Jump to content
Dogomania

Wakacyjny obóz agility 2008


Zielsko

Recommended Posts

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i jeszcze jedno.
jak w tym roku beda odbywac sie treningi? widze ze jest mniej instruktorow ;) wiec podzial bedzie tylko na 2 grupy cwiczace jednoczesnie, czy Magda i Nina/Ania beda miec grup kilka po sobie? ;)
i drugie pyt - ILE treningow dziennie przewidujecie? w tamtym roku byly po 3 dziennie dla kazdej grupy, a w tym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Nie wystaczy, bo trzeba spytać organizatora czy istnieje taka możliwość, zapewne nie ;)[/quote]
Ale ty zapytałaś się
[QUOTE] Ile kosztuje obóz bez noclegu i jedzenia? [/QUOTE]
więc opowiedziałam. :eviltong:

Mnie też wydaje się że tak zrobić raczej nie można. Ale warto zapytać się Zielska (na PW). ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enchantress*']Ale ty zapytałaś się

więc opowiedziałam. :eviltong:

Mnie też wydaje się że tak zrobić raczej nie można. Ale warto zapytać się Zielska (na PW). ;)[/QUOTE]
Być może ktoś będzie miał podobną sytuację, więc nie widzę podowu, dla którego takie info ma być tajne. Swoją drogą jeśli już bawimy się w łapanie za słówka - pytałam także o koszty jedzenia, co już i tak liczyłam zanim tu napisałam, ale chcę się upewnić :) Skoro osoba towarzysząca płaci 450 za nocleg i jedzenie, to pewnie wychodzi tyle samo, ale jak znam życie, to pewnie się tak nie da i zrezygnuję... Każdy teraz robi obozy od 18, a nieraz to jest jedyna okazja, aby poćwiczyć (nadal czekam na kurs w oddziale radomskim). Nie stać mnie na ponad 1400zł za 6 dniowy turnus (ba, chciałam jechać z dwoma psami, z każdym na osobny turnus, ale 2800zł? czy nawet 1700zł? za tę cenę mam tollerspeciality w Szwecji ;) ), opiekuna też bym miała problem znaleźć, mam pracujących rodziców. Rozumiem, że cena mogła się zmienić, było nawet o tym na agilitowym forum pisane, ale nie dwukrotnie (mówię tu o osobach niepełnoletnich).

Link to comment
Share on other sites

A policzcie sobie,że za opiekuna też nie małą kwotę się płaci:shake:a dojazd, pewnie kazdy coś tak kupi pełno samkołyków,piłek, czy nowy ciuch by dobrze się biegało i wyniesie że taki oboz kosztuje ok 1150zl:shake:
Ja na 100% nie jadę, córką Kulczyka nie jestem nie dam takiej kwoty za niepełne 6dni:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Być może ktoś będzie miał podobną sytuację, więc nie widzę podowu, dla którego takie info ma być tajne. Swoją drogą jeśli już bawimy się w łapanie za słówka - pytałam także o koszty jedzenia, co już i tak liczyłam zanim tu napisałam, ale chcę się upewnić :) Skoro osoba towarzysząca płaci 450 za nocleg i jedzenie, to pewnie wychodzi tyle samo, ale jak znam życie, to pewnie się tak nie da i zrezygnuję... Każdy teraz robi obozy od 18, a nieraz to jest jedyna okazja, aby poćwiczyć (nadal czekam na kurs w oddziale radomskim). Nie stać mnie na ponad 1400zł za 6 dniowy turnus (ba, chciałam jechać z dwoma psami, z każdym na osobny turnus, ale 2800zł? czy nawet 1700zł? za tę cenę mam tollerspeciality w Szwecji ;) ), opiekuna też bym miała problem znaleźć, mam pracujących rodziców. Rozumiem, że cena mogła się zmienić, było nawet o tym na agilitowym forum pisane, ale nie dwukrotnie (mówię tu o osobach niepełnoletnich).[/quote]

Ja zawsze piszę prywatne wiadomości nawet jeśli sprawa nie jest tajna - po prostu wydaje mi się że użytkownik szybciej odczyta PW która chcąc nie chcąc wyskakuje mi w nowym oknie i nie da się go nie zauważyć niż wchodzić na osobne wątki.
Nie bawimy się w łapanie za słówka - tak tylko mi się wcześniej przypadkowo napisało. ;)

Pees. Agilitowe forum czytam. I nawet się (czasami) wypowiadam. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ups. Kilkanaście moich pełnoletnich (cena) i niepełnoletnich (konieczny opiekun) zrezygnowało z obozu.
Jednak wcale im się nie dziwię.
A niepełnoletni mają o tyle gorzej że do ceny oozu 1000zł dochodzi 500zł za opiekuna.

[quote name='JESS:)']Pewnie jeszcze będzie okazja poznać Nex ... może na jakiś zawodach albo wystawie ... ;)[/quote]
Proponuje wybrać się na wystawę w Łodzi - tam będzie można zobaczyc Nexee (wyczytałam to na forum agility)

Link to comment
Share on other sites

stop! ;) jesli opiekunem nie musi byc opiekun prawny, tylko np. kazdy niepelnoletni umowi sie z kolezanka o pare lat starsza, ze bedzie jego 'opiekunem', to jeszcze nie tak zle. aczkolwiek moim zdaniem i tak to dosyc dziwne i malo fajne i tak, bo przeciez, jesli cos stanie sie osobie np 16letniej, to jego dwa lata starsza kolezanka pojdzie za to siedziec? :| jesli opiekunem musi byc opiekun prawdy (w co az nie chce mi sie wierzyc ;) ) to mysle ze blisko 100% osob niepelnoletnich po prostu odpadnie..

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Proponuje wybrać się na wystawę w Łodzi - tam będzie można zobaczyc Nexee (wyczytałam to na forum agility)[/QUOTE]

Prponuję czytać ze zrozumieniem i sprawdzać dokłądnie info :) Agata nie napisała, ze na pewno w Łodzi będzie, tylko, że szanse na wyjazd rosną (cóż, na obóz niektórym też rosły, i co?) :) Za to mojego tollera owszem, można będzie spotkać :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...