Jump to content
Dogomania

Xlii Krajowa Wystawa Lublin 8.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']Z tym brakiem cienia to też się zgadzam, znowu będziemy jak na patelni na słońcu.. :razz: trzeba parasolki wziąść albo namioty :eviltong:


[font=Verdana][size=2]

Na początku sędziować miała Bogusława Szydłowicz-Polończyk, ale nastąpiła zmiana sędziego i jest teraz Andrzej Szutkiewicz. Czy znowu nie postanowią zmienić nie wiadomo.[/quote]


Czyli rozumiem w tym roku wystawa na wolnym powietrzu ? :multi: Bo na zdjęciach na stronce ich zk widziałam zamkniętą hale :( A mój szczeniak swobodniej prezentuje się na powietrzu :) traktuje to jak większy spacerek z towarzyszami do zabawy xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Super, dzięki wielkie. Zobaczymy jak to będzie, ale moja siostra była zachwycona jak byłyśmy w zeszłym roku i już pytała czy w tym też do niej przyjadę i ją zabiorę na wystawę:evil_lol: Więc jest duża szansa że się pojawię. Tak w przeciągu miesiąca się jeszcze zastanowię czy by jakiś nagródek nie przywlec ze sobą..[/quote]
Zdecydowałaś już, że będziesz :cool3:


[quote name='gregory']Bardzo dziękuję, miejsce wygląda obiecująco, znacznie wiecej przestrzeni jak na MOSIR. Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo w ubiegłym roku było w strugach deszczu.[/quote]
Było, było... dziękuję za przygarnięcie mnie pod namiocik :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czyli rozumiem w tym roku wystawa na wolnym powietrzu ? :multi: Bo na zdjęciach na stronce ich zk widziałam zamkniętą hale :( A mój szczeniak swobodniej prezentuje się na powietrzu :) traktuje to jak większy spacerek z towarzyszami do zabawy xD[/quote]

tak, teraz wystawa będzie na wolnym powietrzu, bez dachu nad głową, bo hali tam nie ma. :eviltong: W poprzednim miejscu hala owszem była.
mam nadzieję że nie będzie padać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Czy jest na dogomanii ktoś z oddziału w lublinie? Zgłoszenia już niedługo upływają, a ja jutro dopiero ide na poczte, żeby paczką posłać nagrody ringowe i boję się, że nie dojdą na czas, mimo, że wysyłam priorytetem! Czy będziecie czekać kilka dni na zgłoszenia etc od tych osób, które korzystają z normalnej poczty?


[quote name='Judit']tak, teraz wystawa będzie na wolnym powietrzu, bez dachu nad głową, bo hali tam nie ma. :eviltong: W poprzednim miejscu hala owszem była.
mam nadzieję że nie będzie padać :roll:[/quote]

Super! Dziękuję za informacje, to mnie ratuje! :) Szczeniak zupełnie innaczej się czuje na trawce, a zupełnie innaczej w dusznej, zamkniętej hali... No to wszystko idzie po naszej myśli! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jefta']Zdecydowałaś już, że będziesz :cool3:

[/quote]W sobotę mam egzamin. Ale jutro ustalam z siostrą szczegóły i raczej na 99% będę na wystawie. Mam nadzieje na super słonko, bo już mam dość halówek.

Link to comment
Share on other sites

Tak wiec mały Arni pojawi się w Lublinie?Bardzo jestem ciekawa, czy sie zmienił od lutego.Juz mu chyba piórka na uszkach podrosły. ( Rozmawiałyśmy w Rzeszowie na wystawie- beagle Emma z pomarańczowego namiociku). Teraz Emi będzie gospodynia, bo wystawa w jej mieście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaria']Tak wiec mały Arni pojawi się w Lublinie?Bardzo jestem ciekawa, czy sie zmienił od lutego.Juz mu chyba piórka na uszkach podrosły. ( Rozmawiałyśmy w Rzeszowie na wystawie- beagle Emma z pomarańczowego namiociku). Teraz Emi będzie gospodynia, bo wystawa w jej mieście.[/quote]


OOo witam !!! :multi::multi::multi:
Tak, Arni w lublinie bawi się w klasie szczeniąt :evil_lol: a zmienił się troszkę, na pewno urósł, już spory chłopak się zrobił, waży 6,1kg a wtedy to maluszek był :loveu: ostatnie zdjęcie z wystawy w Krośnie sprzed tygodnia:

[IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b332/spanielka/duzychlopak.jpg[/IMG]

o Emi też jestem strasznie ciekawa jak teraz wygląda i jak sobie radzi w świecie wystaw :) ale to już kwestia do obgadania bezpośrednio na wystawie :) mam nadzieje, że się spotkamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka122']
P.S. Jeśli ktoś jeszcze nie zgłosił to istnieje możliwość zgłoszenia internetowo(pierwszy raz przez internet się da zgłosić do lubina).[/quote]

[B]a w którym miejscu jest formularz internetowy, bo jakoś nie rzuciło mi się nic w oczy? A zawsze to wygodniej niz wyslac poczta, tym bardziej,ze czasu niewiele[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka'][B]a w którym miejscu jest formularz internetowy, bo jakoś nie rzuciło mi się nic w oczy? A zawsze to wygodniej niz wyslac poczta, tym bardziej,ze czasu niewiele[/B][/quote]

Na ich stronie internetowej w dziale przeznaczonym dla tej wystawy ukryty pod takim linkiem na niebiesko :)

Link to comment
Share on other sites

Mogę podać numer telefonu. Ogólnie jak będą oceniane Buldożki to będę pewnie cały czas przy ich ringu - wtedy myślę że najprościej mnie znaleźć, ale na telefon to można się umówić wszędzie. Jeśli będzie ładna pogoda to chciałabym zostać też na finałach. A jak zła to się zobaczy :)

Link to comment
Share on other sites

No to w Lublinie i grzywki, i buldozki, i spaniele tybetańskie mają ten sam ring dla grupy IX :) tylko pudle i cavaliery wyrzucili do psów górskich z tego co pamiętam :) to nie będzie problemu, tylko że właśnie ja najpierw pewnie będe przy tym ringu psów górskich (ze względu na leonbergery), a potem dopiero przesiąde się pod 'ring pod ostrzałem pana Ostrowskiego' ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Muszę się zastanowić, bo termin zgłoszenia jest do dzisiaj, a to nasza ostatnia szansa, żeby Mł Ch skończyć, jeśli w Radomiu się nam powiedzie 8)[/quote]

Tak to jest, jak się zostawia wszystko na ostatnią chwile xD No to zastanawiajcie się, zastanawiajcie ! :)


----

A ozdóbki razem oprócz cavalierków i pudli, tak jak jest podane na stronie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']internetowe zgłoszenia przyjmują jeszcze do 25 maja[/quote]

Kombinują, kombinują :eviltong: pewnie mało psów zgłoszono :cool1: ale zamykać termin przed samą wystawą? Mam nadzieje, że numerki i potwierdzenia dojdą na czas :shake: nie to co z 0polem - dostałam w poniedziałek po wystawie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...