Jump to content
Dogomania

Koalicja dla zmiany prawa o zwierzętach domowych


G.Lindenberg

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mariamc a czy nie bylo by prosciej, przygotowac pismo ktore mozna by przesylac meilem, tak jak to mamy na watkach Olkuskich. Wiemy z doswiadczenia ze jak jest cos gotowego do podania to bez problemu przesylamy link do strony i w blyskawicznym tempie wszyscy beda wysylac, mozna by tez wykorzystac gotowa grafike psa z watku olkuskiego za przyzwoleniem osoby ktora go wykonala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']Jednak jest jakieś światełko w tunelu- daje się zauważyć dużo wzmianek o bezdomnych zwierzętach w TV.[/quote]

Swiadomosc wzrosla, ludzie informuja o okrucienstwie, media mowia, pokazują przypaki okrucienstwa, co nie ma zadnego przelozenia do zmian w ustawie, poki co.

Link to comment
Share on other sites

Arko jak juz wspomnialam robmy kampanie meilowa, zasypujmy ich skrzynki, fotkami przykladami, musimy naciskac, niech nie spia nocami tak jak i my, niech snia im sie maltretowane zwierzeta, niech straca apetyt na widok tych zdjec, wlasnie dla nich wybierzmy najokrutniejsze zdjecia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe']
To co- wysyłamy do sejmu [B]do tych ważniejszych z PO[/B]?[/quote]

[quote name='mariamc'][B]Prezydium PO[/B] nie widzi problemu bezdomnych zwierząt jako problemu społecznego[/quote]

Ktoś się orientuje jakie konkretnie nazwiska "zasiadają" w Prezydium PO?

[quote name='epe']
Załamałam się jak to przeczytałam- przecież np.taki Tusk ma ONka i chodzi z nim na spacery![/quote]

Do Tuska przede wszystkim,a może i do panny Kasi Tuskówny uderzyć? :diabloti:

[quote name='epe']Jak to nie widzą problemu? [/quote]

Skoro nie widzą, to my im go unaocznimy! Może przejrzą na oczy! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny!:loveu:
To co- wysyłamy do sejmu do tych ważniejszych z PO?
Załamałam się jak to przeczytałam- przecież np.taki Tusk ma ONka i chodzi z nim na spacery!
Jak to nie widzą problemu? A był jeden z drugim kiedykolwiek w schronisku?
Nie? No to im pokażmy jak to wygląda- zdjęć mamy dostatek,z różnych schronów!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']No niestety, każdy sądzi wg siebie.

Jednak jest jakieś światełko w tunelu- daje się zauważyć dużo wzmianek o bezdomnych zwierzętach w TV.[/quote]

jestem tym rozwojem tez b. pozytywnie zaskoczona. gdzie nie patrzę. artykuly o okrucienstwie wobec zwierząt. w polityce np (swiątecznej) p. Suminska mogła się wyczęrpująco wypowiedziec. oby ta moda nie przeszła.

Link to comment
Share on other sites

Wymieniam posłów PO,którzy należą do Zarządu Krajowego PO:
Tusk,Schetyna,Sikorski,Komorowski,Saryusz-Wolski,Chlebowski,Gowin,Drzewiecki,Dzikowski,Grabarczyk,Gronkiewicz-Waltz,Nitras,Nowak,Augustyn,Tomczykiewicz.

Przydałoby się krótkie "pisemko" ,w którym wyrazimy zdziwienie,że członkowie partii proeuropejskiej,nie widzą problemu w sprawie zmian do ustawy o ochronie zwierząt i pokazówka zdjęć z naszych schronów oraz ze schronów np.w Niemczech-dla porównania!
I na maile ze strony sejmowej wysyłać do nich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']jestem tym rozwojem tez b. pozytywnie zaskoczona. gdzie nie patrzę. artykuly o okrucienstwie wobec zwierząt. w polityce np (swiątecznej) p. Suminska mogła się wyczęrpująco wypowiedziec. oby ta moda nie przeszła.[/QUOTE]

Samo się nie zrobiło, myślę, że KTOŚ za tym stoi. ;)

Uwielbiam ludzi, którzy [B]spełniają obietnice[/B], to taka rzadkość w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

Czy artykuły o okrucieństwach coś zmieniają??/

Lepiej się to sprzedaję jako sensację:shake: Normalność juz nie:shake:

U mnie w mieście działa program zapobiegania bezdomności zwierząt.
1-Przytulisko -od czerwca nowe schronisko\
2-Bezpłatne pogotowie wet dla bezdomniaków -cała doba
3-Sterylizacja i kastracja kotów wolno żyjącyck
4Sterylizacja suk -właściciele -niskie zarobki
5-36 kocich gniazd - społeczni opiekunowie dostają karmę i opiekę wet
6-czipowanie psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Wieści są ode mnie , ponieważ moja organizacja jest członkiem koalicji i jak przeczytałam ostatni mail o [B]zastoju prac i powodów tego zastoju[/B] trafił mnie .........:-([/quote]

mariamc, jako że orientujesz się w tej materii-napisz, czy to już absolutnie przegrana sprawa, czy tylko utknęła chwilowo w martwym punkcie?
Piszesz o zastoju prac, czy zatem można rozumieć, że jeszcze walczycie, pertraktujecie? Jest jakieś światełko w tunelu..?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Czarno to widzę:-( [jeśli się mylę, odszczekam na kolanach]

Tak naprawdę te biedne psy naszych posłów g....o obchodzą.

Liczy się ELEKTORAT:diabloti:
Czyli , jeśli będzie poparcie społeczne , to może prezydium PO skieruje wniosek do sejmu.
Co wcale nie znaczy , że póżniej już będzie lepiej.

Jest kryzys , a psy nie mają duszy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...