośrodku kosztuje, jak ktoś słusznie zauważył, 75 zł - i to jest specjalna grupowa cena dla nas, bo normalnie taka doba kosztuje tam 100 zł :-o. To naprawdę są zupełnie inne warunki, niż PRLowskie domki, czy łąka, gdzie można rozstawić namiot. ;) I z tych powodów ten obóz musi być, niestety, droższy niż w zeszłym roku. :( Ale mogę chyba zapowiedzieć, że przewidujemy zniżki dla osób, które chcą pojechać na obydwa turnusy, jak również zniżki dla naszych powracających obozowiczów (czyli osób, które już wcześniej uczestniczyły w fortowym obozie). Zielsko niedługo zapoda szczegóły. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon'][B]Wendka,[/B]
bedzie wiecej dla Ciebie :cool3:[/quote]

czyzbym pomogla Wandzie podjac ostateczna decyzje? :lol: ;)

[quote name='Flaire'] Jeśli któraś z Was potrzebuje opiekuna - dajcie znać, a być może się dogadamy. Jestem gotowa wziąć pod "opiekę" 2-3 osoby. Ale przed podjęciem decyzji będę chciała pogadać nie tylko z samą osobą, ale i z jej rodzicami. :)[/quote]

na pierwszy turnus mam opiekuna, na drugi chyba tenze opiekun nie zostanie, wiec jak sie zorientuje,to w razie czego bede sie kontaktowac :cool3: :D

[quote]Ale mogę chyba zapowiedzieć, że przewidujemy zniżki dla osób, które chcą pojechać na obydwa turnusy, jak również zniżki dla naszych powracających obozowiczów (czyli osób, które już wcześniej uczestniczyły w fortowym obozie). Zielsko niedługo zapoda szczegóły. :)[/quote]

łooo, super :D :D

Link to comment
Share on other sites

Flaire, a weźmiesz mnie?:modla:

Bo ja jednak jadę:crazyeye:, tym razem z nienormalnym borderem:cool3:. Kuleczka zdecydowała, że woli spokojniejsze spacerki i treningi agility na własnym terenie...

***
Ja tam rosół jem, choć na ten obóz to mnie treningi ciągną, a nie jedzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...