Jump to content
Dogomania

Xlii Krajowa Wystawa Lublin 8.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Boberek']Ah... pierwszy raz jadę do Lublina i nie wiem czy nie ostatni. Nie podoba mi się ta ich organizacja.[/quote]
Ja w Lublinie byłam raz, na klubówce piątki i się zabiłam na ringu na wertepach, przebiły nawet Nowy Sącz. Był to dla nas pierwszy i chyba ostatni raz w Lublinie.

Link to comment
Share on other sites

Ja się jakoś zbytnio o te potwierdzenia nie martwię. Fakt, że mam, ale co tam.. ;) Skoro jestem na liście zgłoszonych psów, to oznacza, że mnie przyjęli. Dowód wpłaty mam (a w tytułach zawsze daje "Opłata za psa: tutaj imie rodowodowe"), książeczkę też - muszą mnie wpuścić. Na wszelki wypadek nawet się tych numerków na blachę wykułam - rejestracyjnych, rodowodu... :evil_lol: Do Łodzi w ogóle teczki z dokumentami nie zabrałam - ale się udało, weszliśmy na pozyczonej książeczce zdrowia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No i własnie tym ryzykują to ich wspaniałe przedłużenie terminu etc. - zniechęceniem ludzi... teraz im sie udało dobić prawie do tysiaka, ale jestem pewna, że duża częśc z tych osób już sie tam nie pokaże, jak tak ma być dalej... Ja tam jadę pierwszy raz i zobaczymy jak to będzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Pewnie będzie przygotowana errata i dodana do katalogu..[/quote]
Mnie tam spławili... nie można i już!!! Zgineło zgłoszenie, kasę mają już dawno ale "NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ"...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Ja się jakoś zbytnio o te potwierdzenia nie martwię. Fakt, że mam, ale co tam.. ;) Skoro jestem na liście zgłoszonych psów, to oznacza, że mnie przyjęli. Dowód wpłaty mam (a w tytułach zawsze daje "Opłata za psa: tutaj imie rodowodowe"), książeczkę też - muszą mnie wpuścić. Na wszelki wypadek nawet się tych numerków na blachę wykułam - rejestracyjnych, rodowodu... :evil_lol: Do Łodzi w ogóle teczki z dokumentami nie zabrałam - ale się udało, weszliśmy na pozyczonej książeczce zdrowia :evil_lol:[/quote]

A ja w kwietniu miałam problem z wejściem na wystawę. Vet na bramce wmawiał mi, że sucz jest nie szczepiona. :mad: Oczywiście psina ma wszystkie szczepienia, ale na wściekliznę była szczepiona we Francji. Nikt nigdy na wystawie nie kwestionował wpisu w paszporcie i książeczce aż do czasu Lublina :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyta']Mnie tam spławili... nie można i już!!! Zgineło zgłoszenie, kasę mają już dawno ale "NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ"...:shake:[/quote]

Moje zgłoszenie w kwietniu też nie dotarło. Połapałam się jak zobaczyłam, że suni nie ma na liście. Na telefon nic nie dało się zrobić- ,,nie można przyjąć i już". Wysłałam ,,na pałę" jeszcze raz zgłoszenie i przyjęli.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Ech narzekacie. W dzisiejszych czasach zgłoszenia powinny być przyjmowane jak najdłużej. Mnie to akurat cieszy. Z potwierdzeniami parzcież też nic się nie dzieje, bo będziemy wchodzić po liście wystawców.[/quote]
ja też tak uważam :lol:
a potwierdzenie mam pierwszy raz od kilku wystaw i jakoś nigdy nie miałam z tego powodu problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']A ja w kwietniu miałam problem z wejściem na wystawę. Vet na bramce wmawiał mi, że sucz jest nie szczepiona. :mad: Oczywiście psina ma wszystkie szczepienia, ale na wściekliznę była szczepiona we Francji. Nikt nigdy na wystawie nie kwestionował wpisu w paszporcie i książeczce aż do czasu Lublina :shake:[/quote]


a bo ten wet to koniarz nie psiarz ,pewnie dlatego :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']No, po telefonie do Związku nie będzie żadnego problemu z tą pomyłką płci. Tylko w katalogu będzie jako piesek, a na karcie i dyplomie już jako suczka :)[/quote]

No to najważniejsze :) Katalog to bajka, ważne, że na karcie oceny wszystko będzie jak należy xD Ja mam na potwierdzeniu jakieś chamskie cyferki, które wdarły się do mojego imienia xDD mam nadzieje, że nie będzie ich na karcie oceny etc, bo na moim zgłoszeniu tego nie było, a nie będę do nich dzwonić z taką błahostką, bo się będą śmiać tam w związku pół dnia ze mnie xD

Link to comment
Share on other sites

Nasz numerek to 832. Jakbyśmy się u kogoś na fotki z ringu załapali, byłoby cudnie:loveu:
Viris, Tobie raczej baterie nie wytrzymają, bo wchodzimy ostatni na ringu, jesteśmy 83 psem:roll:

Dzisiejszy ICM

[IMG]http://umold.meteo.pl/gpp/data/2008Jun07_06_row32_col21_pl.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]UWAGA Warszawiacy![/COLOR][/SIZE][/B] Ci co nie jadą bladym świtem wpakują się w koszmarny korek na 17-tce bo jest impreza w Góraszce i korek jest masakryczny. Momentami mają nawet zamykać drogę. Objazd przez Brzeziny albo od razu wyjazd z wawy puławską na Puławy nie na Lublin.

Link to comment
Share on other sites

Rozetki gotowe xD Pojechałam z tatą zalaminować, to się okazało, ze ksero w sobote nieczynne.. to mi tata laminarke kupił xD teraz nie będę musiała latac z tym wszystkim po mieście tylko w domku PYK od ręki xD ła... :)

Tak, tak :) Powodzenia wszystkim jutro !!!!!! Oraz do miłego poznania z niektórymi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...