Jump to content
Dogomania

aż dziw, że wciąż w schronie! Piękny olbrzym Figaro w Orzechowcach - ma dom!!


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U mnie to wyglądało w ten sposób że Lucjanek sobie wychodził, odwiedzał ulubione miejscówki po czym wracał. Jeśli nie było nikogo w domu to kładł się pod bramą i czekał. Teoretycznie mieszkam na wsi i wędrujące pieski nikogo tu nie dziwią jednak dla Lucka takie wypady były groźne. Jest za duży i za bardzo ufny. A ludzie jak widzą wielkiego szczerzącego się pełnym uśmiechem czarnego psa przeważnie podejrzewają go o wrogie zamiary :-(

Link to comment
Share on other sites

I do góry wujek hopa o drugiej w nocy :):) Mój pupilu :) przyjade niedługo bo mi się tęskni jak coś .....
Jest Figaro " Diana " hehe u mnie tu i jeszcze jeden z Orzeszków .... ale to tajemnica który .... choć wszystkie Orzeszki są od pewnego czasu ze mną to tych dwoje jakoś mi zapadły w duszę ....

DO GÓRY I DO DOMU

Link to comment
Share on other sites

Halciu jeśli chodzi o spacery to obie odpowiedzi są poprawne .... z jednej strony pies przyzwyczajony do jednej osoby i tej osobie z wiadomych przyczyn ufający najbardziej , będzie uczył sie lepiej .... z drugiej strony zaś psiaka nie polecałbym izolować od ludzi, co więcej taka socjalizacja też daje efekty. W sumie powiedziałbym tak , spacery ( tym bardziej w schronie ) spokojnie wiele osób może wykonywać .... w DT jeden opiekun i nauczyciel będzie stosowniejszy ( od michy powinien być ten sam ). Na pewno odradzałbym mącic w głowie psu przez kilku nauczycieli na raz :) psa uczy w danym czasie JEDNA osoba i nikt tej osobie nie pomaga :) ....

Link to comment
Share on other sites

to prawda co Rafał pisze

dobre dogadanie się z psem to wcześniejsze dogadanie się między "właścicielami" kto od czego jest .... pies nie może mieć dwóch dowodzących

Figaro potrzebuje kogoś naprawdę konkretnego a nie kogoś kto najpierw skarci a potem pochwali bo żal .... Figaro jest silnym psem i będzie potrzebował konkretnej osoby która będzie miała sporą świadomość takiego psa jak on. Inna sprawa że on naprawdę nie wymaga cudów, wymaga ludzkiego rozsądku, uwagi i miłości!

Dobrze będzie - ja wiem, że Figaro trafi na swojego opiekuna w końcu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...