Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[quote name='wikuwiku']Lara Fundacja to nie miejsce gdzie robi się karierę,tutaj wszyscy są równi i jednakowo potrzebni i ważni, każdy coś robi na miarę możliwości ja akurat mam dość sporo możliwości , które można wykorzystać dla dobra naszej wspólnej sprawy, ale nie posiadam talentów jakie mają inni z fundacji. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem i doprowadzam niektórych ludzi do szału swoimi nagminnymi pytaniami i wątpliwościami. Odpowiadając na pytanie jak to się tak szybko stało, mogę powiedzieć, że nie wiem. Czuje się jakoś wyróżniony, ale nie czuję się lepszy więc nie bądź na mnie zła[/quote]

Ale ja nie traktuję miejsca w Fundacji gdzie można robić karierę :) przecież nie o karierę mi chodzi, a po drugie napisałam to po wyżej z żartem :)
Z drugiej strony nie zaprzeczysz, że jesteś teraz jednym z głównych decydujących w Fundacji :razz: nie piszę tego ze złością tylko stwierdzam fakt :p i czasami mnie to nurtuje jak to się stało/ dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

Ooo tak ;] Wikuwiku ma siłę przebicie - nie próbujcie z nim debatować na trudne tematy, gdy ma wypracowane zdanie, bo nie dosc, ze nie przegadacie, to jeszcze ten wzrok... :diabloti:

A ja spojrzalam na date i padlam... kuźwa... mnie nie bezie... ślub kuzyna... na śmierć zapomnialąm, przepraszam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']BoUnTy zrobiłaś ze mnie demona:evil_lol::eviltong:[/QUOTE]

A tak nie jest? :evil_lol: A co najgorsze... wikuwiku ma tendencje do budzenia porządnych ludziów o godzinie 8:30 rano, czyli w środku nocy! :cool3:

_Laro zapomnialam, poza tym myślę, że akcja i beze mnie i naszych (moich i Danki) dziwnych pomysłów bedzie b udana ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']A co najgorsze... wikuwiku ma tendencje do budzenia porządnych ludziów o godzinie 8:30 rano, czyli w środku nocy! :cool3:[/quote]Ze mną by to nie przeszło :diabloti:. Skutecznie oduczam dzwonienia do mnie wcześniej niż o 10.30-11.00 :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikuwiku']Nawet jeśli o zwierzę w potrzebie, albo inne ważne rzeczy?[/quote]No bez przesady. Aż taka straszna to nie jestem :diabloti:. Ale wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o jakieś [U]naprawdę[/U] ważne rzeczy to osoba, która dzwoni nie poprzestanie na 1 telefonie, tylko będzie się "dobijać" (skoro to ważna sprawa ;)). Zresztą obojętnie czy to 8 rano czy 17. Pierwszego telefonu zawsze mogę nie odebrać, bo go nie słyszałam/byłam w łazience/odbierałam paczkę od listonosza/wyszłam na zakupy i zostawiłam tel. w domu/jestem w pracy, etc., etc..
Przy spełnieniu pewnych warunków, zdarza mi się odbierać w środku nocy (czyli np. o 8 rano), ale rozmowa i tak raczej nie jest wtedy zbyt sensowna, bo o tej porze niekoniecznie jestem komunikatywna/myśląca/rozumiejąca/zorganizowana...:evil_lol:.

Generalnie chodzi o to, że wtedy kiedy Wy przygotowujecie się do snu to, ja dopiero kończę pracę, a kiedy Wy już śpicie to ja dopiero do snu się przygotowuję i dlatego wtedy, kiedy Wy już następnego dnia funkcjonujecie, ja śpię :). I uważam, że nie ma w takiej kolei rzeczy nic złego ani nienormalnego :). Poza tym nigdy nie byłam rannym ptaszkiem i pewnie nigdy nie będę.... A 99% spraw można omówić/ustalić po 11.00.

Amen ;).

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

To ja podbije piłeczkę - dla mnie wstać o 6 rano to norma, swego czasu codziennie o 4 się bez bólu zwlekało.
Za to żądać myślenia ode mnie o 23 lub później to już naiwność - Lena potwierdzi :-) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No bez przesady. Aż taka straszna to nie jestem :diabloti:. Ale wychodzę z założenia, że jeśli chodzi o jakieś [U]naprawdę[/U] ważne rzeczy to osoba, która dzwoni nie poprzestanie na 1 telefonie, tylko będzie się "dobijać" (skoro to ważna sprawa ;)). Zresztą obojętnie czy to 8 rano czy 17. Pierwszego telefonu zawsze mogę nie odebrać, bo go nie słyszałam/byłam w łazience/odbierałam paczkę od listonosza/wyszłam na zakupy i zostawiłam tel. w domu/jestem w pracy, etc., etc..
Przy spełnieniu pewnych warunków, zdarza mi się odbierać w środku nocy (czyli np. o 8 rano), ale rozmowa i tak raczej nie jest wtedy zbyt sensowna, bo o tej porze niekoniecznie jestem komunikatywna/myśląca/rozumiejąca/zorganizowana...:evil_lol:.

Generalnie chodzi o to, że wtedy kiedy Wy przygotowujecie się do snu to, ja dopiero kończę pracę, a kiedy Wy już śpicie to ja dopiero do snu się przygotowuję i dlatego wtedy, kiedy Wy już następnego dnia funkcjonujecie, ja śpię :). I uważam, że nie ma w takiej kolei rzeczy nic złego ani nienormalnego :). Poza tym nigdy nie byłam rannym ptaszkiem i pewnie nigdy nie będę.... A 99% spraw można omówić/ustalić po 11.00.

Amen ;).[/quote]


Siostro! :loveu::loveu::loveu::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam, koniec gadania i pisania na ma~ło ważne rzeczy.
[B]UWAGA!!!
osoby ,kt~óre nie dostarczy~ły zdjęć proszę przes~łać mi skany na maila: [email][email protected][/email] ( do identyfikator~ów), a p~ó~źniej doniesiecie zdjęcie namacalne legitymacyjne do legitymacji w~łaśnie na akcję lub poprosicie żeby podrzuci~ł za was.:mad::mad::mad:
[/B]Po za tym życzę wszystkim mi~łego dnia:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jomuś i moze by sie znalazlo tez miejsce dla Lajli-Obawy zabranej z Katowickiego schronu kilka miesiecy temu,...
albowiem wraca z adopcji:angryy:
jej watek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/obawa-przerazona-sunia-wraca-z-adopcji-potrzebny-pilnie-jakis-tymczas-134812/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Obawa[/B] wskakuje za Korę klaudii - ma pierwszeństwo bo jest fundacyjna.
[B]Frania[/B] wskoczyła na listę rezerwową.

Jeszcze [B]BoUnTy [/B]musi się określic czy będą z Anią a jeśli tak to w który dzień.

[B]_Lara[/B] - nie chcą mi się otwierać wasze posty, proszę przypomnij mi czy Frania ma książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami i czy jest wysterylizowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA'][B]Obawa[/B] wskakuje za Korę klaudii - ma pierwszeństwo bo jest fundacyjna.
[B]Frania[/B] wskoczyła na listę rezerwową.

Jeszcze [B]BoUnTy [/B]musi się określic czy będą z Anią a jeśli tak to w który dzień.

[B]_Lara[/B] - nie chcą mi się otwierać wasze posty, proszę przypomnij mi czy Frania ma książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami i czy jest wysterylizowana.[/quote]

Tak, ma książeczkę ze szczepieniami, to napewno. Jedynie nie jest jeszcze wysterylizowana, ma kupon na sterylkę na Brynowie.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie , generalnie[B] bierzemy psy na tymczas aby je wyleczyć i[/B] [B]wysterylizować/wykastrować[/B]. Sterylizacja jest dla nas gwarancją, że dzieci tych psiaków nie znajdą się w schronie. Wiecie z jakich błahych powodów psy wracaja z adopcji i czy myślicie, że ktoś komu nie chce się z psem popracować pojedzie z nim do weta ?, czasem do innego miasta ?
No chyba, że pies jest szczeniakiem. A nam się już zdarzały telefony pt: "pomóżcie szukać domków dla naszych szczeniaków" - i ludzie nie wiedzą kiedy to się stało :shake: - to też byli ludzie z darmowym kuponem na sterylizację i mieszkają w Katowicach.

Jeżeli wydajemy psa nie ciachniętego to musimy przypilnowac DS aby do tego doszło ale należy pamiętać, że wtedy pies jest własnością tych ludzi i my nie możemy nic narzucić - mogą zrobić to albo i nie.

Więc [B]jeżeli mamy ratować te zwierzęta i walczyć z ich bezdomnością to zróbmy wszystko aby były ciachnięte przed wydaniem[/B].

Jak Franię wysterylizujecie to do akcji w Silesii zdąży jeszcze wydobrzeć.
Suczka potrzebuje na to ok 2-ch tygodni - należy się oczywiście wcześniej umówić.

[B][COLOR=red]Pamiętajcie, że na akcji stoją tablice ogłoszeń[/COLOR][/B] - przysyłajcie do mnie gotowe ogłoszenia, ja wydrukuję i powieszę: ładne, duże zdjęcie kilka zdań o psiaku i oczywiście namiary. To nie muszą być ogłoszenia typowe z odrywanymi karteczkami bo wiem, że nie wszyscy potrafią to zrobić. U nas są kartki, długopisy można sobie dane spisać. W/g mnie najbardziej przyciągają ładne, duże zdjęcia. Zainteresowani ludzie i tak najczęściej do nas podchodzą z pytaniami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...