Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PATIszon']Ech, to se juz ne wrati.......[/quote]Nie dobijaj mnie, no! :shake:

[quote name='PATiszon']Ps. jade z Kubusiem, wiec nie jestem juz taka atrakcyjna partia do domku....;)[/quote]A co, Prezes [size=1]jeszcze[/size] nie pije? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wix']agata, mysle ze niezupelnie o to chodzilo, ponadto obawiam sie, ze srednio mozesz sie zobowiazac do nielamania sobie konczyn.. ;)[/quote]

Wiem:cool3: Ja mam czasem skłonności do odbiegania od głównego wątku:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wendka']Szkoda :evil_lol:[/quote]

Jak bardzo poprosisz to mogę odstąpić:lol: Mało jem:evil_lol:

[quote name='Flaire']Nie mówiąc juz o skłonności do uszkodzania kończyn [/quote]

Przy agility to tylko raz skręciłam kostkę:evil_lol: [SIZE=1]Bo biegałam w klapkach:oops:[/SIZE]

[SIZE=1]A Misia (Lotka?) ma dziś urodziny? Bo Twój podpis tak sugeruje... Wszystkiego najlepszego:loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz nastapil rozwoj wypadkow przez co mielismy opoznienie w tworzeniu formularza zgloszeniowego zaczniemy przyjmowac zgloszenia od 26.03.

A w miedzyczasie uscislenie informacji:

[B]OBOZ 1[/B]
TERMIN:
6.07.2008 - 12.07.2008

INSTRUKTORZY: Antonin Grygar

LIMIT UCZESTNIKÓW: 20 - 25

MIEJSCE: Ptasie Siolo, Jedlinsk [url]http://www.ptasiesiolo.neostrada.pl/[/url] (wezcie koniecznie kostiumy bo jest basen z podgrzewana woda!)

ZAKWATEROWANIE: pokoje lub domki 1 - 6 osobowe, ew namioty

CENA:

1200 i 350zł za drugiego ćwiczącego psa. (Deklaracja uczestnictwa w obozie jest równoznaczna z wpłatą zadatku równą 50% ceny obozu do 15 kwietnia 2008. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31 maja 2008. W przypadku rezygnacji zadatek jest niezwrotny. W przypadku rezygnacji po 31 maja opłata za obóz nie ulega zwrotowi.) W cenie są: noclegi, wyżywienie (3x dziennie), treningi.

Osoba towarzyszaca 450zl (w cenie sa noclegi i wyżywienie 3x dziennie)

(Jesli sie mieszka w namiocie to placi sie 90zl mniej)

Za sam pobyt psów w ogóle nie pobierana jest opłata.

ZGŁOSZENIA: od 26.03.2008 do 31.03.2008

[B]OBOZ 2[/B]

TERMIN:
20.07.2008 - 26.07.2008

INSTRUKTORZY: Magda Ziolkowska i Nina Bekasiewicz

LIMIT UCZESTNIKÓW: 25 - 30

MIEJSCE: Ptasie Siolo, Jedlinsk [url]http://www.ptasiesiolo.neostrada.pl/[/url] (wezcie koniecznie kostiumy bo jest basen z podgrzewana woda!)

ZAKWATEROWANIE: pokoje lub domki 1 - 6 osobowe, ew namioty

CENA:

1 tydzien dla osob, ktore nigdy nie byly na naszych obozach - 960zl
1 tydzien dla osob, ktore juz kiedys byly na naszym obozie - 850zl
2 tygodnie - 1600zl
2 trenujacy pies - 200zl / tydzien
osoba towarzyszaca - 450zl / tydzien(Deklaracja uczestnictwa w obozie jest równoznaczna z wpłatą zadatku równą 50% ceny obozu do 15 kwietnia 2008. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31 maja 2008. W przypadku rezygnacji zadatek jest niezwrotny. W przypadku rezygnacji po 31 maja opłata za obóz nie ulega zwrotowi.) W cenie są: noclegi, wyżywienie (3x dziennie), treningi.

Osoba towarzyszaca 450zl (w cenie sa noclegi i wyżywienie 3x dziennie)

(Jesli sie mieszka w namiocie to placi sie 90zl mniej)

Za sam pobyt psów w ogóle nie pobierana jest opłata.

ZGŁOSZENIA: od 26.03 do 15.04.2008

[B]OBOZ 3[/B]

TERMIN:
26.07.2008 - 1.08.2008

INSTRUKTORZY: Magda Ziolkowska i Ania Lesniak

LIMIT UCZESTNIKÓW: 25 - 30

MIEJSCE: Ptasie Siolo, Jedlinsk [url]http://www.ptasiesiolo.neostrada.pl/[/url] (wezcie koniecznie kostiumy bo jest basen z podgrzewana woda!)

ZAKWATEROWANIE: pokoje lub domki 1 - 6 osobowe, ew namioty

CENA:

1 tydzien dla osob, ktore nigdy nie byly na naszych obozach - 960zl
1 tydzien dla osob, ktore juz kiedys byly na naszym obozie - 850zl
2 tygodnie - 1600zl
2 trenujacy pies - 200zl / tydzien
osoba towarzyszaca - 450zl / tydzien(Deklaracja uczestnictwa w obozie jest równoznaczna z wpłatą zadatku równą 50% ceny obozu do 15 kwietnia 2008. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 31 maja 2008. W przypadku rezygnacji zadatek jest niezwrotny. W przypadku rezygnacji po 31 maja opłata za obóz nie ulega zwrotowi.) W cenie są: noclegi, wyżywienie (3x dziennie), treningi.

Osoba towarzyszaca 450zl (w cenie sa noclegi i wyżywienie 3x dziennie)

(Jesli sie mieszka w namiocie to placi sie 90zl mniej)

Za sam pobyt psów w ogóle nie pobierana jest opłata.

ZGŁOSZENIA: od 26.03 do 15.04.2008

26.03 o godzinie 0:00 wstawie formularz na strone [url]www.kafort.pl[/url] i tu na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Jak na pierwszy to ja moge byc Twoim opiekunem, pod warunkiem, ze mi czasem dziecka popilnujesz :cool3:[/quote]
Na ten pierwszy, ale nie grygarowy, tja?:cool3:
To ja chętnie, psze pani, a dziecko, no cóż, chyba to przeżyje (on, o siebie się nie martwię:lol:). Eee, nawet moi rodzice Cię znają, juuuupi...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Na ten pierwszy, ale nie grygarowy, tja?:cool3:
To ja chętnie, psze pani, a dziecko, no cóż, chyba to przeżyje (on, o siebie się nie martwię:lol:). Eee, nawet moi rodzice Cię znają, juuuupi...:loveu:[/quote]

No to tylko pozostaje nam sie dostac na ten oboz.
;)

Link to comment
Share on other sites

Mi też się marzy obozik, już rozmawiałam z rodzicami, no i są dwa podstawowe problemy: szukam kogoś z Bydgoszczy, komu mogłabym się wepchnąć do samochodu z moim kundlem, bo niestety nie ma kto mie zawieść, i przy okazji opiekuna, żeby rodziców nie ciągnąć ze sobą, gdyż to nie są ich wymarzone wakacje życia, a druga sprawa do organizatorów:
Może nie potrafię tego dokładnie wyjaśnić, mam nadzieję, że się domyślicie. Praca mojego taty płaci (częściowo) za kolonie obozy itp. (ja się jeszcze na to łapię) ale oni wysyłają pieniądze chyba w dzień wyjazdu i do organizatorów, i czy jest możliwość, żeby zapłacić te wszystkie zaliczki itp. a jak firma zapłaci drugi raz to odebrać spowrotem te pieniądze? Może brzmi to dziwnie, mam nadzieję, że sie domyślcie o co mi chodzi.

Oczywiście jak by ktoś zmieścił nas w swoim autku, to my się chętnie dołożymy do kosztów przejazdu;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie rodzice PKP nie puszczą:( Nie dość, że nigdy nie jeździłam, i mam kiepską oriętację jeśli chodzi o różne środki lokomocji (ja to nawet we własnym mieście potrafię się zgubić:P) a co dopiero jeszcze jechać z 25kg klatką, zapasem karmy i bagażami na tydzień i prawie 30kg psem:-o Chyba nie odważyłabym się zawet próbować:shake: A więc liczę na to, że ktoś się zlituje, a jak nie, to nici z wakacji i tyle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...