Jump to content
Dogomania

kupie staffika suczke z rodowodem od 8 tyg go 7 mies na raty


*ziba*

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Osoby określane mianem kłamcy patologicznego nie są ludźmi chorymi umysłowo, niedorozwiniętymi czy cierpiącymi na epilepsję. W takich przypadkach nadmierne fantazjowanie czy też fałszowanie rzeczywistości jest jednym z objawów chorobowych. Kłamstwo rzadko, jeżeli w ogóle kiedykolwiek, dotyczy pojedynczego zdarzenia. Ujawnia się w czasie różnych okazji na krótki okres, ale najczęściej występuje w ciągu wielu lat, a czasami nawet przez całe życie kłamcy. Autorzy monografii są skłonni określać kłamstwo patologiczne raczej w kategoriach cech człowieka niż w odniesieniu do sytuacji. Synonimami określającymi to zjawisko są również mitomania i pseudologia phantastica. [/QUOTE]

[QUOTE]Z patologicznym kłamstwem można pomylić fantazjowanie dziecięce lub fantazjowanie przez nastolatków w okresie dorastania. ... Jednakże o ile fantazjowanie dziecięce czy młodzieńcze mija wraz z wiekiem, o tyle kłamcy patologiczni kłamią najczęściej przez całe życie. ... Dość często kłamcy patologiczni, poza wprowadzaniem w błąd otoczenia, starają się w jakiś sposób oszukać samych siebie. Jest to naturalnie związane z tworzeniem idealnego obrazu "ja". [/QUOTE]

[QUOTE]Cechą charakterystyczną patologicznego kłamcy jest również głęboko zakorzeniony egocentryzm. W większości przypadków można zaobserwować nadmierne samouznanie, bardzo mało sympatii w stosunku do innych i nieliczenie się z cudzymi opiniami. Patologiczni kłamcy często wyobrażają sobie siebie w bohaterskich rolach i te wyobrażenia zajmują centralne miejsce w ich opowieściach. [/QUOTE]

[QUOTE]
Pseudologia, mitomania (łac. [I]mitomania[/I]) lub też kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka – termin wprowadzony w 1905 roku przez Drupiego na określenie patologicznej skłonności do kłamania, mijania się z prawdą i opowiadania nieprawdziwych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. [B]Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji.[/B]
[/QUOTE]

[QUOTE]Tendencja do posługiwania się kłamstwem patologicznym bywa czasem skutkiem przebytych chorób organicznych mózgu (np. zapaleń), albo też bywa zależna od wrodzonych właściwości psychopatycznych. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być [B]środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia.[/B] Motywem kłamstwa patologicznego może być [B]próżność[/B], niekiedy zaś chęć wyrządzenia komuś krzywdy (np. przez anonimowe oskarżenie).[/QUOTE]

[QUOTE]Istota zaburzenia polega na nieumiejętności odróżnienia prawdy od tworów fantazji.[/QUOTE]


Wyszukalabym tego wiecej ale jutro musze isc do pracy a chce sie wyspac. Powiem tylko jedno Sylwia zal mi ciebie i wszystkich ktorzy sa blisko ciebie (zwierzat, ludzi). Moze zamiast prawa powinnas isc na psychologie wtedy zobaczylabys ze jestes chora i potrzebne ci leczenie.

Dziewczyny wielki uklon w wasza strone za szybka akcje z bullka, zdaje mi sie ze to byl ostatni gwozdz do trumny naszej [B]mitomanki[/B] Sylwi.

[B]I tylko dziecka i zwierzat zal ...[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial][COLOR=#ff0000]może nam ujawnią :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B]
Właściciele wiedzą jaka jest prawda...


ufff - ale mam nadzieję, ze to ostatnia przygoda psiny i juz do konca życia będzie u swoich właścicieli:loveu:

Oczywiscie, ze Toska juz na zawsze zostaje z nami. To był wielki bład... nie mylic się znaczy nie życ- jak to ktoś iedys powiedział. Żałujemy tego baaaardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']zakanczam ta dyskusje[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wow ....jakaż rozwiązłość językowa powiem raz jeszcze :razz::razz:....ha ha ...no właśnie daro twoje posty są zapamiętane :evil_lol::evil_lol::evil_lol:... nie liczyłaś że takie ogo cwańsze od ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...a widzisz musisz się jeszcze długo uczyć na tych studiach prawniczych :grins:



i mamy zatrzęsienie fotek Bosmanka ...prawda ...z aparatu tej prawdomównej , skrzywdzonej Sylwi :razz::razz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']o jaka zmiana bullka zwolniła miejsce dla Draco nie wiem czy pies sie z tego ciesz do następnego rasowego za złotówkę ...
Sylwia proszę cię zastanów sie nad sobą ... :-([/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Patko ale to jest tak że do własnych błędów i chorób ciężko jej się teraz przyznać ...lepiej uciec i teraz każdy następny ...niestety tak sądzę ze ona tak zrobi ....będzie odwetem ....w jej chorym mniemaniu na złość nam tutaj .... ona o zwierzętach myśli PRZEDMIOTOWO więc nie mamy na co liczyć że idzie ku lepszemu ...[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja juz wiele razy pisałam Sylwi że każdy popełnia błędy ale można sie bić w pierś powiedzieć prawdę i wszystko naprawić, a ona sie pogrąża szkoda oj szkoda ... mogło by być naprawde fajnie wystarczy zerkąc na relację z wystawy z Poznania i zobaczyć jak fajna miozę byc przygoda z kynologią, na której chyba tak Sylwi zalezało ... :shake: a tak dupa blada ...

Link to comment
Share on other sites

Patka , i tak daro napisze że to nasza wina że ona nie wystawia , bo to my ją pozbawiliśmy tej frajdy , nasza wina że zbiera psy , nasza wina że je sprzedaje .. wszytsko jest nasza wina .. a ona jest biedna ,mała , zagubiona ...
a my się na niej uwzięliśmy .....


Wszystkie posty są przywrócone , w wersji oryginalnej
Daro już nie ma możliwości ich edycji :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daro 25']Vectra no bez przesady- biorac psa mam myslec, ze zje mi meble i bedzie sikal i .... przez cale zycie?:crazyeye: Patrz to moj pierwszy pies ktory tak robi. On po spacerze zaraz sika! Szlaczki sobie robi! Zapalenie pecherza juz wykluczone. Wiec psychika. [B]Ja nie moge sobie na to pozwolic. [/B]
Mam powtorzyc od meza: Nie wszyscy sa tacy jak Wy- pies nade wszystko. Dla mnie liczy sie bardziej dziecko i nie pozwole na to zeby pies robil gdzie popadnie. Zyjemy w tym momencie jak w chlewiku gdzie ciagle smierdzi i nie mamy zamiaru tak dalej! Nie wyrzucamy psa do lasu, wydalismy na niego kupe kasy, a bogaci nie jestesmy. Nie wymagamy calej kwoty, bo byloby to okolo 3 tys zlotych.Pies byl szczepiony najlepszymi szczepionkami, karmiony najlepsza karma itp. Doliczajac kszty wystaw to niezla sumka. [B]Chcemy zeby trafil do domku z ogrodem, bo do mieszkania mysle ze nie bedzie sie nadawal. [/B]Zalatwia sie co 2 godz, a zmyc nie wystarczy! Hodowca tu nie jest potrzebny bo nie mamy umowy na niego i jest tylko nasza wlasnoscia! I to koniec naszych wypowiedzi- jesli jestes zainteresowany kupnem dzwon na moj numer 665 226 256- chetnie pogadam:diabloti: od 17[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]

a tu było :razz:i to nader wyraźnie ....a może napisala ze nie jest bo już przehandlowała :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

O w morde...:crazyeye:

nasuwa mi sie tekst Fort BS...

PIOSENKA OSTRZEGAWCZA


A tak na marginesie zapytam:
W imie czego poniewierasz tymi zwierzetami?
i czemu wine tylko w nich widzisz a Ty kryształowo niewinna?


Mórderatornio szanowna jesli naruszyłam regulamin to przepraszam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Apbt_sól']O w morde...:crazyeye:

nasuwa mi sie tekst Fort BS...




A tak na marginesie zapytam:
W imie czego poniewierasz tymi zwierzetami?
i czemu wine tylko w nich widzisz a Ty kryształowo niewinna?


Mórderatornio szanowna jesli naruszyłam regulamin to przepraszam :cool3:[/quote]

[COLOR=SeaGreen][B]posty wy edytowany - mod[/B][/COLOR] :mad:
tekst to plagiat :cool3: kto inny to śpiewał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...