Jump to content
Dogomania

- - Max - - niewidomy owczarek - 9 mies KOSZMARU - MA DOM !!!


florida_blue

Recommended Posts

Od kiedy jestem na dogo czytam o samych nie mieszczących sie w glowie bestialstwach (mija czas a tytuly watkow sa coraz tragiczniejsze!).
Ja sie zupelnie nie znam na procedurach itd., ale jak mozna olac takie zgloszenia, [B]jak takie osoby moga pracowac w takich instytucjach[/B]? Jak to mozliwe???
Nawet nie chce wchodzic w artykul, zupelnie wystarcza mi to co napisala florida:-( i to nie pierwszy pies...:-( dlaczego takich... od razu sie nie zabija
Uspienie go po takim "zyciu" byloby chyba jedna z najgorszych tragedii na dogo:-(
Moze jakis hotel go przyjmie, pieniadze uzbieramy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magdziak']Anetta cyt z gazety:
"Byłem na miejscu i sprawdzałem warunki, w których żył pies -
tłumaczy Robert Drogosz, inspektor Towarzystwa Opieki nad
Zwierzętami. - Nie były najlepsze, ale nie potwierdziłem doniesień
sąsiadów - to jakieś plotki. W związku z tym nie miałem żadnych
podstaw do interwencji i zgłaszania sprawy do prokuratury. Zresztą
nie oszukujmy się, ta i tak by sprawę umorzyła. "[/quote]

[SIZE=3][B]Pana Roberta D. należaloby zamknąć w klatce 3 x dziennie tłuc po głupiej mordzie , i dodatkowa kopać w dupę![/B][/SIZE] Bo na nic więcej nie zasługuje. Kto tym indywiduom daje uprawnienia inspektorów? On, ze swoją wrażliwością nadaje się do pracy co najwyżej w zakładzie utylizacji odpadów i umysłowość i wrażliwość ma tylko do tego ! Nie wie, lub zapomniał, ŻE MA PRZEDE WSZYSTKIM WALCZYĆ O DOBRO ZWIERZĄT!!!
To kolejny przykład jak byle g..ój z legitymacją decyduje o życiu i męce psa a sam śpi spokojne.
Czy ktoś złożyl doniesienie do prokuratury na właścicieli psa? Czy ktoś zlożyl zawiadomienie do ZG Głównego TOZ na tego s..syna i powiadomil ich jakiego mają inspektora.?
Prawdą a Bogiem ZG TOZ ma los tego psa i wielu innych głęboko w d.. Oni zajęci są wyłącznie sobą i pilnują , jak cholera, żeby im ktoś stołków spod dupy nie wyciągnął! A zwierzęta w potrzebie? bezdomne? katowane? cierpiące? Któz by się nimi przejmował!
Wg mnie psa trzeba odebrać tym dewiantom i oddać do kliniki specjalistycznej celem ustalenia jego faktycznego stanu zdrowia ( nie tylko fizycznego) dalszych rokowań, a potem decydować, co dalej
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdziak']Anetta cyt z gazety:
"Byłem na miejscu i sprawdzałem warunki, w których żył pies -
tłumaczy Robert Drogosz, inspektor Towarzystwa Opieki nad
Zwierzętami. - Nie były najlepsze, ale nie potwierdziłem doniesień
sąsiadów - to jakieś plotki. W związku z tym nie miałem żadnych
podstaw do interwencji i zgłaszania sprawy do prokuratury. Zresztą
nie oszukujmy się, ta i tak by sprawę umorzyła. "[/quote]


Fundacja EMIR wystąpi z pismem do TOZ w Częstochowie i w oparciu o ustawę o dostępie do infromacji publicznej , oraz o ustawę o ochronie zwierząt zażąda wydania ksero protokołu z kontroli dobrostanu psa, jaki sporządzil ten gó...no inspektor oraz jego uzasadnienia dla zaniechania interwencji w celu obrony życia psa!
Może uśpić, lub w inny sposób wyeliminowć trzeba nie psa, ale zupelnie kogoś innego???!!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kako80']ja tez..skoro ci "ludzie" zakatowali juz niejednego psa, trzeba uzyskac sadoway zakaz posiadania przez nich zwierzakow![/quote]


Muszę Cię zmartwić- w polskim prawie nie ma czegoś takiego. Można katowć psy, mordować je, traktowć w sposob bestialski i żaden sąd nie wyda wyroku zabraniającego takiemu bandycie posiadania psa!! To jest q..wa polskie chore prawo !!
EMIR

Link to comment
Share on other sites

ile czasu uplynie zanim cos sie zmieni?
ciemno to widze.. :shake:

niestety, jestesmy podzieleni na garstke tych, ktorzy maja odwage walczyc o lepszy byt zwierzat i mowic o tym glosno

na spora czesc, ktorzy to maja gleboko w d..

i na tych posrednich, ktorzy niby to chca, ale sie wstydza, bo co powiedza ludzie? przeciez to tylko zwierze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']
[SIZE=3][B]Pana Roberta D. należaloby zamknąć w klatce 3 x dziennie tłuc po głupiej mordzie , i dodatkowa kopać w dupę![/B][/SIZE] Bo na nic więcej nie zasługuje. Kto tym indywiduom daje uprawnienia inspektorów? On, ze swoją wrażliwością nadaje się do pracy co najwyżej w zakładzie utylizacji odpadów i umysłowość i wrażliwość ma tylko do tego ! Nie wie, lub zapomniał, ŻE MA PRZEDE WSZYSTKIM WALCZYĆ O DOBRO ZWIERZĄT!!!
To kolejny przykład jak byle g..ój z legitymacją decyduje o życiu i męce psa a sam śpi spokojne.
Czy ktoś złożyl doniesienie do prokuratury na właścicieli psa? Czy ktoś zlożyl zawiadomienie do ZG Głównego TOZ na tego s..syna i powiadomil ich jakiego mają inspektora.?
Prawdą a Bogiem ZG TOZ ma los tego psa i wielu innych głęboko w d.. Oni zajęci są wyłącznie sobą i pilnują , jak cholera, żeby im ktoś stołków spod dupy nie wyciągnął! A zwierzęta w potrzebie? bezdomne? katowane? cierpiące? Któz by się nimi przejmował!
Wg mnie psa trzeba odebrać tym dewiantom i oddać do kliniki specjalistycznej celem ustalenia jego faktycznego stanu zdrowia ( nie tylko fizycznego) dalszych rokowań, a potem decydować, co dalej
EMIR
[/quote]
TAK JEST!!!:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

EMIR, podsumowala po krotce, to co kłębiło mi sie w glowie przez cala noc:shake: jak moze nie byc mozliwe wyegzekwowanie kary!!! przeciez to najgorsi przestepcy i bandyci, najgorsze szumowiny- wyzywac sie na kims kto sie nie obroni, cale miesiace czy lata!!!!!!!!!!!!!!!!! ja nie moge....
Ma ktos pomysl jak mu pomoc, gdzie zabrac?
A ten platny DT da rade popracowac z jego psychika?

Link to comment
Share on other sites

popieram opinie emir , niestety jak juz pisałam , moja długotrwała rozmowa telefoniczna z tym inspektroem była totalnym fisakiem , nie dośc , że los zwierzat ma gdzieś - relacje pracownika huty tez traktował jak plotki i nie ruszył swojej d.....Dodam , że Pan wchodzi na forum ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kako80']trzeba w takim razie napisac zgloszenie do glownego inpektoriatu TOZ, tak byc nie moze, a jezeli "Pan" wchodzi na forum, to moze sie wypowie?[/quote]

Jak czyta - to dobrze, dowie się co o nim myślimy !!
Lepiej,żeby się nie wypowiadł, bo wszystko cokolwiek powie będzie świadczyć przeciwko niemu , a nasze odpowiedzi mogą go niemile zaskoczyć !
EMIR

Link to comment
Share on other sites

"Zagląda, zagląda ... no ale co ja mogę, żebym miała domek z ogrodem to bym się nawet nie zastanawiała ... a tak - to mogę tylko zaglądać ... "

to zupełnie jak ja:-(
moze ktoras z fundacji z forum cos by mogla poradzic, EMIR czy ARKA, nie wiem, ale one chyba maja doswiadczenie w trudnych sprawach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...