Jump to content
Dogomania

Xlii Krajowa Wystawa Lublin 8.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Guciek']Teraz jest tam napisane, że do 27 :lol: :lol: :lol: Faktycznie - kombinują :eviltong:[/quote]

NO niech jeszcze do 1 czerwca zrobią to juz na prawde! :angryy: Potem połowie osób nie przyjdą na czas potwierdzenia i dopiero będzie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja do Łodzi zapomniałam zabrać w ogóle papierów psa - książeczka, numerek, potwierdzenie zgłoszenia i zapłaty też ;) I udało się wystawić :) Jak potwierdzenie nie przyjdzie, a jest się na liście, to uważam, że powinno się jechać - chociażby z potwierdzeniem zapłaty :lol:

Link to comment
Share on other sites

No niby tak ale bez numerka na ring Ci pozwolili wejść? :0
Ja miałam rok temu tak, że jak do Katowic pojechałam, to spakowałam wszystko do torby wieczorem i tata się spytał o dokładne miejsce wystawy, to mu wyciągnęłam tą mapke z objazdem, którą zawsze przyzyłają wraz z numerkiem i potwierdzeniem... i zapomniałam, że na tej samej kartce z drugiej strony jest właśnie to potwierdzenie! Rano tata kazał mi sprawdzić, czy wszytsko spakowałam, a ja się uparłam, że tak i nie sprawdziłam, a potwierdzneie z mapką zapomniane zostało w domu. Na miejscu pokazuje książeczke psa, a potwierdzenia brak! No to koleś nam mówi, że nas nie wpuści ... szukam chwile, szukam.. i sobie przypomniałam co się stało z kartką... No sz*** by to ... przyszedł drugi koleś i spytał o co chodzi, następnie spytał, czy numerek jest - no to mu pokazałam numerek , a on "no to jak numerek jest, to znaczy, że zapłacone!" i wpuścił nas bez problemu... uf....

Link to comment
Share on other sites

Nie ma problemu jeżeli zgłoszenie nie dotarło a jest się na liście,musza wpuścić do sekrertariatu.Ja miałam tak w Inowrocławiu i co śmieszniejsze pani upierała się że zostało wysłane bo nie ma mojego zgłoszenia a że opłaciłam to wysłali z numerkiem i nie mogła zrozumieć że do mnie to nie dotarło, przyszła druga starsza i powiedziała żeby mi wypisała ręcznie nr, a zgłoszenie do tej pory nie dotarło:razz:

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Ja będą z dwiema goldenkami. Widzę że są tu osoby z Lublina, a ja potrzebuję pomocy właśnie od takiej osoby ! Będę jechała pociągiem i o 9:05 planowo mam być na stacji "Lublin". Jak się dostać stamtąd na teren wystawy ? Dojadę w tą godzinkę ? A jest tam co pozwiedzać ? :D Może ktoś się chce zabrać ze mną pociągiem ? Razem zawsze raźniej.

Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

pytałam się w ZK w Lublinie i pani mi powiedziała że 2 przystanki od stacji.A ja też ponawiam pytanko Jefty o której godz. staruje ten pociąg z Wawy? bo też sie wybieram a znalazłam jakiś 9.50,że jest na miejscu.Może umówimy się i razem w jeden przedział wskoczymy:cool3:?

A i ja mam jeszcze pytanko [B]czy będzie ktoś np. z młodych prezenterów[/B] żeby jakby co mi suczkę wystawic bo nie wiem czy sama dam radę bo mam problem z kolanem i nie wiem czy będzie ok do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

:-([quote name='Ilka21']pytałam się w ZK w Lublinie i pani mi powiedziała że 2 przystanki od stacji.A ja też ponawiam pytanko Jefty o której godz. staruje ten pociąg z Wawy? bo też sie wybieram a znalazłam jakiś 9.50,że jest na miejscu.Może umówimy się i razem w jeden przedział wskoczymy:cool3:?[/quote]
ja mam 6.45 busa, który mnie z pod domu weźmie i nie musiałabym jechać do centrum... chyba, że pociąg jest dużo później to by mi się opłacało :p


EDIT: ten pociąg jest 4.55? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

a co to za busik,może macie miejsce?
aaa ten co 9.05 jest w Lublinie to z przesiadką to ja tak nie jadę bo mam problem z nogą więc nie będę się przesiadać, ja jak coś chcę tym co jest na miejscu 9.46 a odjeżdza 07:24

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']a co to za busik,może macie miejsce?
[/quote]
To zwykły bus Warszawa-Lublin-Krasnystaw
obowiązuje rezerwacja 501-31-36-91
wyjeżdża 6.45 z Jana Pawła koło Holiday Inn, można dosiąść się po drodze (trzeba to powiedzieć Pani rezerwującej) jedzie oficjalnie 2.5 godziny, a nieoficjalnie krócej ;)

Link to comment
Share on other sites

hm..ja się pytałam właśnie w takim busiku,tylko nie pamiętam firmy ale pan powiedział,ze psa tak ale w transporterze, no to ja ok tylko gdzie będzie jechał bo wiem,że za dużo miejsca tam nie mają a pan do mnie na kolana pani weźmie:crazyeye: to się go spytałam jak on sobie wyobraża to że ja w takim małym busiku przez 3 h będę trzymać transporter z psem na kolanach i niestety albo tak jak on mówi albo wogóle więc wybrałam opcję wogóle...
a ciebie z psem do tego busika wpuszczą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']hm..ja się pytałam właśnie w takim busiku,tylko nie pamiętam firmy ale pan powiedział,ze psa tak ale w transporterze, no to ja ok tylko gdzie będzie jechał bo wiem,że za dużo miejsca tam nie mają a pan do mnie na kolana pani weźmie:crazyeye: to się go spytałam jak on sobie wyobraża to że ja w takim małym busiku przez 3 h będę trzymać transporter z psem na kolanach i niestety albo tak jak on mówi albo wogóle więc wybrałam opcję wogóle...
a ciebie z psem do tego busika wpuszczą?[/quote]
Dzwoniłaś pewnie do Conbusa (o 7.00) tam są restrykcje dla psów. W Antransie można jeździć normalnie. Ja będę dzisiaj tam na JP II to popytam kierowców.

Link to comment
Share on other sites

Ja ruszam z warszawy zachodniej pospiesznym o 6:55 a o 9:46 jestem w lublinie. normalny kosztuje 34 zł + piesek 4 zł :P

Jeśli chodzi o busiki to różnie bywa z pieskami. To od kierowy zależy. Raz jechałam z psem i pies nic nie płacił, raz z dwoma i płaciły one po połówce a raz powiedział że "wolałby nie mieć psów w autobusie"

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]UWAGA -[/COLOR][COLOR=black] RZESZÓW, PRZEMYŚL i okolice :cool1:[/COLOR][/B]

[B]Poszukuję wolnego miejsca na wystawę dla 1 osoby z małym psem na kolanach. Jeśli ktoś mógłby mnie zgarnąć po drodze ze Stalowej Woli to bardzo proszę o kontakt.[/B]
[B]Oczywiście dorzucam się do kosztów podróży.[/B]



[B][/B]
[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']Ja ruszam z warszawy zachodniej pospiesznym o 6:55 a o 9:46 jestem w lublinie. normalny kosztuje 34 zł + piesek 4 zł :P

Jeśli chodzi o busiki to różnie bywa z pieskami. To od kierowy zależy. Raz jechałam z psem i pies nic nie płacił, raz z dwoma i płaciły one po połówce a raz powiedział że "wolałby nie mieć psów w autobusie"[/quote]
czekam do środy na ustalenie jaki kierowca będzie jechał i co sądzi o psach. W razie czego zostaje ten pociąg, ale trochę się go boję

Link to comment
Share on other sites

a czego się bać w pociągu ? :D Ja to na każdą wystawę jadę pociągiem. W pociągu i wygodnie i okienko można otworzyć i tańszy jest od busów.

A spis powinien być. Jakiś tydzień przed wystawą. No ale... oni jakoś tak późno zakończyli to przyjmowanie zgłoszeń wiec już sama nie wiem. Pewnie mało ludzi będzie skoro tak przedłużali ten termin.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']a czego się bać w pociągu ? :D Ja to na każdą wystawę jadę pociągiem. W pociągu i wygodnie i okienko można otworzyć i tańszy jest od busów. [/quote]
a dlatego,że jak się spóźni a pośpieszne lubią to bardzo robić to będzie kiszka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boberek']a czego się bać w pociągu ? :D Ja to na każdą wystawę jadę pociągiem. W pociągu i wygodnie i okienko można otworzyć i tańszy jest od busów.

[/quote]
Tak jak już pisałam Ilce studiowałam prze4z rok w Lbn i dojeżdżałam [U]codziennie[/U] z Warszawy i wiem, że pociągi są bardzo niepewne pod względem spóźnień. A czy tańsze? Bilet w busie kosztuje 25 zł normalny (20 ulga), a za psa wezmą lub nie. Nawet jak wezmą połowę to i tak jest taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B][COLOR=red]UWAGA -[/COLOR][COLOR=black] RZESZÓW, PRZEMYŚL i okolice :cool1:[/COLOR][/B]

[B]Poszukuję wolnego miejsca na wystawę dla 1 osoby z małym psem na kolanach. Jeśli ktoś mógłby mnie zgarnąć po drodze ze Stalowej Woli to bardzo proszę o kontakt.[/B]
[B]Oczywiście dorzucam się do kosztów podróży.[/B]
[/quote]

Załatwione na PW :)



[quote name='Boberek']a czego się bać w pociągu ? :D Ja to na każdą wystawę jadę pociągiem. W pociągu i wygodnie i okienko można otworzyć i tańszy jest od busów.

A spis powinien być. Jakiś tydzień przed wystawą. No ale... oni jakoś tak późno zakończyli to przyjmowanie zgłoszeń wiec już sama nie wiem. Pewnie mało ludzi będzie skoro tak przedłużali ten termin.[/quote]

Yhym, ten fakt mnie również denerwuje, bo do wystawy tydzień, a w skrzynce na listy pusto.. bezmysli są ;/

Link to comment
Share on other sites

:diabloti: koło piątku dojdą, [SIZE=1][COLOR=silver]tylko którego?[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=1][/SIZE]
[COLOR=black]Byleby lista przyjętych psów i spis wystawców na stronę wlepili to już będzie dobrze.[/COLOR]
Ale z drugiej strony są tacy co z internetu nie zawsze korzystają :razz:

[B]McDzik[/B] - jeszcze raz wielkie dzięki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']:diabloti: koło piątku dojdą, [SIZE=1][COLOR=silver]tylko którego?[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Byleby lista przyjętych psów i spis wystawców na stronę wlepili to już będzie dobrze.[/COLOR]
Ale z drugiej strony są tacy co z internetu nie zawsze korzystają :razz:

[B]McDzik[/B] - jeszcze raz wielkie dzięki :multi:[/quote]

No to czekamy do tego jakiegoś piątku ^^

Mam nadzieje, że poświęcą się dla tych, co jednak czytają :eviltong:

Nie ma za co, trzeba sobie jakoś pomagać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...